es in unieke schatkist reiskatern.nl Urenlang (voor)leesplezier! Vul de bon in of ga naar pzc.nl/efteling 8 of 15 dgn naar de Costa del Sol 8-daagse rondreis Marokko hoteldeal.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc X A incl. vliegticket en huurauto 8/15 dagen Costa del Sol Vanaf 8 dagen Marokko 8 of 15 dagen 8 dagen 12 Efteling Gouden Boekjes voor maar 44,95 Nu met gratis verzending! Verblijf is mogelijk t/m september 2017 Retourvlucht en autohuur O.b.v. logies/ontbijt of halfpension Boek nu voor 2017 met extra voordeel! Verblijf is mogelijk t/m maart 2017 7 overnachtingen in 3- of 4*-hotels Transport met meertalige gids Verblijf o.b.v. halfpension De Costa del Sol is één van de populairste zonbestemmingen van Spanje. U vliegt er in ca. 3 uur naar toe. Wanneer u aankomt op de luchthaven van Malaga hoeft u alleen nog maar de huurauto op te halen en uw vakantie kan beginnen! Ontdek gemakkelijk alle bruisende plekken in de omgeving, zoals de badplaats Torremolinos die vlakbij het hotel is gelegen. Vroeger was het een klein vissersdorpje, maar door de jaren heen is het uitgegroeid tot het bruisende hart van de Costa del Sol. Struin over de lange boulevard, langs de vele winkeltjes en strijk neer op één van de gezellige terrasjes. Ga zeker ook nog even terug naar waar u aankwam: de stad Malaga. Deze stad heeft een historisch centrum met een Verblijfsperiode prijs p.p. 8 dagen o.b.v. logies/ontbijt v.a. 399,- 15 dagen o.b.v. logies/ontbijt v.a. 599,- 8 dagen o.b.v. halfpension v.a. 469,- 15 dagen ob.v. halfpension v.a. 729,- aantal prachtige pareltjes uit het verleden. Bezoek de indrukwekkende bezienswaardigheden, vele musea en diverse winkelcentra waaronder Plaza Mayor. Wat u ook zeker niet mag missen is El Pueblo Blanco, ofwel 'het witte dorp', de bijnaam van Mijas. Dit pittoreske dorp met vele kleine witte huisjes, is gelegen op een rotsplateau en heeft een spectaculair uitzicht over de kust. Mijas staat onder andere bekend om de ezel-taxi's. De kleine karren, voortgetrokken door ezels, leiden u door de kleine straatjes van dit charmante dorpje. First Flatotel International First Flatotel International is gelegen op slechts één minuut lopen van het strand. Het hotel beschikt onder andere over een buitenzwembad met een bar en een fitnessruimte. De kamers zijn voorzien van airconditioning en een eigen badkamer met bad en/of douche en toilet. Bij de prijs inbegrepen: 7 of 14 overnachtingen incl. ontbijt 7 of 14 x dinerbuffet (optioneel, zie prijsoverzicht) Retourvlucht Amsterdam - Malaga 8 of 15 dagen autohuur incl. basisverzekering Tijdens deze 8-daagse rondreis bezoekt u de bijzondere Koningssteden Casablanca, Rabat, Fès, Béni Mellal en Marrakesh en ontdekt u het ruige landschap van het Midden- Atlasgebergte. U waant zich voor een paar dagen in een compleet andere wereld! Dag 1: Uw reis begint in Casablanca waar u vanaf Amsterdam naartoe gevlogen bent. Overnachten doet u in Hotel ibis Casablanca City Center. Dag 2: U gaat er op uit in Casablanca, waar u onder andere het Habous district, het Koninklijk Paleis en de Hassan Moskee bezoekt. Na de lunch reist u door naar Rabat. Hier krijgt u de beroemde Hassan Tour. U overnacht in Hotel Rihab. Dag 3 4: Via Mèknes reist u naar Fès. Hier verblijft u twee nachten in Memzeh Zalagh Hotelin Fès. U brengt een bezoek aan de Koranschool, drinkt thee bij een lokale familie en bezoekt de indrukwekkende leerlooierij, Dag 5 6: Via de Berberdorpen Immouzer du Kandar en Ifrane reist u naar Marrakesh. De rit leidt u door het ruige, maar prachtige landschap van het Midden-Atlasgebergte. Uiteindelijk bereikt u de indrukwekkende stad en bezoekt u vele bezienswaardigheden. U verblijft twee nachten in Hotel MogadorKadbah. Dag 7 8: U vertrekt vanuit Marrakesh weer naar Casablanca. Hier verblijft u nog een nacht in Hotel ibis Casablanca City Center, waarna u de volgende dag weer terug naar huis vliegt. Bij de prijs inbegrepen: 7 overnachtingen o.b.v halfpension Retourvlucht Amsterdam - Casablanca Transport met meertalige gids Entreegelden voor de monumenten Ter plaatse zijn eventueel extra 's bij te boeken Verblijfsperiode 8 dagen prijs p.p. v.a. 599,- Meer informatie en boeken: Ga voor de 8/15 dagen Costa del Sol naar onze website reiskatern.nl/pzc/deal1609 en voor de 8-daagse rondreis Marokko naar reiskatern.nl/pzc/deal1610 of bel met Hoteldeal.nl 088-0331510 Ik machtig PZC eenmalig het totaalbedrag van mijn rekening af te schrijven. De Gelaarsde Kat Repelsteeltje De Trollenkoning De prinses op de erwt Zwaan kleef aan Holle Bolle Gijs Het meisje met de zwavelstokjes De magische klok Het stoute prinsesje De Bremer stadsmuzikanten De tuinman en de fakir De Chinese nachtegaal SPECIALE KERSTAANBIEDING Naam Huisnummer Postcode Woonplaats Telefoon Rekeningnummer (IBAN) Handtekening Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: PZC Webwinkel, Antwoordnr. 15662, 4790VT Klundert Actievoorwaarden: Dit aanbod geldt t/m 31 december 2016. U betaalt middels automatische incasso en ontvangt de collectie binnen 15 werkdagen na ontvangst van uw betaling. De algemene voorwaarden van PZC zijn van toepassing op deze actie, zie pzc.nl/service

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41