üyarJHileri ds. Martien C. Postema Janny Moraal-van der Loo Margrieta Adriana Zuijdwegt - Tolhoek O fïlensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 9 Ue's' *UL. Jolanda Catharina Kraamer-van Zweeden Jolanda Jolanda Gerard Uijl /p jolanda Kraamer-van Zweeden Jolanda Kraamer Gods liefde is de eeuwige bron waaruitZijn gaven stromen. Martien C. Postema Onder het luiden van de klokken is plotseling op eerste Kerstdag overleden, mijn dierbare man, vader, schoonvader en onze opa Harlingen, 19 augustus 1928 Middelburg, 25 december 2016 Kathe Postema - Ockels Oscar en Maxime Angelien en Chris Kleinkinderen Mees, Joris, Lars De samenkomst voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 2 januari om 12.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: Veersesingel 108 4332 TD Middelburg Gerrit Voorgoed met ons verweven En daarom nooit verleden tijd Verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor het leven met haar, nemen wij afscheid van onze lieve, zorgzame moeder, enthousiaste oma en zuster weduwe van Jacques Moraal 's-Gravenhage, 27 december 1930 Vlissingen, 23 december 2016 Martin Moraal en Sonja Goote Leonie en Jorn Wouter Moraal Amoud en Yvonne Moraal Pieter van der Loo Verpleeghuis Ter Reede woning 11 Met dank aan de verzorgers van Woning 11 die onze moeder zo lief en toegewijd hebben verzorgd in de laatste jaren van haar leven. correspondentieadres: Rietkraag 51 4386 GB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 29 december om 11.45 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf gaand aan de plechtigheid is er van 11.30 tot 11.40 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop ontmoeten we elkaar in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38 - 40 te Koudekerke waar we samen met u het leven van Janny willen vieren. Voelt u zich vooral welkom. Haar kaarsje ging langzaam uit Na een periode van afnemende krachten is rustig van ons heengegaan onze zus, schoonzus en tante Greta in de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: Jan Zuydwegt 24 december 2016 Correspondentieadres: Oostkilstraat 16, 4411 AB Rilland De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 29 december om 13:00 uur in de zaal van De Levensbron, Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerkers van buurtzorg voor de liefdevolle verzorging. dinsdag 27 december 2016 kijk ook op "Mijn leven was niet lang maar ik mocht het delen met de mooiste mensen op deze wereld. Ik vraag jullie dan ook wees lief voor hen waar ik zoveel van hou en die ik nu achterlaat." Na een dapper gevecht dat zij zo moedig heeft gestreden, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw in de leeftijd van 55 jaar. Ruud Kraamer 23 december 2016 Noordhoek 5 4363 BM Aagtekerke Jolanda is thuis in haar vertrouwde omgeving. Ik nodig u uit om samen met mij Jolanda te gedenken op donderdag 29 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend bent u welkom voor een informeel samenzijn in Hotel Kodde, Burgemeester Bosselaarstraat 14 te Aagtekerke. Jolanda heeft de wens uitgesproken in plaats van bloemen een gift te doen ten behoeve van het KWF. Hiertoe is een collectebus in het crematorium en Hotel Kodde aanwezig. Mijn dank gaat uit naar het AVL ziekenhuis te Amsterdam, het ADRZ en huisarts Stutterheim. Lieve Jo Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Jij blijft onze lieve Jo voor altijd in ons hart Vaak zullen we je tegenkomen in watje was, of wat je zei Je bent van ons weggenomen maar een stuk van jou blijft heel dichtbij We houden van je en zullen je nooit vergeten Onze lieve zus, schoonzus en tante Jolanda Tonny, Anjo Nick en Manon Verdrietig, maar dankbaar dat zij ondanks alles toch van het leven heeft weten te genieten, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Pa en Ma van Zweeden Tonny en Anjo Nick en Manon John -in liefdevolle herinnering- Rob en Melanie De strijd heb je nooit opgegeven, zelf niet toen het einde werd verwacht. Je bleef geloven in het leven, opgewekt en vol levenskracht. Verdrietig en stil zijn we door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante. Bram -in herinnering- en Riki Ben en Lenie Addie en kinderen Een bijzonder mens is van ons heengegaan. Wij zijn dankbaar dat zij haar leven met ons deelde. Met verdriet nemen wij afscheid van onze vriendin Wij wensen Ruud en familie heel veel kracht en sterkte toe. Simone en Francisca Kummer Xena Sem Westkapelle 24.12.2016 J. Wij zijn verdrietig dat is overleden, onze lieve buurvrouw Wij wensen Ruud veel sterkte toe Fam. P. den Hoedt Fam. A. Sturm Fam. P. Wisse Fam. J.J. Minderhoud Fam. J.A. de Landmeter Fam. A. Broer Fam. A.J. Maljaars Fam. P. Jongens Fam. S. Wisse Fam. P. Brouwer Op Kerstavond is op 86-jarige leeftijd rustig ingeslapen mijn broer, onze zwager en oom Kamperland: J.H. Uijl A.N. Uijl-Wisse Vlissingen: T.P. Uijl-Schroevers Neven en nichten 24 december 2016 Correspondentieadres: Familie Uijl Frisostraat 1D, 4493 BR Kamperland De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Gouden Tuyn te Oost-Souburg en het hospice Kaaskenshuis te Zierikzee voor hun liefdevolle verzorging. Rainier

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58