a J? l familieberichten /iltbsiiMnM O (Tlensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 19 üï/srJad3fj Pieter Drenth Willy de Schrijver Dank Jo Verhage COLOFON Familieberichten - familieberichten - maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in een stralende %on, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden onze lieve pa en opa 3 juli 1940 28 december 2016 Weduwnaar van Ria Drenth-de Haas johan Drenth Karin Vroegop Talitha Stefan, Hmelie Eva Lize, Timo, Bently Kas Carmen Buddy Wilma Krijger-Drenth Paul Krijger- lelie Gigi Celine Wesley Onge dank gaat uit naar de medewerkers van woongroep Maxima, afdeling 2b, voor de liefdevolle gorg. Irenestraat 33, 4532 BG Terneuzen De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op dinsdag 3 januari om 11.00 uur in het Monuta Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer aldaar. Joan Risseeuw 9 Voor het warme medeleven dat wij hebben onder vonden na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa, overgrootvader en broer zeggen wij u hartelijk dank. M. Verhage - Hendriks Kinderen en kleinkinderen Breskens, december 2016 Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN vrijdag 30 december 2016 kijk ook op Je zijt geboren om te leven 't is gratis joen gegeven je zijt geboren om te sterven en slapend weg te zwerven Willem Vermandere Verbijsterd, machteloos en verslagen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en mijn vader - Willibrordus Petrus Maria - echtgenoot van Ria Allefs Hulst, t Vogelwaarde, 23 juli 1951 23 december 2016 Vogelwaarde: Ria de Schrijver - Allefs Dominique de Schrijver Campensedijk 20 4581 PW Vogelwaarde Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Hulpvaardig, bescheiden, sociaal en vriendelijk Bedroefd, maar met mooie herinneringen nemen wij afscheid van Joan zette zich als lid van onze tennisvereniging graag in voor andere mensen. Wij wensen Sheilla en Kim en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Tennisvereniging Drive te Sas van Gent Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 94