13 Ik ben enorm rancuneus. Als iemand mij iets flikt, kan ik me daar niet meer overheen zetten „Ik schrijf vaak kleine briefjes: 'ik hou van jou, mijn allerliefste'. En die vindt ze dan als ze thuiskomt." „Ik haat verrassingen, dus dat haalt niemand in z'n hoofd. Als mijn vriendin een verrassingsfeestje voor me zou organiseren, zou ik weglo pen. Dat kan ik niet aan." „Met Geert Wilders. Ik zou vragen hoe zijn relatie met zijn vrouw is, hoe hij zijn toekomst ziet, wat hem drijft. Ik zou het niet over politiek hebben, ik wil weten wat hij echt voelt. Volgens mij is hij slimmer dan de dingen die hij zegt." „Halbe Zijlstra. Zo'n typische voet soldaat die blindelings orders opvolgt om mee te mogen doen. Hij wil er zo graag bij horen. Bijna zielig." „Een paar dagen terug, twee flessen wijn. Ik drink veel minder dan ik zou willen: de wereld is nou eenmaal veel leuker als je gedronken hebt. Pas heb ik met m'n vriendin nog een com plete hotelkamer ondergekotst, zo lam waren we. Als het kon, zou ik drie, vier dagen per week dronken zijn." „Lezen. Het traint mijn geest. Als ik niet meer lees, leer ik niet meer en dat is het ergste wat je kan overko men." „Op t maart, de geboorte van onze dochter. Daarvoor had ik zeventien jaar niet gehuild, sinds mijn moeder ons had beloofd weg te gaan bij m'n vader, maar dat niet deed. Nu huilde ik weer, tranen van geluk dit keer. Mijn vriendin lag juichend op het kraambed: yes, hij huilt!" „Ik was pas met mijn uitgever in We nen en toen zijn we bij alle boekwin kels gaan vragen waarom ze mijn boek niet hadden. Sommige schrij vers doen dat dus echt, hè? En mijn uitgever maakt dat natuurlijk de hele tijd mee met al die verongelijkte Ne derlandse schrijvers. Bij de zevende winkel kwam ik niet meer bij." vrijdag 30 december 2016 20. Hoe verrast u uw partner? 21. Wanneer bent u zelf voor het laatst verrast? Met wie zou u 24 uur willen worden opgesloten? 23. Met wie zou u zeker geen 24 uur worden opgesloten? 24. Wanneer was u het laatst on der invloed? 25. Wat doet u tijdens een slape loze nacht? 26. Wanneer hebt u voor het laatst gehuild? A Özcan Akyol: „Had ik dit ook allemaal be reikt als ik een model opvoeding had gehad? Ik denk het niet." FOTOSHODYCAREMAN 27. En wanneer heeft u voor het laatst de slappe lach gehad?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 13