'George Michael wordt begraven naast moeder' m Veilig douchen in 1 dag molenaar^ Verrassend: Lopez en Drake Carrie Fisher nog in beeld in 2017 25 Afspraak of brochure? Bel 0341 - 27 40 40 of kijk op www.molenaar.nl Lesley Panayiotou, zoals de moe der van de zanger heette, over leed in 1997 aan de gevolgen van kanker. Het verlies was een enorme klap voor Michael, die volgens vrienden een hechte band had met zijn moeder. „Dit is wat hij wilde", aldus een inge wijde over de laatste wens van Michael. „Eindelijk kan hij rusten bij zijn moeder", laat een vriend van de familie weten. Volgens de familieleden en vrienden van de op 53-jarige leef tijd gestorven zanger draaide Ge orges leven om 'zijn muziek en de liefde voor zijn familie, vrienden en fans over de hele wereld'. „Er is geen passender eerbetoon dan de vele, vele vriendelijke woorden die ons ter ore zijn gekomen." Nalatenschap Ook het feit dat Georges muziek weer volop wordt gedraaid, noe men de nabestaanden een mooi eerbetoon. „Uit de grond van ons hart danken wij degenen die er, terecht, voor hebben gekozen zijn leven en nalatenschap te vieren in deze moeilijke tijd." Een medewerker van de High gate Cemetary laat aan The Sun weten dat de moeder van de zan ger is begraven in een familiegraf dat plek biedt voor Michael. Volgens de Daily Star zal Elton John tijdens de begrafenis ceremonie zingen Ondertussen zwelt de bloe menzee voor het huis van de Whaml-zanger in Londen aan. De nabestaanden van Michael lie ten in een verklaring weten 'dankbaar en ontroerd te zijn van het medeleven van zijn fans'. Wanneer George Michael wordt begraven is nog niet bekend. Vol gens de Daily Star zal Elton John, een persoonlijke vriend van Ge orge, tijdens de plechtigheid het nummer Don't let the sun go down on me zingen. Carrie dook sinds 2005 gere geld als Angela op in Family Guy. De actrice is in nog twee afleveringen te horen als de baas van hoofdpersonage Peter Griffin. De actrice is eind volgend jaar ook nog te zien in de bioscoop. De opnamen voor de volgende Star Warsfilm, Episode VIII, had ze ook al achter de rug. Voor die film kroop ze weer in de huid van Princess Leia Organa, een rol die ze op negentienjarige leeftijd voor het eerst vertolkte en haar wereldberoemd maakte. Fisher stierf dinsdag op 60-ja- rige leeftijd aan de gevolgen van een hartaanval. Jennifer Lopez en Drake? Een verras sende combinatie, maar de twee tortel duiven deelden zelf dit intieme plaatje. De 47-jarige zangeres kroelt in de armen van de 17 jaar jongere rapper. Het romanti sche beeld wordt niet door iedereen ge waardeerd. Rihanna, de ex van Drake, heeft inmiddels Lopez ont- volgd op Instagram. Rihanna en Drake hadden lange tijd een knipperlichtrelatie. Het ene moment le ken ze intens geluk kig, maar het vol gende moment lag het stel weer over hoop. Ook Lopez was aan het daten de afge lopen tijd. Er gingen geruchten over een hernieuwde romance met ex-man Marc An thony met wie ze een zoontje en een doch ter heeft. FOTO INSTAGRAM Veilige badkamers vanaf €3995,- LEEFTIJDS KORTING* Niemand zit te wachten op een grote verbouwing van zijn huis. Daarom blijft de badkamer vaak te lang zoals hij is. Het kan ook anders: een veilige badkamer in 1 dag, zonder hak- of breekwerk. Samengesteld naar uw wensen en precies op maat gemaakt. Molenaar ontzorgt u in het volledige proces van advies en inmeting, tot montage, afvoer materialen en schoonmaak. Zo komt ontspannen douchen weer binnen handbereik. Maak nu een afspraak voor een bezoek aan huis. donderdag 29 december 2016 PC George Michael zal naast zijn moeder op de Highgate Ceme- tary in Londen worden begra ven. Dat meldt dagblad The Sun op basis van bronnen. George Michael met zijn ouders. FOTO HOLLANDSE HOOGTE Carrie Fisher is volgend jaar niet alleen op het witte doek te zien, maar ook op televisie is de dinsdag overleden actrice nog te horen. Carrie werkte voor haar dood mee aan de ani matieserie Family Guy. *€7,50 korting per levensjaar op basis van maximaal 1 persoon, bij aankoop van een comfortdouche. Actie looptt/m 1 januari 2017. Jarenlange ervaring Meer dan 6.000 klanten gingen u voor y Eigen montagedienst 40 plaatsingen perweek Alles keurig opgeruimd Ook afvoer van het oude bad Onderhoudsarm Materialen zijn behandeld met EasyClean LANGERTHUIS WONEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 25