familieberichten FAMILIEBERICHTEN 19 Matheus Petrus Adriaanse Gors* COLOFON Familieberichten O fïlensen inq.nl Jan Zijlmans - familieberichten - Enige en Algemene kennisgeving "Vroeger waren we gelukkig alleen beseften we dat niet Na een goed en gelukkig leven is overleden onze lieve, zorgzame oom, oud-oom en vriend oom Theo in de leeftijd van 92 jaar Thea Mastenbroek-Adriaanse Heiman Mastenbroek Petra en Patrick Brugghe Anniek Brugghe Bart Brugghe Saskia Mastenbroek Sanne Luiten André Luiten Willy Uland Wij willen alle medewerkers van het Scheldehof bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Theo waardeerde de gezelligheid in de huiskamer "het Vlot Vlissingen, 21 december 2016 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 23 december om 11.30 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid afscheid te nemen van Theo van 11.00 tot 11.20 uur. Na afloop is er een informeel samenzijn waarbij u de familie kan condoleren. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerde bestuurslid Ria Verhagen De afgelopen jaren was zij voorzitter van de afdeling Walcheren van de Koninklijke Nederlandse Natuur historische Vereniging en leidde zij met groot enthousiasme vele cursussen, excursies en natuurwandelingen. We zullen Ria en haar professionele inbreng erg missen. We wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens het bestuur en de leden van de KNNV afdeling Walcheren, Peter Sneltjes, secretaris ^)lru^efva 0eJc<uiz Axel, 17-12-2016 Met een gerust hart nemen wij afscheid van Anny van Geijtenbeek op zaterdag 24 december om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bijzondere mensen sterven niet Zij gaan wel, Maar blijven toch voor altijd! Wij zijn verdrietig omdat we onze Frank van Wanrooij met zijn pretogen en grapjes nu gaan missen! Bewoners en medewerkers van de Populierenstraat. Cliënten en medewerkers van de Cirkel. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN donderdag 22 december 2016 kijk ook op Het leven was goed zo en we hebben het fijn gehad. Heden is in zijn geliefde omgeving overleden mijn zorgzame man, onze zorgzame vader en opa. Een sterke, tevreden, positieve, vindingrijke en rechtvaardige levensgenieter. Raamsdonksveer, 6 maart 1931 t Vlissingen, 19 december 2016 Vlissingen: Rietje Zijlmans-Gorissen Scarborough (UK): Wilbert en Angelika Annabell Vlissingen: Carla Boulevard De Ruyter 342 4381 KM Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 27 december om 12.30 uur in de aula van crematorium Yarden Huis van Brabant, Florijnstraat 60 te Oosterhout. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de dienst en persoonlijk na afloop in de condoleancekamer van het crematorium. Jan is overgebracht naar uitvaartcentrum Bruijns, Florijnstraat 60 te Oosterhout, alwaar geen bezoek. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Team Blauw, palliatieve nachtzorg Zorgstroom en huisarts Bordui voor hun grote mate van betrokkenheid en professionele, liefdevolle verzorging. Je hart was gul en breed en diep bood ruimte aan zo velen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen In de leeftijd van bijna 95 jaar is zachtjes weggegleden uit ons leven en geschiedenis geworden. weduwe van Jacobus Jansen en van Carel de Roode Yerseke, 20-12-1921 Assenede (B)Corri en Julien Trinquet-Jansen Nathalie en Tom - Certjan, Lisa Guy en Ellen - Vic, Cas Terneuzen Jan Jansen Vogelwaarde Gerry en Trineke Jansen-Sarfaty Anique en Leo Alize en Aimely Correspondentieadres: Zaanstraat 30 4535 GK Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden Onze dank gaat uit naar het Thuiszorgteam Epicurus 1, het personeel in 'De Vurssche", haar steun en toeverlaat Anita en haar maatje Maatje voor alle zorg en aandacht die ma gekregen heeft. mensgerichte ondersteuning Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 48