18 FAMILIEBERICHTEN lllensenlinq.nl Paulus Moens Tona Snoep - Janse Sr Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze zorgzame vader en opa sinds 20 juni 2014 weduwnaar van Elizabeth Moens-Dekker 28 november 1919 t 21 december 2016 's Gravenpolder Jan en Lien Moens-Schrijver Middelburg André en Marina Moens-van Belzen Middelburg Ad en Nettie Moens-Maljaars Middelburg Jos en Jeannet Moens-Aarts Arnemuiden Johan en Anneke Moens-de Ridder Meliskerke Wim en Anneke Moens-Wisse Klein-, achterklein- en achter-achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Cedrah, locatie Eben-Haëzer voor de goede en liefdevolle verzorging en aan dokter Ponten voorde medische begeleiding. Middelburg, Cedrah, locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres A. Moens Gruttostraat 5 4332 CH Middelburg Op vrijdag 23 december is er gelegenheid tot condoleren van 19.30 tot 20.15 uur in de Zuider- kerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op zaterdag 24 december om 9.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. J w 10-4-1928 1 18-12-2016 Veel te vroeg ben ie ons ontnomen we wisten niet dat het leven zo wreed kon zijn. Een schok die we nooit hebben aan zien komen lieve Heieen, wat was het leven met jou fijn. Veel te snel is een einde gekomen aan het leven van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Heieen Geus - Joosse 18 oktober 1955 20 december 2016 Goes: Kees Geus Coruche (Portugal): Keetie en Filipe David, Matias 's-Heerenhoek: Dana en André Sophie, Jolie Vogelzangsweg 68, 4461 NH Goes De afscheidsbijeenkomst is op vrijdag 23 december om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Heieen Geus Joosse Verdrietig en stil zijn we door het overlijden van onze lieve vriendin Heieen Geus We wensen Kees en familie heel veel kracht en sterkte met het verwerken van dit verlies. Jan en Rita Han en Els Heieen Ge us Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze secretaresse, bestuurslid en collectant Heieen Geus Heieen heeft 35 jaar gecollecteerd en 21 jaar in het bestuur gezeten. Wat zullen we haar missen! Wij wensen Kees en hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. KWF Kankerbestrijding afdeling Groot-Goes Van leven ga je dood. Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar lach omdat ik er was. Dankbaar voor alle liefde en humor die zij ons tot het eind heeft gegeven hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze mama en granny FrrL/lcifLC /\/l(t/f:ÜLeF7^alJic F)c JA/lH/p Gent, 24 mei 1950 Goes, 20 december 2016 Sjaak van Liere Nathalie Douiri en Steve De Baets Kevin Kelly Douiri en Mike Garcet Nicolas, Cedric, Emmanuel Esdoornstraat 91 4431 DJ 's-Gravenpolder U kunt nog even bij Billy zijn op vrijdag 23 december van 10.15 tot 10.45 uur in uitvaartcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. Wij nodigen u uit, samen met ons afscheid te nemen, om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. - Geen bloemen - Met verdriet hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Levenspartner van onze broer, zwager en oom Sjaak van Liere Peter -in herinnering- Paula Bert Sylvia Han -in herinnering- Ria Henk Engelien Rens Coby Mark Bianca neven en nichten Een markant persoon is niet meer. Enige en algemene kennisgeving Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Piet Snoep, overleden 5-11-2010 Dianne en René Dekker - Snoep Stephan Niels Correspondentieadres: Korenhalmdijk 9 4431 NE 's-Gravenpolder Naar haar wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Wij bedanken alle medewerkers van S.V.R.Z. Boogstraat 90 voor de goede verzorging. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg is overleden Echtgenoot van Kees, in de leeftijd van 61 jaar. We wensen de familie veel sterkte toe. Goes: Jannie t Ko t Adrie t Annie Susan Jan Tiny Tom neven nichten Goes, 22 december 2016 Zeer onverwachts is overleden onze collega Heieen Geus We zijn erg geschrokken en wensen de familie heel veel sterkte toe. Emergis, directie en raad van bestuur Intens verdrietig zijn we nu onze lieve collega zo plotseling is overleden. Stijlvol, hartelijk, een luisterend oor, grappig, consciëntieus, integer en zo veel meer. Heieen was bijna dertig jaar in dienst bij Emergis. Het is niet te bevatten dat ze er niet meer is. Kees, Keetie, Filipe, David Matias, Dana, André, Sophie Jolie heel veel sterkte met dit onvoorstelbare verlies. Ze was zo trots op jullie. Collega's en oud-collega's Emergis dienst communicatie Maartje Verschure Naomi Moerland Anoeska Gijzel Nanon Doeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70