IHensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 19 Dver leden Antonius Johannes Jacobus Mariman COLOFON Familieberichten BÜÜ/öf) Annita Magdalena de Block-De Wispelaere Q fïlensen inq.nl Daniel Jacob Andreas Petrus Franciscus de Block Tom Levina Sara Martens - Schilleman Vina echtgenote van Rinus Martens Neels, Onze Neels Elisabeth Krina Rinn Annie Marteijn-de Meijer donderdag 29 december 2016 kijk ook op Wij zijn gelukkig met de geboorte van onze zoon en broertje We are happy to announce the birth of our son and brother Jestemy szczliwi mogc oglosi narodziny naszego synka i braciszka 22.12.2016 te Amsterdam 05.51 uur - 3630 gram Justyna Blaszczyk, Dingeman Heijboer Dingeman Jr. Hectorstraat 28 HS 1076PS Amsterdam Kapellen (B), 28 augustus 1953 Terneuzen: André Tyson 5S Fahrenheitlaan 438, 4532 JS Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de thuiszorg en van ziekenhuis De Honte, afdeling A2 voor de goede zorgen. Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Ik heb je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve vrouw echtgenote van Terneuzen, 20 december 2016 Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is na een kortstondige ziekte tot ons groot verdriet van ons heengegaan 's Gravenhage, 21 juni 1934 Terneuzen, 26 december 2016 Uit aller naam: E.M.B. Gering-Mariman Oude Drydyck 21, St. Jansteen Correspondentieadres: Frisostraat 3, 4561 JG Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 30 december om 16.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Groot was haar liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen die zij achterliet Erg verdrietig, maar dankbaar voor ai het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij na een langdurige ziekte afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma IJzendijke, 17 mei 1946 t Breskens, 27 december 2016 Breskens: Rinus Martens Breskens: Karin en Raoul Verschoor - Martens Oostburg: Esmée Een speciaal woord van dank aan Dr. van Dijk, Dr. Ballière, alle verpleegkundigen van de oncologiekamer te Oostburg en ZorgSaam thuis team Breskens, voor de goede zorgen aan haar gegeven. Pr. Julianastraat 34 4511 BS Breskens Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Je was een gelukzoeker Neels. Onze gelukzoeker. Je zocht, en bleef zoeken. Je zwierf, en doolde. Van stad tot stad. Van land tot land. Zelfs maanden over de plas. Je was zoek. En ineens weer hier. Meesterlijk ongrijpbaar en eigengereid. Recht voor zijn raap en betrouwbaar. Groot denken, op een simpele manier. Dat is Neels. Tot die verraderlijke polderweg. Je laatste zoektocht, van Kiekieris naar huis, werd fataal. Zonder confronterende en inspirerende vriend moeten wij nu verder op onze polderroute naar simpel geluk. Hopelijk vind jij het jouwe. Waar dan ook. We houden van je. Je vrienden Mart Roumen Ramon Caljouw Wouter Oosterlee Mitch Smulders Patrick van Dommelen Pieter den Hooglander Thijs Pilaar Thom Huyssen Simon van Groningen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Het laatste beetje is nu op vee! was er te verduren het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren Wij laten u weten dat op 27 december 2016 is overleden mijn lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Jan Jacobus Oostdijk in de leeftijd van 88 jaar. Adri en Christian Correspondentieadres: Tuinstraat 15 4571 EX Axel De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam Thuis Axel en medewerkers en vrijwilligers van Verpleeg tehuis de Molenhof, afd.Rietmus te Zaamslag voor alle goede zorgen. Met diepe droefheid moeten wij afscheid nemen van onze oudste zus. Zij was als een moeder voor ons. Charles de Meijer t Lilian f en Eddy Champion - de Meijer Johny en Jeanette de Meijer - de Clerck Sonja en Hans v.d. Hooft - de Meijer Denise en Eddy v.d.Bussche - de Meijer Kinderen en kleinkinderen ft Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 88