I T 12 ZE PZC Club is in februari 2016 van start gegaan. Sindsdien hebben meer dan 3.000 abonnees deelgenomen aan één van de clubactiviteiten uit ons programma. Samen met de regionale partners -veelal verantwoordelijk voor het samenstellen van de unieke arrangementen - was de clubkalender rijkelijk gevuld. Kleine, intieme activiteiten passeerden de revue, zoals de fotowandeling met persfo tografe Marcelle Davidse, of de workshop paaseieren maken bij Ticho Chocolaterie Patisserie waar snoeperij en creativiteit hand in hand gingen. Dat de natuur vol ideeën zit om je zintuigen te scherpen, kon u ervaren tijdens het wildplukdiner waar wilde planten werden geoogst en verwerkt tot heerlijke gerechtjes. Snoepen en slenteren door Middelburg kon u met Chocolate Lovers. Tijdens deze stadswandeling lagen op ver schillende locaties proeverijtjes klaar die in een cho coladejasje waren gestoken. Hopelijk hebben wij u in 2016 kunnen verrassen met een breed aanbod van in teressante belevenissen en arrangementen, waar u met een glimlach aan terug denkt. Er zijn ook zeker meerdere 'Club-pareltjes' genoteerd waar zéér veel deelnemers op afkwamen. Zo is de unieke rondleiding door de Tweede Kamer onder lei ding van PZC-redacteur Jeffrey Kutterink goed be zocht. En wat te denken van de excursie naar het Rijksmuseum in Amsterdam, waar clubleden samen met Jan van Damme op zoek ging naar de Zeeuwse schatten die de geschiedenis van de aan de zee ont worstelde eilanden vertellen. Maar ook Middelburg was een geliefde locatie voor diverse activiteiten, zo als de zangworkshop met Leoni Jansen en de dans- workshop met SMART die tijdens het Zeeland Nazo merfestival plaatsvonden. Ook de feestelijke opening van Mendelssohn in Zeeland op 6 november, waarbij u werd meegenomen in de veelzijdige wereld van Mendelssohn, werd goed ontvangen. Daar doen we het voor. Dat is waar PZC Club in be ginsel voor staat en waar we ook in de toekomst mee door willen. Abonnees verrassen met speciale en ex clusieve activiteiten, die nergens anders (zo voorde lig) te vinden zijn. Als abonnee van PZC krijgt u meer dan alleen het nieuws, op de manier waarop u dat wilt. Ook in 2017 gaan we door met 'de Club'. En u als abonnee bent automatisch 'lid'! De redactionele pa gina die u gewend was te kunnen lezen om de week op donderdag, wordt een maandelijkse pagina. Elke laatste donderdag van de maand staan de activiteiten van PZC Club uitgebreid omschreven. Op pzc.nl/club kunt u 24/7 terecht voor meer informatie of het be stellen van tickets. De Club is het afgelopen jaar met een gemiddeld cij fer van 8,3 gewaardeerd. Maar natuurlijk kijken we verder dan deze blijk van waardering. De evaluatie is afgerond en we weten welke activiteiten bijvoorbeeld ook in 2017 op de clubagenda niet mogen ontbreken. Kortom, blijf nieuwsgierig naar ons aanbod! CLUB NEWS Schrijf je in voor de Nieuwsbrief van Club Met de familie naar Plopsaland 2016 in beeld donderdag 22 december 2016 Club is er ook in 2017 voor u! De eerstvolgende clubpagina zal verschijnen op donderdag 26 januari 2017. Altijd al geïnteresseerd in de Club-activiteiten die u ziet in de krant of op de website of wilt u deze ontdekken? Dan kunt u zich inschrijven voor de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van de nieuwste en leukste Club-acties. Kijk om u in te schrijven op pzc.nl/club. Plopsa Indoor Coevorden, het mooiste indoorpretpark van Nederland. Bumba, Plop, Wic- kie de Viking en Mega Mindy staan te popelen om je te ont moeten! Op de Wickie Coaster raas je met hoge snelheid door de ruige rotsen en Piet Piraat verwelkomt zijn kornuiten aan boord van De Scheve Schuit, waar je als een echte zeebonk een kanonskogel afvuurt. Bij mooi weer speel je in het ruime buitengedeelte met de K3-brandweermolen, K3-ver- keerspark, Maya-speeltuin, klimberg en andere span nende attracties. Deze dag vergeet je nooit meer! Voor Clubleden is een kaartje 10 euro en kinderen onder de 1 meter mogen gratis naar binnen. Boek snel in via pzc.nl/plopsa Afgelopen jaar heeft PZC Club verschillende activiteiten georganiseerd. Om een mooi en goed beeld te krijgen van het afgelopen jaar verzamelt Club foto's. Heeft u nog leuke foto's van een Clubactiviteit uit 2016 die het delen waard zijn? Upload deze dan in het PZC Club foto-album op de website. Ga snel naar pzc.nl/club

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 45