J?' US 23 m m Tickets Een dagje uit met de kinderen wordt extra gezellig! Ga naar pzc.nl/ijsbeelden CV door hij zijn titel van 2012 (Lon den) niet kon prolongeren, ge beurde er veel in zijn privéleven. Zonderland trouwde in septem ber 'zijn' Linda Steen die hij in 2010 leerde kennen en in 2015 op vakantie in Marrakesh ten huwe lijk vroeg. Ze woonden al samen. „En misschien lijkt er dan niet heel veel veranderd, maar het voelt anders. Officiëler. Het heeft wel iets." De twee zouden in de toekomst graag kinderen willen, verklapt hij. „Uiteindelijk wel, ik vind kin deren hartstikke mooi, maar het speelt nu nog niet. Ik moet eerst nog fulltime met mijn studie aan de slag", aldus Zonderland, die met Linda op huwelijksreis ging naar Afrika. „We zijn naar Oe ganda geweest, het zuidwesten. Dat maakte indruk. Een ver schrikkelijk mooi land. De na tuur. De mensen. Ze zijn vrolijk. Behulpzaam. Ze hebben weinig, maar zijn er toch blij mee. Dat zet je wel aan het denken." Terug in Nederland ging een nieuwe knop om: de kerstshow van RTL. Maandenlang trainde hij voor zijn act die past in een kerst sprookje. Dat draait om het meisje Eefje dat haar malle oma eindelijk weer eens een gelukkige kerst wil bezorgen na de dood van haar opa. „Het is een echt kerstver haal met een mooie gedachte", weet Zonderland, die de rol speelt van een magische acrobaat. Zijn naam: T\iy- melaar. Tuymelaar? Was die naam voor of na Rio bedacht? „Ervoor", lacht de turner, „ik had er eerlijk ge zegd niet eens over nagedacht, maar laten we die naam niet te letterlijk nemen. Als het goed is, ga ik deze keer niet vallen." Familie Het wordt een andere kerst dan an dere jaren, stelt de Fries, die het feest doorgaans samen met familie en vrienden viert. „Laat ik zeggen dat die in Ziggo Dome iets uitgebreid is tot een heel grote familie", grapt de turner die vandaag en morgen speelt, maar op eerste kerstdag wel gewoon thuis is, al zal een traditioneel bezoek aan de rooms-katholieke kerk er dit jaar niet in zitten. „Dat gaat nu echt niet. We blijven lekker thuis met vrienden en familie. Wat rusten, om dat ik op tweede kerstdag weer aan de bak moet." Het wordt voor Zonderland een uniek optreden in de entertainment- wereld, stelt hij. Waar Jeffrey Wam mes een carrièreswitch maakte naar het Cirque du Soleil en Yuri van Gel der een optreden op Lowlands ver zorgde, richt de Heerenvener zich op zijn studie geneeskunde en het tur nen. „In oktober staat het WK in Mont real op het programma. Daarvoor zet ik mijn studie vanaf mei even opzij. Begin 2018 hoop ik af te studeren. Daarom was dit ook erg leuk: het paste in mijn schema." BEELDEN FESTIVAL Betoverende themawerelden met meer dan 100 ijssculpturen Beroemde ijsbeelden van Justin Bieber en Ariana Grande Een geweldige ijsglijbaan! v 3000 m2 koud vertier (kinderen 7,-) Aft vrijdag 23 december 2016 Een cast van BN'ers met een zwevende Nicolette van Dam en Epke Zonderland, fotortl k - 13; IJsbeelden Festival li *Prijzen zijn excl. servicekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 23