Ét FAMILIEBERICHTEN 11 Jacoba Johanna Koole-Louwerse Koos Koole-Louwerse Koos Koole-Louwerse Koos O lïlensen inq.nl Machiel Geene Ga met God! Onze dierbare, wilskrachtige moeder en oma is na een voltooid leven overleden. Wij zijn dankbaar voor haar leven en de liefde die zij ons heeft gegeven. Dat zij in vrede mag rusten. Koos weduwe van Boudewijn Koole Lid in de Orde van Oranje-Nassau Draagster van de zilveren Medaille van Verdienste van het Nederlandse Rode Kruis Ritthem, 9 augustus 1928 f Middelburg, 23 december 2016 Jolande Koole en Doekle Terpstra Jaïri en Joost Myrthe en Paulo Steenwijkstraat 5 4388 AE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en het condoleren van de familie voorafgaand aan de dankdienst van 9.30 tot 10.15 uur in De Ark, Oranjcplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). De dankdienst zal worden gehouden op donderdag 29 december om 10.30 uur in kerk De Open Elaven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er een informeel samenzijn in bovengenoemde kerk. Achter iedere traan van verdriet schuilt een glimlach van herinnering Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar met dankbaarheid aan haar grote liefde en aandacht voor ons, nemen we afscheid van mijn lieve zus, onze tante en oudtante Rie Suurmond-Louwerse Ko Suurmond - in liefdevolle herinnering Hans en Jeitje Iris Aniek Rijnco-Jan en Trudi Martij n Eline en Wemer Nicolet en Jeroen Theo en Ellen Mariëlla, Luca Joani en Youssef, Reyhan, Jinan Jordi en Kim Dongestraat 63 4388 VK Oost-Souburg Wanneer de eindeloze nacht valt en je tevreden mag rusten Na een leven van liefde delen met een warm familiehart Fluistert de wind nu zacht langs Zeeuwse kusten Wij nemen afscheid met smart. Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve, hartelijke, attente schoonzus en tante Geliefd echtgenote van onze overleden broer, zwager en oom Boudewijn. We zullen haar warmte en nabijheid erg missen! Onze gedachten zijn bij hun kinderen en kleinkinderen. Bep Koole Leny Marinussen Maap Sinke Wim Koole en Fons van de Goor neven en nichten In liefde gedenken wij: Paul en Prien, Leen en Suzan, Marinus, Ton en Maria, David en Jannie, Ko, Boudewijn, Gideon en Krina, Pieter, Riet Oost-Souburg, 23 december 2016 Afscheid nemen doet pijn, na een lange tijd van vriendschap ben je van ons heengegaan. Het is goed zo. Marian Lokker en kinderen Koos Koole Zorg met hoofd, hart en handen BW Uitvaartverzorging u it- vaardig COLOFON Familieberichten - dinsdag 27 december 2016 Ons bereikte het droevige bericht dat onze voormalige vrijwilligster en erelid is overleden Koos heeft vele jaren met grote inzet diverse functies binnen de voormalige afdeling Souburg van het Rode Kruis vervuld. Daarvoor zijn we haar zeer erkentelijk. Voor al haar inspanningen is zij onderscheiden met de medaille van verdienste in zilver van het Nederlandse Rode Kruis. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en overige familie heel veel kracht en sterkte toe. Vrijwilligers Nederlandse Rode Kruis Afdeling Walcheren Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik vertrouw. Psalm 91:1 en 2 In de avond van 24 december is rustig van ons heengegaan onze lieve vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Tanny Hoogesteger, 26 oktober 2012 28 november 1922 Goes 24 december 2016 Dankbaar gedenken wij wat hij in zijn lange bewogen, rijke leven voor ons en vele anderen heeft betekend. Onze dank gaat ook uit naar het team van 'Sint Maarten in de Groe', waar hij zijn laatste jaren een nieuw veilig thuis gevonden heeft, dat voor ons ook de plek werd om hem en elkaar te ontmoeten. Wim en Nelly Marieke en Marc, Katie Pieter en Tessa, Lucie, Emma Margreeth - in liefdevolle herinnering - Marijke Bas en Anita, Joep, Stijn, Flip Boukje en Erik Sander en Heidi, Lune,Sterre, Ide, Fabejitse, Melle, Lieve Marri en Jaap Anneke en Richard Wouter en Christel, Lucas, Juda Roderik en Tamara, Améiie, Salomé Sjoerd en Martine Floris en Evelien Correspondentieadres: Ravensteinlaan 48, 4481 CK Kloetinge De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 30 december om 12.30 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a, 4461 LX Goes. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van 12.00 - 12.20 uur. De begrafenis vindt plaats om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30, 4463 AJ Goes. Hierna is er in de Maranathakerk gelegenheid elkaar te ontmoeten, en te condoleren. Rien de Bruijne, Uitvaartbegeleider T 0111 450 717 ujujuj.uitvaartsd.nl SCHOUWEN-DUIVELAND Partner van Monuta 0113 214291 06 10730321 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl alexandramar|<Ucce uitvaartverzorging E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 37