(0 co CD CD Culinaire 6-gangen primeur! P* Zj C 5 1529,- kleintjesmarkt reiskatern.nl Feestdagen Evenementen Exclusieve Lezersreis L PP- J Busreis Scandinavië Noordkaap Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Kleintjesmarkt Familie Relatie 1 Werk Inkomen Logistiek Transport Nieuwjaarswensen Tevens wensen wij u Gods zegen toe voor het nieuwe jaar 2017! Boek vóór 14 januari op Kras.nl/LR52844 Vanaf Vertrekdata en prijzen Exclusieve lezersreis Tot33,- voordeel per persoon! De wereld is Kras 15 dagen Scandinavië Noordkaap per Comfort Class touringcar I U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: Persgroep Nederland - Rubrieken Postbus 90 5680 AB Best kleine letters, groot bereik Ik zag je zaterdag 17 decem ber in Shanrgi-La. Trefwoor den: lamskotelet, slagroom, aanraking, opgestoken-/los haar, 4 wielen. Ik wil graag een keer met je eten. Sms 06-27072779. Op zoek naar een leuke baan? Word RIJ-INSTRUC- TE U R/RIJ SCHOOLHOUDER MA/. Nu met baangarantie! Bel De VerkeersAcademie 0499-477540 voor gratis stu diegids of kijk op dever- keersacademie.nl. We willen iedereen hartelijk bedanken voor het meeleven na onze verhuizing naarEben-Haëzerte Middelburg. Familie J. Hengst-Dekker E Met deze aanbieding heeft u een échte primeur in handen! In januari start Kaatje bij de Sluis, bekroond met Michelinster, met een heerlijk 6-gangendiner. Laat Chef-kok Peter Postma u verrassen met Franse gerechten vol biologische ingrediënten! Kaatjes Résidence**** - in Blokzijl Dit authentieke 4-sterrenhotel ligt in het hart van havenstadje Blokzijl en ligt pal tegenover restau rant Kaatje bij de Sluis. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, bar, restaurant, lounge, terras en een Engelse tuin met moerbei- en fruit bomen en een kruidentuin. De 7 luxe hotelkamers zijn o.a. voorzien van airco, telefoon, televisie en badkamer met ligbad, toilet en luxe badjassen. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52844 Inbegrepen: 2 dagen (1 nacht) verblijf in Kaatjes Résidence, geserveerd ontbijt met biologische producten, 1 x een 6-gangendiner in Restaurant Kaatje bij de Sluis met Michelinster en 1 glas Prosecco bij uw diner bij aankomst vanaf januari 2017. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 5 januari t/m 31 oktober 2017. 2 dagen van 1327- voor u nü vanaf 99,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 14 januari 2016. Ca naar Kras.nl/LR52844 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR52844 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten Ontdek het mooiste van Scandinavië tijdens deze magnifieke busreis met volop natuurschoon. Hoogtepunt is ongetwijfeld de avondexcursie naar de Noordkaap t.w.v. 40 per persoon, die u als lezer van deze krant gratis ontvangt! De ervaring om in de middernachtzon het noordelijkste puntje van Europa te bereiken, zult u nooit meer vergeten. Daarnaast maken de spectaculaire bergen, gletsjers, groenblauwe fjorden, watervallen, kleurrijke vissersdorpjes en de zo nu en dan passerende rendie ren, de reis heel bijzonder. Ontmoet dan ook de vriendelijke Lappen, die nog steeds volgens hun oude tradities leven. Deze reis wordt niet voor niets beoordeeld met een 8,3. Speciaal voor u selecteerden wij vertrekdatum 14 juni, wanneer de dagen het langst zijn. Een geweldige ervaring! Dagprogramma o.l.v. ervaren chauffeur □ag 1: op naarTravemünde voorde ferryovertocht naar het Zweedse Trelleborg. Dag 2: langs de kust van Malmö en het Vatternmeer naar Stockholm. Met de ferry naar het Finse Turku. Dag 3: het Land van Duizend Meren en Jyvaskyla, het culturele hart van Finland. Dag 4: naar de Poolcirkel en Rovaniemi. Uniek: Santa Claus Village! Dag 5: we bezoeken een rendierfarm en rijden langs de Porsangerfjord naar de Noordkaap, met 's avonds een onvergetelijke excursie. Dag 6: route over toendra's. Dag 7: vrije dag in Tromso. Tip: neem de kabelbaan naar Storsteinen. Dag 8: zuidwaarts naar Melbu. Dag 9: de Lofoten met groenblauwe fjorden en pittoreske vis sersdorpjes. Dag 10: over hoogvlakten naar het Arctic Circle Center. Dag 11: stadstour door Trondheim en door het Gudbrandsdal. Dag 12: het Olympische Hamar. Dag 13: vrije dag in Oslo. Dag 14: langs de Oslofjord naar Zweden. Dag 15: terugreis. Vertrek op woensdag 14 juni 2017. Lezersprijs 15 dagen nü vanaf €1529 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inbegrepen: reis per Comfort Class touringcar ervaren chauffeur 3 ferryovertochten in binnenhut met douche, toilet en benedenbedden 11 nachten verblijf in goede 3-/4-sterrenhotels in Scandinavië 14 x ontbijtbuffet en 11 x diner lokale ferryovertochten het beschreven excursieprogramma gratis entree voor de avondexcursie Noordkaap t.w.v. 40 per persoon Opstapplaatsen: Eindhoven, Den Bosch, Arnhem, Deventer en Hengelo Niet inbegrepen: optionele excursies en entreegelden reserveringskosten €19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). upgrade buitenhut mogelijk. Meer informatie/boeken: Ga voor deze busreis Scandinavië&Noordkaap naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83076 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83076. Deze aanbieding is geldig t/m 17 januari 2017. .flR- (siy SCR De wereld is Kras 2 dagen nü vanaf 6-gangendiner in Michelinsterrestaurant Luxe 4-sterrenhotel Biologisch ontbijt Gratis wifi en parkeren Klantbeoordeling 8,5 excursie De Lofoten Noordkaap! Vertrek: 14 juni 2017 Ferryovertochten inbegrepen Kras-klantbeoordeling 8,3 Uitstekende 3-/4-sterrenhotels Zweden, Finland én Noorwegen Inclusief bezoek aan Lofoten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 12