ïïborsr) OysrJsilsrj 18 FAMILIEBERICHTENQ fTl9nSenLinq.nl Qïli/ijam fflimfmf - ^deedd Daniel Jacob Mirjam Huiskamp-Geleedst Mirjam Huiskamp-Geleedst Mirjam Huiskamp-Geleedst In deze donkere dagen, van pijn en verdriet, Willen wij je laten weten: We vergeten je niet We zullen je missen. Mirjam Huiskamp - Geleedst Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe in deze komende tijd. Ronnie Tessa Indy Mika Sjaak Inge Mirjam Mirjam Huiskamp-Geleedst Mirjam Huiskamp-Geleedst Lieve familie van Mirjam Huiskamp - Geleedst Wij willen jullie heel veel sterkte wensen met het onbeschrijfelijke verlies van jullie lieve, dappere vrouw, moeder, dochter en zus. Weet dat wij er voor jullie zullen zijn. Jens, Dick, Ffenk, Karen, Nordy, Djamilla, Esther, Goud, Jordy, Dave, Mariska, Robin, Timo, Milou, Geer en Patricia Wij zijn stil en verdrietig door het overlijden van Mirjam Huiskamp-Geleedst Mama van Dion, Davy en Fay die bij ons op de BSO en bij Littels spelen. Wij wensen Mike, de kinderen, overige familieleden en bekenden veel sterkte toe met dit grote verlies. Team en kinderen van Kibeo Stengeplein Ffeinkenszand Team en kinderen van Littels Heinkenszand Directie en medewerkers van Kibeo Mirjam Huiskamp-Geleedst Mirjam donderdag 29 december 2016 Wij zijn gelukkig met de geboorte van onze zoon en broertje We are happy to announce the birth of our son and brother Jestemy szczliwi mogc oglosi narodziny naszego synka i braciszka 22.12.2016 te Amsterdam 05.51 uur - 3630 gram Justyna Blaszczyk, Dingeman Heijboer Dingeman Jr. Hectorstraat 28 HS 1076PS Amsterdam A heart of gold stopped beating Two shining eyes at rest. God broke our hearts to prove to us He only takes the best. Intens verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze mama, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante 2juli 1979 21december 2019 Mike, Dion, Davy en Fay Fad en Sjaak Abdullah en Latifa Reza en Elsbeth, Fajah en Livia Michel en Christa, Luuk Inge Bob en Vivienne, Flo bine Nicole en Patrick, Seb Gordon Rachel en Ivo Op 2 januari is er de mogelijkheid om vanaf 10.00 uur de familie te condoleren in 'De Stenge'te Heinkenszand. Aansluitend zal daar om 13.00 uur de dienst plaatsvinden. Waarna wij haar om 14.00 uur zullen begraven op de Algemene Begraafplaats te Heinkenszand. Correspondentie adres: Arendhof 31,4451EA Heinkenszand Ga maar mooie ster ik laat je los, je bent nu vrij. Ga mooi ster, je blijft voor altijd dicht bij mij. Met pijn in ons hart nemen wij na een oneerlijke strijd afscheid van onze lieve vriendin Wij wensen Mike, Dion, Davy, Fay, haar lieve familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Ruud en Nina Freek en Ilona Michael en Angelique Marco en Chantal Gerben en Vera Niels en Nicoline Jody en Hennie Stefan Serge Sjoerd en kinderen Tranen zijn de woorden die je hart niet kan vertellen... Na een oneerlijke strijd moeten we afscheid nemen van een goede vriendin. Wij wensen Mike, Dion, Davy, Fay, maar zeker ook de naaste familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Armando, Marije Yara Mare Jan Als een regenboog vol kleur Als een zonnetje heel fel Een herinnering zo dierbaar In gedachten geen vaarwel John, Sindy, Tirza en Ivar Erik, Cynthia, Lisa en Kate Merijn, Kiki en Jade Norbert, Arianne Dani en Liv Heinkenszand, 27 december 2016 0Q. Wij zijn verdrietig omdat ons lieve nichtje Is overleden. Onze gedachten zijn bij Mike, Dion, Davy, Fay en verdere familie. Jannes en Nel Geleedst Elly en Dré Brekelmans Onne en Ellie Geleedst Ine en Ruud Phillipson Gerda en Dies van 't Westende Paul en Bing Geleedst Neven en nichten Droevig en teneergeslagen zijn wij door het overlijden van lerares van christelijke basisschool Cypressenhof Bestuur en Raad van Toezicht van Onze Wijs Je liefde, je kracht, je warmte, je lach we zullen je missen, iedere dag Stil en verdrietig zijn wij omdat onze lieve juf en collega niet meer bij ons is. Wat zullen wij haar enthousiasme, levenslust en betrokkenheid missen! Haar positieve aandacht voor kinderen was bijzonder. Onze gedachten zijn bij Mike, de kinderen, familie en vrienden. Wij wensen hen Gods nabijheid toe. Team, ouders en kinderen van christelijke basisschool Cypressenhof "It is so hard you had to leave us, but you didn't go alone. A part of us went with you the day He took you home. We ontvingen het verdrietige bericht dat moeder van onze leerlingen Dion en Davy is overleden. We wensen Mike, Dion, Davy, Fay en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. In gedachten zijn we bij jullie. Kinderen, ouders, leerkrachten, activiteitencommissie en MR van CBS de Wegwijzer te Heinkenszand en College van Bestuur van Alpha Scholengroep te Goes. Heinkenszand, 28 december 2016 Jouw verdriet, wij kunnen het begrijpen. Jullie verslagenheid, wij voelen het aan. Wat wij proberen uit te leggen, is dat wij als vrienden rondom je zullen staan! Geliefde dochter van onze vriendin Fathi. Jaap en Dien Danny en Digna Kees en Marian Gerda Heinkenszand, 27 december 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 66