zuürsn OvsrJsilsrj A r FAMILIEBERICHTEN 25 Hendrik Murre O fïlensen inq.nl Jacobus den Toonder Pieter Johannis van den Akker ~Ko~ Henk Murre Tannetje Koolstra-Hoogstrate Philomena Merantina Wolterbeek-Schout Wil- Johanna de Lange - de Buck f zaterdag 24 december 2016 kijk ook op Wij zijn heel blij met de geboorte van onze kleinzoon geboren op 21 december 2016 Zoon van Maresh en Eveline Boel De trotse grootouders Maya en Rob Strating Eenvoud is het kenmerk Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Rie de Dreu partner van Jo van de Ree t Wilhelminadorp, 05-01-1925 Vlissingen, 21-12-2016 Cobie en André Brasser - den Toonder Hilma en Martin Torenvliet - den Toonder Ingrid en Cameron Pollock - den Toonder Klein- en achterkleinkinderen Familie van de Ree Correspondentieadres: Wilhelmina Druckerlaan 62 4385 JB Vlissingen Het afscheid zal op verzoek van pa in besloten kring plaatsvinden. Maar wie de Here verwachten, putten nieuwe kracht; zij varen op met vleugelen als arenden; zij lopen, maar worden niet moede; zij wandelen, maar worden niet mat. Jesaja 40:31 Verdrietig en dankbaar geven wij kennis dat thuis is overleden mijn lieve man, onze pap, schoonvader en opa Hillegersberg 25 september 1934 Burgh-Haamstede 21 december 2016 Burgh-Haamstede Marianne van den Akker-Henderson Langeraar Anouk en Jacco Snel-van den Akker Sebastiaan, Constantijn Bussum Pieter en Anne Marie van den Akker-van Driel Pier, Zara, Lieve Rotterdam Henning en Anne-Marijke van den Akker-van der Sijden Eloïse, Piet Hein Renesse Eloïse en Ron Segboer-van den Akker Olivier, Rogier, Kaylee, Timothy Op dinsdag 27 december 2016 tussen 19.00 en 20.00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen van Pieter op Boeijesbosch 10, Burgh-Haamstede. De afscheidsdienst en begrafenis zijn op donderdag 29 december 2016 om 12.00 uur in de Hillegondakerk, Kerkstraat 43, Rotterdam. Hierna bent u vanaf 14.00 uur welkom voor de condoleance in Lommerrijk, Straatweg 99, Rotterdam. Correspondentieadres: Boeijesbosch 10, 4328 LP Burgh-Haamstede Enige en algemene kennisgeving Heden werd geheel onverwacht van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager, oom en vriend in de leeftijd van 77 jaar. H. Murre (in herinnering) Rijssen A. Murre J. Murre-Nijland J.M. Walhout-Murre (in herinnering) F. Walhout (in herinnering) Heemskerk G. Murre R. Murre-Schout C. Murre (in herinnering) 's Gravenpolder M. de Witte-Murre M. de Witte Lelystad W. Murre J. Murre-Hollebrandse Goes T. de Witte-Murre G. de Witte Waarde C.N. de Kok-Murre H. de Kok (in herinnering) Middelburg J. Murre A. Murre-Moens Goes A. Louws Goes 23 december 2016 Correspondentieadres J. Murre B reeweg 73 4335 SK Middelburg Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. woensdag 28 december om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Zeer onverwachts is overleden de partner van onze zus Adriana Nel en jaap den Hollander Piet en Betsie Louws Andre Louws Louis Louws Middelburg 23-12-2016 "Here", zei hij, U weetalles U weet toch dat ik van U houd. Johannes 2117b ln de rotsvaste overtuiging in een leven na de dood en in de wetenschap dat zij terugkeert naar haar Schepper en Verlosser is overleden mijn zus, schoonzus en tante Sinds 23 januari 2005 weduwe van Hendrik Koolstra ln de leeftijd van 87 jaar. Tholen A.P. Hoogstrate t J. Hoogstrate-Moelker Middelburg J. Sinke-Hoogstrate K. Sinke Neven en nichten Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende %on, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met liefde heb je voor ons geleefd en gezorgd. Nu moeten we met veel verdriet afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Ruurd Wolterbeek Vlissingen, 23 februari 1925 Vlissingen, 21 december 2016 Ruurd en Liesbeth Honkje en Victor Ineke en Frans Silvia en Paul Marijn Guus Correspondentieadres: H. Roland Holstlaan 54 4385 KJ Vlissingen Wij hebben in besloten kring afscheid genomen van onze moeder en oma. Geraakt zijn wij door het overlijden van Wij wensen Connie Kees en familie de Lange veel sterkte toe Namens het gehele team van Vriendschap Café Restaurant Middelburg, donderdag 22 december 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 170