Jubileum i I Overleden f Johanna de Lange - de Buck Cor Post 18 0 mensen inq.nl Nico Pankow en Lucie Pankow Hofman Maria Anna Elisabeth Vink- Arends Wv We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 93 jaar. Miep Griep - Post Kinderen Kleinkinderen Alexander Wijnen Goes, 19 december 2016 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 27 december om 14.25 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 14.00 tot 14.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzij n in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: Dorpsplein 39 4371 AC Koudekerke Zover we konden, zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Marianne weduwe van Willem Vink Ons moedertje is helaas maar 69 jaar geworden. We zullen je ontzettend missen, maar het is goed zo. Frank Karin Iris Dennis 20 december 2016 Correspondentieadres: Iris Dennis 't Gilde-Vink Bakkersland 4 4364 BL Grijpskerke Ma is opgebaard in Rouwcentrum Adagio, Buiten- hovelaan 1 te Middelburg, waar u op dinsdag 27 december van 11.15 uur tot 11.45 uur gelegenheid heeft om afscheid van haar te nemen. Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst van ma op dinsdag 27 december om 12.30 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. PJ. van der Hooft kijk ook op 50 jaar getrouwd 30 december 1966 - 30 december 2016 In al die jaren geluk en liefde gekend maar ook verdriet. Op 19 februari 2013 verloren we onze lieve zoon Kimmo liefste papa van Luca- en Zoë Pankow. Dat na het overlijden van onze zoon het hechte contact met onze kleinkinderen is stop gezet maakt dat we onze drie meest dierbaren zijn verloren. Dat verlies is te groot. Er is zo weinig voor nodig om daar verandering in te brengen. Hof Rietzanger 21 4451 DE Heinkenszand F* mam was louter liefde is overleden Vlissingen 11 september 1924 Vlissingen 21 december 2016 zij was getrouwd met Andries de Lange Nelleke Toine Mirjam Tom, Sarah Andries Liam, Hannah Maaike Frits Rachel Rogier Roos, Minke, Marijn Merel Bertus Manu, Ziza Thijs Corline Anaïs Andries Caatje Willemijn Aagje Miep lias Katja Bram, Joep Jorma Aziza Indy Wij zijn de medewerkers en bewoners van het verpleeghuis Pablo Picasso, waar mam de laatste jaren woonde, heel dankbaar voor hun liefdevolle aandacht. De dienst voor mam zal plaatsvinden op dinsdag 27 december om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke waarna wij haar bij pap te ruste zullen leggen op de begraafplaats in Koudekerke. Na afloop van de begrafenis sluiten we het afscheid graag met u af in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Latijnse Schoolstraat 7 4331 BP Middelburg Tineke Henk Hendrik Jan Marian Daan Ellen Fleur Joppe Maria in'iefóevolle herinnering Jan Minne Rué Zorah Sjoerd Laura Mees Connie Kees Cynthia Lennard Quincy Sellie, Yael Delilah Daniël Aliesje Tjeerd Hanna Peet Namens het bestuur van de VvE "Gebouw het Wapen van Breskens I" wensen wij familie en nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van dit plotselinge verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 46