Cornelia Adriana Onderdijk - Bijnagte Gerard Pieksma Mieke Zwierstra-Prost kijkookop fTlensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 25 Henny Jonkheijm Pieter Roelse Pieter Roelse Piet Roelse Maatje Jannetje van Hoorn In plaats van kaarten. Johanna van der Zwan COLOFON Familieberichten maandag 2 januari 2017 Een vakman, een voorbeeld, een gezien mens. Bedroefd, maar met mooie herinneringen namen wij afscheid van Grondlegger van ons bedrijf. Directie en personeel Jonkheijm en van Hove Bouw B.V. Vogelwaarde Hulst, 26 december 2016 Werp al u bekommernis op Hem want Hij zorgt voor u Petrus 15:7 Omringd door zijn dierbaren is thuis vredig heengegaan mijn lieve zorgzame man en maatje, onze fantastische vader, schoonvader en opa echtgenoot van Katharina Verhagen Westkapelle, 9-9-1938 f Axel, 31-12-2016 Kaatje Roelse-Verhagen Lucia Roelse Anouk en Fabian Kelly Peter en Reni Roelse Merel Zara Astrid Roelse en Emanuel Salas Handelstraat 8 4571 XB Axel Woensdag 4 januari is ervan 10.15 - 10.50 uur gelegen heid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 11.00 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden te Westkapelle. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar ieder die zorg heeft verleend aan Piet voor de liefdevolle verzorging en steun. Van onze zijde is ontvallen onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Catharina Roelse-Verhagen, in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere Ka en de (klein-)kinderen en ons in dit grote verlies. M. Louwerse-Roelse J. Louwerse W. Louws-Roelse P. Louws neven en nichten Axel, 31 december 2016 Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze beste zwager en oom echtgenoot van K. Roelse-Verhagen. Wij wensen onze zuster, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Zoutelande: Marie en Jaap Kleinepier- Verhagen Westkapelle: Jo Verhagen Neven en Nichten 31 december 2016 Verdrietig geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van C. de Jong Zoutelande Baarn 18-12-1928 29-12-2016 Kapelle: J.E. van Hoorn A.P. van Hoorn-van Oost Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. Burgers-de Jong, Laanstraat 24, 3762 KD Soest Omringd door allen die haar lief en dierbaar waren is, na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid en liefde van ons heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder sinds 2003 weduwe van Dingenis Onderdijk in de leeftijd van bijna 97 jaar. Maja en Bas Vermeule - Onderdijk Miriam en Gerard André en Marjan Jannie en Arno van Hese - Onderdijk Ester en Ernest Rosalie en Maarten Ko en Joke Onderdijk - van Liere Jacco en Gabriëlle Jouri Corrie Onderdijk William en Jacolien Tony en Ariene Andrea en Rick Marie-Louise en Hendrik Dies en Jacqueline Onderdijk - Onink Astrid en Patrick Dennis en Renata Sharon en Marvin en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het personeel van zorgcentrum Ter Weel, afdeling Hooge Hoeve 2, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. Tl december 2016 Willem Kosterlaan 1, Krabbendijke Correspondentieadres Filips de Goedestraat 8 4472 BM 's-Heer Hendrikskinderen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een leven vol liefde voor ons en betrokkenheid bij de winkel "De Koriander" is op vrijdagochtend vroeg overleden mijn man, onze vader, opa en over-opa Amsterdam, Ovezande, 18 mei 1938 30 december 2016 Joke Pieksma Saskia en Leo Reijnierse Jiri, Rein, Jelka Manja en René, Izzie, Flinn Inge en Markees Joosse Kimberly Tamara en Bryan Ovezande, Mauritsstraat 31, 4441 BA U bent welkom op de samenkomst voor zijn leven op donderdag 5 januari om 12.00 uur in het "Witte Kerkje" aan het Kerkplein 8 te Ovezande. Aansluitend is er gelegenheid elkaar persoonlijk te ontmoeten in genoemde Kerk. Je weet, eens zal het gebeuren Je weet, eens is het voorbij Je weet, het einde van het leven Je weet het, maar toch. Dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend moeten we afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Scheveningen, 26-08-1917 Middelburg, 29-12-2016 weduwe van Johannes Pieter Smolders in de leeftijd van 99 jaar Middelburg: Johan Smolders Mattie Smolders-Kole Veere: Tineke Kallemein-Smolders Piet Kallemein in herinnering Hulst: Jolanda Biesters-Smolders Ad Biesters Ghislaine Rick Maaike Peter Jors Lara in herinnering Amsterdam: John Smolders Pijnacker: Ron Kallemein Barbara van der Sluis Finn Onze speciale dank gaat uit naar het verplegend personeel van verpleeghuis Willibrord voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Rouwcentrum Adagio, t.a.v. Fam. Smolders Buitenhovelaan 1,4337 HJ Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 5 januari a.s. om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Mijn lief, mijn maatje, mijn alles... Blij dat we meer tijd hebben gekregen dan verwacht en waarin we nog veel mooie dingen hebben kunnen doen, zullen we nu toch zonder mijn schat, onze mama en oma verder moeten. Hoorn, 31 mei 1948 Goes, 30 december 2016 Harry Zwierstra Ellen Maria, Anna We nemen afscheid van Mieke op donderdag 5 januari om 15.30 uur in het crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 47