L Joop V 18 FAMILIEBERICHTEN üyarJadöf) i Ah «r Akke Baukje Landzaat-de Jong Chris de Jong Onze lieve tante Jo Johanna de Buck Jo O fïlensen inq.nl Jo de Buck J. Ham Mirjam Huiskamp weduwe van Wilhelm Gerhard Landzaat Eigenzinnig, lief, strijdbaar... Joan Risseeuw kijk ook op vrijdag 30 december 2016 in de David de Buck -in Henk de Buck -in i Neel de Buck-Aarnoutse Jan de Buck -in i Jos de Buck-Scherpenisse Ina en Henk Schipper-de Buck Bram de Buck -in herinnering- Annie de Buck-Goozen Riet van Schagen-de Buck -in Cees van Schagen Mieke en Ad Poelman-de Buck Vlissingen, 27 december 2016 Correspondentieadres: Gerbrandystraat 19, 4384 NB Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 3 januari 2017 om 13.00 uur in de Michaëlskerk te Ivoudekerke. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in De Klimop aan de Kerkstraat 2 te Koudekerke. Ze was nog zo actief en toch is ze nu niet meer bij ons Chris Sonja Arjan en Sandra Hans en Wilma Jacqueline Conny en Ron alle kinderen Rien en Majanka André en Annelies Jacco en Liselore Rob en Lucinda Mar jon en Peter Ard Plotseling is overleden onze vrijwillige medewerkerster Meer dan 21 jaar heeft ze zich ingezet bij onze vereniging van de VCB Lammerenburg. Wij zullen haar inzet missen. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe Bestuur en medewerkers van de VCB Lammerenburg Wanneer het verlangen naar morgen verdwijnt, is het tijd om de grote reis te aanvaarden. Woensdag 28 december is onze struner aan zijn laatste reis begonnen. Johannes Ham 26 juni 1930 28 december 2016 Mieke Ham-van der Giessen Adri en Hans de Muynck-Ham Rob en Didi Hans Ham en Marina Loscheva Roderick en Sofia Tobagolaan 1, 4383 AL Vlissingen Wij nemen in besloten kring afscheid van Joop op dinsdag 3 januari 2017. Indien u ons wilt condoleren bent u welkom om 12.00 uur in de condoleanceruimte van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit (Joop) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 29 december 2016 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van vrouw van onze collega Mike Wij wensen Mike, de kinderen en verdere familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers TMS Moerdijk B.V. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde en markante zus en tante Schiedam, 6 mei 1928 Vlissingen, 27 december 2016 Anderson, SC, USA Lancaster, SC, USA Anderson, SC, USA Anderson, SC, USA Baukje Cord-de Jong Alida en James Marler-Cord Hank en Reta Cord-Shores Robert en Kathy Cord-Lacy en hun kinderen en kleinkinderen Familie Cord p/a mr A.J. Sauer Bellamypark 7 4381 CG Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van Akke te nemen op maandag 2 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 4 januari 2017 om 13.00 uur in Hotel Restaurant Arion, Boulevard Bankert 266 in Vlissingen. Na de herdenking is er aldaar gelegenheid de familie te condoleren en herinneringen op te halen. In plaats van bloemen graag een donatie aan Stichting Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij. Een bijzonder mens is niet meer... Haastrecht, Goes, 21 juni 1940 28 december 2016 Corrie de Jong - Bouter Ciska en Ernest Anouk Marloes Onno en Marja Jesse Nena Oost-Havenstraat 5, 4486 AR Colijnsplaat Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, nemen wij afscheid van Chris op dinsdag 3 januari om 13:30 uur in de Schelde-aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de bijeenkomst willen wij graag met u herinneringen ophalen in de koffiekamer aldaar. Hulpvaardig, bescheiden, sociaal en vriendelijk Bedroefd, maar met mooie herinneringen nemen wij afscheid van Joan zette zich als lid van onze tennisvereniging graag in voor andere mensen. Wij wensen Sheilla en Kim en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Tennisvereniging Drive te Sas van Gent Plotseling is overleden onze lieve zus en schoonzus leeftijd van 82 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 47