lü&déDRVKKERY Jesus Christ Superstar CLUB Exclusief voor abonnees Inspirerende lezing Clubcode: Clubterlouw TA tweakers KORTING Bestel uw tickets op pzc.nl/jcs Tickets vanaf 39,- Op 5 januari organiseert de PZC in samenwerking met De Drvkkery een lezing door Jan Terlouw. Op vertoon van een entreekaartje die te verkrijgen is voor 10 euro door op de site de clubcode in te voeren krijgt iedere bezoeker de novelle Kop uit 't Zand, van Jan Terlouw a 9,95. De novelle is een mooi boek over het onderschatte probleem van de klimaatsverandering. Buitenom de lezing is er ook ruimte voor discussie en signering. Kaarten kosten €10,00,- wanneer u online de clubcode invoert bij het kopen van uw tickets. Tickets zijn ook verkrijgbaar aan de kassa. Vanaf 16.00 uur Kloveniersdoelen Achter de Houttuinen 30, Middelburg Datum: 5 Januari Prijs: 10,00,- op vertoon van de clubcode organiseren interessante interviews en lezingen Op 19 december 2016 is door A.J.P. de Kock- de Weert .(toegevoegd gerechtsdeurwaarder te Breda op verzoek van de naamloze vennootschap Nationale-Nederlanden Levensverzekering Maatschappij N.V., statutair gevestigd te Rotterdam, die voor deze zaak woonplaats kiest te BREDA aan het adres Ginnekenweg 284, op het kantoor van de notaris mr. F.J. von Seydlitz Kurzbach, een exploot betekend aan één of meer (onder) huurder(s) van de onroerende zaak, staande en gelegen te (4328 BA) Burgh-Haamstede, gemeente Schouwen- Duiveland aan de Dapperweg 11, of in gedeelte daarvan, wier namen en woonplaatsen niet kunnen worden achterhaald, bij welk exploot rekwirante het huurbeding jegens hen inroept met betekening van het aan de geëxecuteerde(n) betekende exploot en met verdere aanzegging dat de openbare verkoop van voornoemde onroerende zaak ten overstaan van voornoemde notaris zal geschieden in één zitting op dinsdag 28 maart 2017 vanaf 13:30 uur in Van der Valk Hotel Goes te (4462 ET) Goes aan de Anthony Fokkerstraat 100; Een afschrift kan door betrokkene worden verkregen bij: Van Arkel Gerechtsdeurwaarders Incasso St. Ignatiusstaat 267 I 4817 KK Breda I L1626735 Prijzen zijn exci. servicekosten. De wereldberoemde rockopera vertelt het verhaal over de laatste week uit het leven van Jezus, gezien door de ogen van zijn beste vriend en verrader Judas. Het muzikale meesterwerk van Andrew Lloyd Webber, de aangrijpende teksten van Tim Rice en de doorgewinterde Ted Neeley vormen samen een (bijna) heilige drie-eenheid. Nog éénmaal kunt u erbij zijn. Een ervaring om nooit te vergeten en een unieke kans om Ted Neeley in de rol van zijn leven te zien! December 2016 t/m januari 2017 World Forum Theater Den Haag I Heineken Music Hall Amsterdam I RAI Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65