üvsrlecJe;) b a 18 FAMI Johanna de Lange - de Buck Irene Leonie Emma Pijcke "X 0 Ulensen inq.nl Gerda Mangnus - Luitwieler Mattheus Benjamin van de Velde f Jacoba Cornelia de Bruijne PJ. van der Hooft Gerda Mangnus-Luitwieler Anneke van de Velde kijk ook op mam was louter liefde is overleden Vlissingen 11 september 1924 Vlissingen 21 december 2016 zij was getrouwd met Andries de Lange Nelleke Toine Mirjam Tom, Sarah Andries Liam, Hannah Maaike Frits Rachel Rogier Roos, Minke, Marijn Merel Bertus Manu, Ziza Thijs Corline Anaïs Andries Caatje Willemijn Aagje Miep lias Katja Bram, Joep Jorma Aziza Indy Wij zijn de medewerkers en bewoners van het verpleeghuis Pablo Picasso, waar mam de laatste jaren woonde, heel dankbaar voor hun liefdevolle aandacht. De dienst voor mam zal plaatsvinden op dinsdag 27 december om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke waarna wij haar bij pap te ruste zullen leggen op de begraafplaats in Koudekerke. Na afloop van de begrafenis sluiten we het afscheid graag met u af in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Latijnse Schoolstraat 7 4331 BP Middelburg Tineke Henk Hendrik Jan Marian Daan Ellen Fleur &Joppe Marja in liefdevolle herinnering Jan Minne Rué Zorah Sjoerd Laura Mees Connie Kees Cynthia Lennard Quincy Sellie, Yael Delilah Daniël Aliesje Tjeerd Hanna Peet 'we zullen haar missen' We hebben afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van Petrus Dieleman 2 september 1924 1 17 december 2016 Axel P. Dieleman Klerken (B) Nathalie en Johan Bergen op Zoom Anne en Hans Axel Peter en Marja Hilversum Marion en Jos Klein- en achterkleinkinderen Zuidsingel 6 4571 HP Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Namens het bestuur van de VvE "Gebouw het Wapen van Breskens I" wensen wij familie en nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van dit plotselinge verlies. Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, onze moeder, schoonmoeder, oma, mijn dochter, zus en schoonzus partner van Jos Schenning Oostburg, 23 september 1948 t Oostburg, 21 december 2016 Oostburg: Jos Schenning Amsterdam: Frank Lekens Oostburg: Rob en Debora Lekens-Kramer Loïs Ivy Oostburg: M.M. Pijcke-Haers Aardenburg: Francois en Emmy Pijcke-Wage "Goed is goed. Correspondentieadres: Regulus 37 4501 GV Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 28 december om 14.00 uur in het crematorium te Brugge, Zeelaan 2. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is van ons heengegaan 31-12-1948 - 120-12-2016 Helaas te snel, je had nog zoveel dromen Ze hield van het leven en vooral van ons Karei Mangnus Sander Mangnus en Tamara van Eyck Noura en Elena Marieke Young - Mangnus en Andrew Thomas Dorien Vermeulen - Mangnus en Wouter Benjamin Ria Huisman - Luitwieler en Tammo Haar geliefde hondjes Max en Tess De plechtigheid voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op dinsdag 27 december om 13:00 uur in crematorium "de Lariks" Oldemeijerweg 3A te Hardenberg. Als u samen met ons afscheid wil nemen, wordt u om 12:45 uur verwacht. Na de plechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentie adres: Elfde Wijk 30 7797 HH Rheezerveen Na een geruime tijd van ziek zijn toch nog onverwachts overleden, op 20 december, onze lieve zus en schoonzus geliefde echtgenote van Karei Mangnus in de leeftijd van 67 jaar. Oostburg Ria en Tammo Huisman-Luitwieler Correspondentieadres Fam. K.Mangnus Elfde Wijk 30, 7797HH Rheeserveen Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en levenspartner Theo weduwnaar van Kattendijke, 23-08-1933 t Hulst, 17-12-2016 Ronald en Rebecca Bos Nikita Lotte Natalie en Stefan Verdoorn - van de Velde Liam Sam Sarie Hamelink Correspondentieadres: Bosjesweg 107, 4541 AN Sluiskil Na uitdrukkelijke wens van Theo, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 81