DurHbïïiuijJing FAMILIEBERICHTEN 19 Corine Davidse-Nijsse Tm wm/i (T Pieter Louws Willemina Louws-Melse Johannis Schroevers O Illens9nlinq.nl Neels de Leeuw Dirk van Son 19-11-1925 Goes 28-12-2016 Kornelia van Vaardegem-Huibregtse Jan Kralt Jan de Rijcke 9 t rj f0T> COLOFON Familieberichten vrijdag 30 december 2016 Verslagen en diepbedroefd zijn wij, dat na een ernstig ongeval, plotseling is overleden onze geliefde kleinzoon en neef In de leeftijd van 27 jaar Rilland: H.M. de Leeuw J. de Leeuw-Buteijn Yerseke: Niek en Coby de Leeuw-de Bel Janique en Gert, Huub en Marjan, Eline, Martine Rilland: Ankie en Kees de Goffau-de Leeuw Jannien en Jan-Piet, Klarize en Jan-Willem, Jarwin en Marjorie, Rudy en Carola Rilland: Rian en Gert-Jan van de Vreede-de Leeuw Janita en Johan, Marjan en Leendert, Sandrina en Joan, Jo-Anne en Arne, Bart, Jolyn, Keno achterneefjes en -nichtjes 27 december 2016 Sint Felixstraat 36 4411 DC Rilland Lach om wat ons samen heeft doen lachen.... Na een dappere strijd die hij zo moedig heeft ondergaan, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve pa, schoonvader, trotse opa, opa-opa en baasje echtgenote van Corrie van Son - Kager 26-4-1998 Els en Tonnie Mijnsbergen Sabrina en Janwillem, Hanna, Marit, Jeroen Antoine Ron en Wendy Schouwenaar Richard Foef ie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'Ter Valcke' afd. palliatief en thuiszorg Allevo voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: P.C. Quantstraat 46, 4461VD Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 2 januari 2017 om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is vanaf 13.00 uur gelegenheid om van Dirk afscheid te nemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze heel lieve zuster, schoonzuster en tante We zullen je niet vergeten. Corrie Wilma en Wim Jan en Marijke Adriaan Lein en Rina Elja en Sander Olga, Stijn en Tijme 28 december 2016 Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze collega en medewerker, Jan is ruim 17 jaar werkzaam geweest binnen de Moeleker organisatie. In die jaren hebben wij hem leren kennen als een toegewijde, vakkundige en loyale collega, die wij allen zeer zullen missen. Wij wensen zijn kinderen, familie en vrienden veel sterke bij het dragen van dit grote verlies. Namens Medewerkers en Directie van Moeleker Grootkeukenapparatuur, Kees en Anco Moeleker Goes 26 December 2016 Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht. Omringd door haar gezin, tot het laatst vervuld van hoop maar door haar lichaam in de steek gelaten, heeft de Here tot zich genomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, dochter, zus, tante en schoondochter Middelburg, 7 september 1965 t Amemuiden, 28 december 2016 Theo, Davy, Chantal, Natasja Davidse Jan en Lijntje Nijsse Peter en Elke, Stefanie Nijsse Rina Davidse-de Munck Boterbloemstraat 18 4341 KA Amemuiden De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 31 december om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Dorpsstraat 25 te Kleverskerke. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Aansluitend heeft u gelegenheid de familie te condoleren in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Vriendschap Is geven en nemen Praten en luisteren Commentaar geven en somsjuist niet Maar altijd weg met een groet en sqvaai Dag Jan. Na een mooi leven en een paar moeilijke laatste maanden is op 81-jarige leeftijd overleden Oost- en West Souburg 30 januari 1935 Vlissingen 28 december 2016 Vriendenkring Jan Correspondentieadres: Van Beethovenlaan 8 4384 KN Vlissingen Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Jan op zaterdag 31 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid herinneringen met elkaar te delen in de ontvangkamer aldaar. Namens Jan een woord van dank aan huisarts R.N. van Gent voor de goede zorg en begeleiding. wn Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader op 6 november en van onze zeer geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder op 6 december Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, december 2016 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen en kleinkinderen Amemuiden, december 2016 E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 48