1 r 3 5 Vrijstaande woningen met een ruime tuin Jj, 1 TTOjj Crr ijï-'D KIJK VERGELIJK dan is dat de woonkamer. We zitten daar graag bij de haard." Aanslag „De kozijnen waren een behoorlijke aanslag op ons budget. We hebben bewust voor aluminium gekozen. Over kunststof hoorden we veel klachten van andere mensen. Het blijft niet lang mooi. Ook de massief houten vloer op de benedenverdie ping was een investering." Miskoop „Voor luchtverwarming zullen we geen tweede keer kiezen. Ten eerste hoor je het systeem altijd. En doordat je steeds luchtverplaatsing hebt, wordt het stof de hele tijd rondgebla zen. Heel slecht voor allergieën, ter wijl het tegenovergestelde beweerd wordt. De keuken is mooi, maar we hebben er al veel problemen mee gehad. Er zitten plintjes en randjes aan die onderhevig zijn aan slijtage en er ligt altijd stof op. Een volgende keuken moet strak zijn. Maar we vinden zo'n landelijke keuken nog steeds leuk, want die stijl past goed bij ons huis. Het huis is echt één geheel en alles is qua kleu ren op elkaar afgestemd. Wat trou wens ook een nadeel is, want je kunt niet snel veranderen van kleur." Over kunststof kozijnen hoorden we veel klachten van anderen Vervangen „De antieke, geloogd grenen meube len komen uit ons vorige huis. Het kastje in de gang was het eerste dat we samen kochten en we hebben nog steeds ons eerste bankstel. Dat heeft Ilse al twee keer opnieuw bekleed. Als we het nu weer moeten vervan gen, kopen we nieuwe meubels. Op een gegeven moment is het echt wel op." Dromen „Wat we nog leuk zouden vinden, is een extra overkapping buiten, aan de kant van de keuken. Eerst wilden we een serre, maar we hebben al veel ruimte. Het zou ook weer extra on derhoud en zeemwerk betekenen. Een overkapping is daarom makkelij ker. Ik zie ons er al zitten: heerlijk." Even voorstellen v ii k8Ehn vrijdag 23 december 2016 92 ■4 De kleuren in het huis van Ilse en Rini zijn op elkaar afge stemd. FOTO'S CAMILE SCHELSTRAETE Zeeland 44 —Ilse Gerreman Ilse Gerreman (51) geeft Chinese les en heeft een praktijk voor gespecialiseerde voetverzorging, voet- reflexologie en li chaamsmassage Rini Gerreman (54) werkt in de auto matisering bij Dow Rini en Ilse hebben drie kinderen Middelburg Adres: Louis Arm- strongstraat 50 Prijs: €588.000 kk Bouwjaar: 2009 Kenmerken: Vrij staande woning aan een rustige weg in een woonwijk met een perceelopper vlakte van 603 m2. Vijf slaapkamers en een tuin op het zuid westen. Vlissingen Adres: De Tuinderij 27 Prijs: €599.000 kk Bouwjaar: 2011 Kenmerken: Vrij staande woning op een perceel van 922 m2. Het huis ligt aan een rustige weg in een woonwijk, heeft vijf slaapkamers en twee badkamers. Bruinisse Adres: Grevelingen- hout 62 Prijs: €385.000 kk Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Vrij staande woning met een perceelopper vlakte van 553 m2. Het huis ligt aan een park, heeft een be schutte ligging en een tuin rondom. Drie slaapkamers. Zierikzee Adres: Kokmeeuw straat 53 Prijs: €395.000 kk Bouwjaar: onbekend Kenmerken: Vrij staande woning op een perceel van 854 m2 met garage en carport. Het huis heeft een beschutte ligging aan een rus tige weg. Zierikzee Adres: Lange Blok- weg 21 Prijs: €499.000 kk Bouwjaar: 1906- 1930 Kenmerken: Vrij staande woning met een perceelopper vlakte van 1045 m2 en drie slaapkamers. Vrij uitzicht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 53