Zs C« Fly-drive Madeira reiskatern.nl Exclusieve Lezersreis Historisch Sauerland ÊL Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Vertrekdata en prijzen 3t/m15-daagse autovakantie naar Bad Berleburg Vanaf De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 8 dagen nü vanaf Bewonder de 'Parel van de Atlantische Oceaan' met deze unieke fly-drive. Met uw huurauto, die bij de prijs inbegrepen is, ontdekt u dit hele Portugese eiland vol bloemenpracht, pittoreske dorpen, schitterende vergezichten en intieme baaien. 25,- korting p.p.! All Inclusive autohuur Retourvlucht 4-/5-sterrenhotels Ontbijtbuffet Bloemeneiland Schilderachtige route "Prachtig eiland!" Boek vóór 14 januari op Kras.nl/LR38917 Het Sauerland is misschien wel een van de meest bekende streken van Duitsland. Op slechts een paar uur rijden van Nederland komt u in het 'Land van de 1000 bergen'. Het aantrekkelijke glooiende heu velland wordt afgewisseld met talrijke (stuw)meren en pittoreske vakwerkdorpen. Hotel AlteSchule Het 4-sterren Hotel Alte Schule ligt in het oude stadsdeel van de romanti sche stad Bad Berleburg. Het hotel is voor een deel gevestigd in een oud sfeervol schoolgebouw (Alte Schule) en heeft nog twee dependances Fliegendes Klassen en Museum. Het hotel beschikt over een receptie, lounge, bar, terras en restaurant. Gratis parkeren en wifi. Kamers met bad of douche, toilet, televisie, koffie- en theefaciliteiten. De kamers in Alte Schule en Museum hebben dezelfde faciliteiten, maar zijn wat ruimer. Wittgenstein Card Met de Wittgenstein Card kunt u vele bezienswaardigheden in de regio Wittgenstein met korting bezoeken. U ontvangt de kaart ter plaatse in het hotel. Voor alle voorwaarden en specifieke kortingen kunt u www. wittgenstein-card.de bekijken. Inbegrepen: 3 dagen (2 nachten) verblijf in Hotel Alte Schule in Bad Berleburg 2-persoonskamer standaard Fliegendes Klassen. Deze kamer bevindt zich in het Fliegendes Klassen gebouw. uitgebreid ontbijtbuffet Niet inbegrepen: toeslagen voor de kamertypen Museum en Alte Schule Lezersprijs 3 dagen/2 nachten nü vanaf €49,- Meer reisduren mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. toeristenbelasting ca. 1,70 per per soon per nacht, ter plaatse te betalen reis-en annuleringsverzekering reserveringskosten 19,50 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Meer informatie en boeken: Ga voor deze Historisch Sauerland naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR54251 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR54251. Deze aanbieding is geldig t/m 16 januari 2017. De wereld is Kras Kras-klantbeoordeling 8,8 Vertrek van 11 januari t/m 30 maart 2018 4-sterrenhotel met ontbijtbuffet Sfeervol hotel gevestigd in oud schoolgebouw Inclusief Wittgenstein Card Verken het hele eiland per huurauto Ga naar Kras.nl/LR38917 en boek met 25,- korting p.p, Dag 1: vliegreis naar Funchal, ophalen huurauto. Dag 2: ontdek Funchal met haar smalle straatjes, knusse taverna's en talloze winkeltjes. Dag 3: naar vissersdorp Camara de Lobos. Dag 4-5: bewonder de wijngaarden, baaien en de zeeklif Cabo de Girao. Dag 6: door het authentieke binnenland naar het noorden. Dag 7: tip: bezoek de natuurlijke zwembaden in Porto Moniz en de typische Madeira huisjes in Santana. Dag 8: terugreis. Inbegrepen: retourvlucht Amsterdam-Funchal met TUIfly of transavia, handbagage, verblijf in diverse 4-/5-sterrenhotels, dagelijks ontbijt en All Inclusive autohuur tijdens uw verblijf 0 eigen risico). Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: van 2 januari t/m 19 oktober 2017. Lezersprijs nü vanaf 499, Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 14januari 2017. Ga naar Kras.nl/LR38917 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. LR38917 en boek met 25,- korting per persoon! 1 viv*''V-L Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief res.kosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20