II korting Kat vindt eerder baasje door Hulster fotografe SALE-' SALE! SALE! bin Uit 4 Cindy van den Broecke heeft zich toegelegd op het fotograferen van onder meer huisdieren. Met haar foto's wil ze asieldieren sneller aan een thuis helpen. n9n Ik wil mijn steentje bijdragen. Deze kittens hebben er niet om gevraagd achtergelaten te worden Pluizige katjes die ge broederlijk bij elkaar in een mandje zitten of een kitten die over de rand van een theekopje gluurt. Je zou van minder smelten. En dat is ook precies de bedoeling. Fotografe Cindy van den Broecke uit Hulst zet asielkatten op hun mooist op de foto. Al ruim tachtig katten heeft Cindy voor de lens van haar camera gehad. Het doel is om ze eerder uit het asiel en aan een nieuw baasje te helpen. Allemaal zijn de dieren op zoek naar dat ene 'gouden mandje'. Ruim de helft van de katten die ze heeft gefotografeerd vond door Cindy's foto's op Facebook een nieuw baasje. „Het werkt en dat is mooi, want die kittens hebben er niet om gevraagd om achtergelaten te worden." Cindy volgt een fotografieoplei- ding en maakt sinds vier jaar foto's van kinderen, baby's én huisdieren onder de naam Cin's Snoetjes en Snuitjes Fotografie. Het fotografe ren van asielkatten, en met name kittens, kwam al vrij snel op haar pad. „Toen ik kittens wilde fotogra feren kwam ik met Sjan van Hees in contact. Zij vangt thuis asielkit- tens op voor Dierenasiel Zeeuws- Vlaanderen", vertelt Cindy. De fo tografe zette een foto van een plui zig asielkatje op haar Facebookpa- gina en meteen kwamen er reac ties: is dat katje er nog? „Toen is het balletje gaan rollen." Inmiddels krijgen achtergelaten kittens en moederkatten uit Zeeuws-Vlaanderen door de foto's zelfs nieuwe baasjes door heel Ne derland. „Omdat er ook veel oud- Hulstenaren op mijn Facebookpa- gina kijken." Wie een kat adop teert, kan de foto als aandenken aanschaffen bij Cindy. Cindy bedenkt vooraf hoe ze de katten op de foto zet. „Ik wil het mooi en puur houden. Ik doe ze bijvoorbeeld geen kleertjes aan." Maar een aandoenlijk beertje tus sen de pootjes of een mandje, geeft de foto net dat beetje extra. „Elke keer probeer ik een nieuw thema te bedenken. Ik gebruik steeds andere mandjes en achtergronden zodat elke fotosessie uniek is. Als ik op een brocantemarkt loop, heb ik al tijd de kittens in mijn achterhoofd. Mandjes, dekentjes, potjes, ik heb inmiddels zó veel." Het fotograferen van dieren is een vak apart. „Je moet veel geduld hebben", lacht Cindy. Met één ses- 0113 56 14 82 WOONPLAZA sie is ze zo'n anderhalf uur zoet, na derhand moet ze de foto's nog een aantal uur bewerken. „Maar ik vind het mooi dat ik op deze manier mijn steentje bij kan dragen." Ze heeft zelf al twee katten en een hond, maar soms is het moeilijk om een kat niet mee naar huis te nemen. „Vooral de moeder poezen. Die komen het las tigst aan een huisje. Terwijl ze vaak zó lief en sociaal zijn." vrijdag 30 december 2016 Asielkatj es als fotomodellen -Cindy van den Broecke Sophie Stockman Hulst FOTO'S CIN'S SNOETJES EN SNUITJES FOTOGRAFIE a De sale is in vollge gang bij Binnenuit Meubelen! Vanaf nu krijgt u 25% korting op prachtige fauteuils, bankstellen, tafels, kasten, zitkamers, accessoires en nog veel meer. Hoe eerder u komt, hoe groter de keuze! Dus kom snel langs en vraag de adviseurs van BinnenUit Meubelen naar de bijzondere acties! Schouwersweg 7 Heinkenszand binnenuit.nl 100 woonmerken 9.000m2 inspiratie persoonlijk woonadvies Cindy van den Broecke. FOTO RONALD DEN DEKKER De foto's van Cindy zijn te vin den via facebook.com/snoet- jesensnuitjes of snoetjesensnuitjes.net.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 36