k ITIensenlinq.nl n Wmk SmMkiuirfiiiM Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio FAMILIEBERICHTEN 19 Jacob Theodoor Korsten Tannetje Koolstra - Hoogstrate Jan van Iwaarden O (Tlensen inq.nl Jacoba Cornelia de Bruijne In de gezegende leeftijd van 88 jaar, ging zacht en kalm van ons heen sinds 23 januari 2005 weduwe van Hendrik Koolstra Tholen A. Hoogstrate (ex. test.) Correspondentieadres Kotterstraat 27 4691 JM Tholen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 29 december om 13.00 uur in de aula van het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Intens bedroefd zijn wij dat we onze lieve broer 11 mei 1927 116 december 2016 moeten missen. W.S.J. Korsten A.E. Korsten Zierikzee Allévo "Borrendamme" Correnspondentieadres: Touwbaan 6 4301JV Zierikzee Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Allévo "Borrendamme" voor de liefdevolle verzorging tijdens zijn laatste levensjaren. Na een geruime tijd van ziek zijn toch nog onverwachts overleden, op 20 december, onze lieve zus en schoonzus Gerda Mangnus-Luitwieler geliefde echtgenote van Karei Mangnus in de leeftijd van 67 jaar. Oostburg Ria en Tammo Huisman-Luitwieler Correspondentieadres Fam. K.Mangnus Elfde Wijk 30, 7797HH Rheeserveen Lenie Delzenne Er is een land van louter licht Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens het ziekbed en na het overlijden van Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van dit verdriet. Familie Veerman Familie van Iwaarden Hansweert, 20 december 2016 COLOFON Familieberichten Naam Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande vrijdag 23 december 2016 kijk ook op 'we zullen haar missen' We hebben afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van Petrus Dieleman 2 september 1924 1 17 december 2016 Axel P. Dieleman Klerken (B) Nathalie en Johan Bergen op Zoom Anne en Hans Axel Peter en Marja Hilversum Marion en Jos Klein- en achterkleinkinderen Zuidsingel 6 4571 HP Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekbed en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Uw aanwezigheid, vele lieve reacties en medeleven waren voor ons een grote troost en zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kees Delzenne Wendy en Wim Aron, Naomi, Miriam en Celina Chantal Krabbendijke, november 2016 E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71