Jacob Goense Helena de Vries - op den Brouw 10 FAMILIEBERICHTEN ""0>" O fflensen mq.nl Mientje Gijzel - Moelker Wilhelmina Gijzel-Moelker Jan Baptist Maria de Jonge ~Mientje~ De Heer is uw Bewaarder, De Heer is uw Schaduw aan uw rechterhand. Psalm 121:5 Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Antheunis Wagenaar Theun echtgenoot van Anneke Wagenaar-Tournoij eerder echtgenoot van Neeltje Adriana de Voogd, 1961 f Meliskerke, Middelburg, 31 augustus 1934 24 december 2016 Middelburg: Anneke Wagenaar-Tournoij Sommelsdijk: Louis en Diana Rinke en Joris Mirthe en Maarten, Yenthe Jelmer en Marijke Anne-Lieke en Jurjen Vlissingen: David en Elsbeth Guido en Valerie Mats en Nicole Tess en Nicky Cassinstraat 214336 LE Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 29 december van 12.15 uur tot 12.45 uur, in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1, 4335 PA te Middelburg. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal om 13.00 uur worden gehouden in genoemde kerk. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Noorder Begraafplaats, President Roosevelt laan 766,4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met het verlies van een broer verlies je niet alleen het heden, maar ook het verleden en een toekomst met hem. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom - Jaap - Sinds 30 januari 1989 weduwnaar van Neeltje Boonman in de leeftijd van 84 jaar. 'We zullen hem missen Familie Goense Familie Boonman Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Ter Weelafd. Abbekindershof 2 voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Goes, 23 december 2016 Correspondentieadres Burg. Andriessenstraat 4, 4441 AP Ovezande. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 30 december om 10.30 uur in de kerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in Tapperij 's-Lands Welvaren, A. de Koningstraat 5 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Klazina Adriana Hartman - Brouwer Jan De Heer is mijn Herder, Psalm 23 Met grote droefheid geven wij u kennis, dat na veel lijden is overleden, onze lieve broer, zwager en oom Theun Wagenaar Goes: Leintje Daniëlse-Wagenaar Vlissingen: Bep de Nooijer-Wagenaar Vlissingen: Corrie en Finus Verberkmoes- Wagenaar Neven en nichten Wij gedenken ook liefdevol onze dierbaren, die ons voor gingen. Middelburg, 24 december 2016 Geniet van het leven! Na een mooi en vol leven is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma - Lenie - Weduwe van Klaas de Vries in de leeftijd van 91 jaar. Rob Niek en Nel Jesse en Jelina Annick en Sybren Erik en Monique Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van St. Maarten in de Groe en Ter Weel, Sc hen ge 5, te Goes Goes, 24 december 2016 Correspondentieadres N. de Vries, Noordweg 71,4353 AT Serooskerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 29 december om 15.45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 15.30 tot 15.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. dinsdag 27 december 2016 Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Wij wensen de kinderen, klein- en achter kleinkinderen heel veel sterkte toe. W.A. Schot - Gijzel M. Schot A.W. Gijzel J. Gijzel - de Jonge neven en nichten Na een periode van afnemende gezondheid is overleden, onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Rinus Gijzel 19-2-2013 In de leeftijd van 88 jaar. Mart en Annelies Wanda en Michael Ronald en Antoinette Leo Marieke en Richard Niels en Charlotte en achterkleinkinderen Kapelle, 24 december 2016 Correspondentieadres: Rooseveltlaan 50, 4463 GK Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 28 december van 16.30 - 17.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la, Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 29 december om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Mozeskerk. En nu, waf verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Erg verdrietig geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma - Adri - Capelle a/d IJssel, Goes, 8 oktober 1937 24 december 2016 J.W. Hartman Margreet en Rinus Rogier en Jannette Klazina en Omar Willem en Saskia Wij bedanken de artsen en het verplegend personeel van SVRZ 'Ter Valcke', woning 401, voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op D.V. woensdag 28 december van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. vrijdag 30 december om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Correspondentieadres: De Horst 139, 4461 WZ Goes Geen bloemen. Intens verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 72 jaar. Ina de Jonge Adriënne en René, Delano 17 december 2016 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Janny van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, 4462 GE Goes De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72