fHensenlinq.nl NEELS Christina Maria Suurland kijktip fTlensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 19 Margaretha Do rath ea Schotte - Stoel winder COLOFON Familieberichten Ik huil om de stilte najouw bestaan Het verdriet omdat er geen afscheid was Ik huil omdat jij zo eenzaam bent gegaan Omdat de dood jou zo plots heelt verrast "het leven moet één groot feest zijn In de bloei van zijn leven, op zoek naar de weg die abrupt is beëindigd, moeten wij afscheid nemen van Comelis de Leeuw 22 december 1989 27 december 2016 Arie en Lucia Arjaan Bas en Stéphanie Langeweegje 6, 4434 NE Kwadendamme We nemen op informele wijze afscheid van Neels op maandag 2 januari 2017 om 13.30 uur. In Uitspanning de Goederenloods, Albert Plesmanweg 23 te Goes. De crematie van Neels zal in besloten kring plaats vinden. Neels Neels Z'n fiets in de laagste versnelling, zijn leven in de hoogste.. Onze maat, Neels de Leeuw we gaan je missen. We wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe. Bart Bastian Hein, Kim Sam Irma Jermo Mariska Pascal Sebas Jessica Michiel Anne Laura Wessel Marrit Jesper, Adrianne Jacey Jethro Emmi Jorn Koen Niels Ineke Ube Jesse Rowena Lisette Jacky Devi Donny Neels, Onze Neels Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Middelburg, Oost-Souburg, 2 augustus 1949 23 december 2016 Sabina en Edwin Ramses en Danielle Ferron Lyndon Correspondentieadres: Molenweg 53 4388 LE Oost-Souburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Neels de Leeuw Neels de Leeuw Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Neels de Leeuw Broertje van onze vriend Arjaan. Wij wensen Arjaan en familie veel sterkte toe. Vriendengroep van Arjaan Kwadendamme, 28 december 2016 Geraakt zijn wij door het overlijden van Neels de Leeuw Wij wensen de familie veel sterkte Familie Adriaenssens Familie Boonman Familie M.Steijn Familie Goudswaard Gré Verdrietig zijn wij na het overlijden van Tine Suurland de lieve moeder van ons maatje Ramses en Sabina. Rudy Marcel Corina donderdag 29 december 2016 Je was een gelukzoeker Neels. Onze gelukzoeker. Je zocht, en bleef zoeken. Je zwierf, en doolde. Van stad tot stad. Van land tot land. Zelfs maanden over de plas. Je was zoek. En ineens weer hier. Meesterlijk ongrijpbaar en eigengereid. Recht voor zijn raap en betrouwbaar. Groot denken, op een simpele manier. Dat is Neels. Tot die verraderlijke polderweg. Je laatste zoektocht, van Kiekieris naar huis, werd fataal. Zonder confronterende en inspirerende vriend moeten wij nu verder op onze polderroute naar simpel geluk. Hopelijk vind jij het jouwe. Waar dan ook. We houden van je. Je vrienden Mart Roumen Pieter den Hooglander Ramon Caljouw Thijs Pilaar Wouter Oosterlee Thom Huyssen Mitch Smulders Simon van Groningen Patrick van Dommelen Diep geschokt zijn we door het plotseling overlijden van: Wij wensen Arie, Lucia, Arjaan, Bas en overige familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe! Namens Buurtvereniging 't Langeweegje. Langeweegje 28-12-2016 Door een tragisch ongeval is onverwachts overleden Wij wensen Arjaan en zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies Bestuur en Leden CV de Pikpotters, Kwadendamme Niets in het zingen der krekels verraadt hoe vlug ze sterven. - Bashö Intens verdrietig en met enorm veel mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van Amsterdam t Middelburg 6 maart 1947 24 december 2016 Liefdevol, avontuurlijk, creatief en zeer geïnteresseerd in woord, beeld en verhaal... maar het zijn de kleine dingen die wij van haar zullen missen. Dick Clemens 8i Vanessa Marijn De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75