üw letlsn FAMILIEBERICHTEN 11 Helena de Vries - op den Brouw COLOFON Familieberichten Mientje Gijzel - Moelker O fïlensen inq.nl Maarten Martinus Wieland Maarten Wieland Wido Kaijser Joseph Johannes Naessens Maria Adriana Cornelia de Putter-Maas Mimi Ko de Putter - Lenie - dinsdag 27 december 2016 kijk ook op Het einde onbewust geliefd en vaak gekust nu eindelijk rust Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor wie hij was en wat hij voor ons en vele anderen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Tineke de Bruijne Zaamslag, 14-10-1937 Terneuzen, 25-12-2016 Tineke Wieland-de Bruijne Petra en Werner Crombeen-Wieland Manon en Chico Robbert Jan en Jeanine Wieland-Loof Tuinstraat 23 4571 EX Axel Vrijdag 30 december is er vanaf 14.00 uur gelegenheid om de familie te condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.30 uur de dienst aanvangt. Donderdag 29 december kunt u van 19.00 -19.30 uur afscheid van Maarten nemen in het mortuarium aan de Hughersluys. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Schorre', huisje R13, voor alle zorg en aandacht die Maarten maar ook wij als familie gekregen hebben. Verdrietig zijn we door het overlijden van mijn broer, onze oom en oudoom We wensen Tinie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. M.M. Wieland J.C. Wieland-Buijze t Martin en Willie Alita en Dirk Don t achterneven en -nichten Hij heeft zijn strijd gestreden zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand; hij alleen. Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij heeft ondervonden bij StichtingTragel Zorg, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze broer en oom in de leeftijd van 47jaar. Jaap t en Leun Kaijser-Dronkers Marjan en Gery Duval-Kaijser Jilka Yenthe Jack Kaijser Hulst, 2i december 2016 correspondentieadres: Bachstraat 38 4571 XT Axel De crematiedienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en 'opie' echtgenoot van Angela Gerarda Rombout in de leeftijd van 90 jaar. Angela Naessens-Rombout Edith en Paul Brandt-Naessens Nadia en Stephan - Gwen, Nigel Lydia en Frans d'Hont-Naessens Rob en Su Ben en Debora Eric en Nicole Naessens-Herrewegh Daphne en Angelo Kristel Paul en Elian Naessens-Dieleman Michelle Sebastian en Maartje Jonathan 24 december 2016 correspondentieadres: Handelstraat 3 4571 XA Axel Donderdag 29 december is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 30 december om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in voornoemd uitvaartcentrum. Schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar het perjoneel en de vrijwilligere van 'De Vurejcheafd. Spui voor hun inzet en goede zorg. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Sas van Gent, 17 augustus 1931 Terneuzen, 24 december 2016 Clinge: Kitty de Putter en Marc van Craenenbroeck Wouter en Marjolein, Fabienne, Silvie Marnix Anouk en Floris Correspondentieadres: Van Diemenstraat 61, 4535 AR Terneuzen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 29 december van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 30 december om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Geniet van het leven! Na een mooi en vol leven is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma Weduwe van Klaas de Vries in de leeftijd van 91 jaar. Rob Niek en Nel Jesse en Jelina Annick en Sybren Erik en Monique Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van St. Maarten in de Groe en Ter Weel, Sc hen ge 5, te Goes Goes, 24 december 2016 Correspondentieadres N. de Vries, Noordweg 71,4353 AT Serooskerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 29 december om 15.45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 15.30 tot 15.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Wij wensen de kinderen, klein- en achter kleinkinderen heel veel sterkte toe. W.A. Schot - Gijzel M. Schot A.W. Gijzel J. Gijzel - de Jonge neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 89