b \f familieberichten 26 FAMILIEBERICHTEN Overladen V Jan Marinus Vermue - familieberichten - ""0>" O IHensenlinq.nl Mariëtte Paulina Johanna de Winne-van Leemput Met familieberichtenonline. nl kunt u op een eenvoudi ge, snelle en zekere ma nier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. Augustinus Ludovicus de Winne familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Langzaam uit de tijd gegleden. De stilte gezocht van de eeuwigheid. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Heinkenszand, 12 mei 1929 - f Lewedorp, 22 december 2016 Heinkenszand: 's-Heerenhoek: Hoedekens kerke: Biddinghuizen: Hulst: Heinkenszand: Heinkenszand: Rucphen: Heinkenszand: Heinkenszand: Steenbergen: Klazien Steijn-Vermue en Marien Steijn t Martine Vermue f en Clasien Vermue-van Eijkeren Corrie Steijn-Vermue f en Ko Steijn t Nellie Remijn-Vermue en Nico Remijn Leu Boonman-Vermue en Piet Boonman f Lou Vermue f en Riet Vermue-Snepvangers Marien Veimue t Piet Veimue f en Nettie Vermue-Oomen f Jo Rijk-Vermue en Rinus Rijk Adrie Vermue t Tonnie Hommel-Vermuc en Jan Hommel Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ 'De Kraayert' te Lewedorp voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van onze broer, zwager en oom. Correspondentieadres Gamander 6, 4451 TB Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 28 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er in het mortuarium naast de kerk van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen. Na de begrafenis is er in ontmoetingscentrum 'De Stenge' te Heinkenszand gelegenheid om te condoleren en om een moment samen te zijn. zaterdag 24 december 2016 U bent te laat, ik ben vertrokken Als u goed luistert is misschien de echo van mijn voetstap nog te horen De rest is stof... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Sluiskil: Wilfried en Lydia Terneuzen: Monny en Adrie Philippine: Hedwig en Andries Terneuzen: Peter Sas van Gent: Erich en Yvonne Klein- en achterkleinkinderen 21 december 2016 Alberdingk Thijmstraat 1 kamer 303, Terneuzen Correspondentieadres: Middenstraat 124, 4541 AG Sluiskil De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 28 december om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aan de Gildestraat te Sluiskil. Na de begrafenis is er een samenzijn in restaurant "Het Vijverhof", Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen, waar tevens gelegenheid is voor een persoonlijke condoleance. Een speciaal woord van dank aan het personeel van "De Blide" en de praktijk van Dr. Maenhout voor de goede zorgen aan ma en oma besteed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 186