899,- ilft 2( Kc uMffTj 1299,- www.debommel.com 5 Voor Dien Brandenburg is vier keer scheepsrecht 299,- Dien Brandenburg uit Krabbendijke heeft eindelijk na negeneneenhalve maand haar nieuwe elektrische rolstoel. Nou ja, nieuw... e heeft er even op moeten wachten (ne- genenhalve maand on- geveer) maar dan heeft I ze ook wat. Dien Bran denburg uit Krabbendijke heeft eindelijk haar nieuwe elektrische rolstoel. „Ze hebben de oude stoel hele maal gestript en alleen het frame opnieuw gebruikt", vertelt echtge noot Ton Brandenburg. „De rest is er allemaal nieuw opgezet. Nieuwe wielen, nieuwe motoren, een nieuwe rugleuning, nieuwe zitting, stuurkast. Enfin, alles is er nieuw aan. Hij rijdt prima en mijn vrouw is er zeer content mee." Afgekeurd Het echtpaar Brandenburg wachtte al sinds 4 maart van dit jaar op een nieuwe rolstoel omdat de oude was afgekeurd. Omdat het contract met de oude leverancier deze zomer afliep, en de nieuwe leverancier Medipoint daarna pas actie kon ondernemen, liep het proces al een maand of drie vertra ging op. Daarna werd tot drie keer toe een Echt Je hebt nog nooit zo'n blij mens gezien niet bruikbare stoel bezorgd. En net zo veel keren ging die nieuwe stoel terug naar de leverancier. Na die drie keer waren de Bran- denburgs het zat. Zij benaderden deze krant en daarna kwam alles in een stroomversnelling. Medipoint erkende dat het snel opgelost moest worden en besloot alle onderdelen los te bestellen en die aan het oude frame te monteren. Dat gebeurde begin deze week en dinsdag werd de nieuwe 'oude' stoel thuisbe zorgd. En in dit geval bleek niet drie, maar vier keer scheepsrecht te zijn en was alles in twee weken gere geld. Klantgericht „Dit hadden ze natuurlijk zes maanden terug ook al kunnen zien als je mensen hebt die klant gericht denken", aldus Ton Bran denburg. „Maar ze zijn nu wakker geschud. Dinsdag kwamen ze hem brengen en hij doet wat ie doen moet. Dus nu kunnen we weer een aantal jaren vooruit." En de gebruiker zelf, is die er een beetje blij mee? „Mijn vouw reed jubelend door de kamer. Je hebt nog nooit zo'n blij mens gezien. Echt, je hebt nog nooit zo'n blij mens gezien." 112 NIEUWS En wéér is de spiegel van de auto van Danker-Jan Oreel gereden Hennepkwekerij met 700 planten Politie int boetes aan huis de Bommel Meubelen 'Ccktl eJ/er Eindhoven Utrecht Rotterdam Strijen (Zondag gesloten) Den Bosch Breda De Lier Zoeterwoude Amsterdam vanaf 24 dec donderdag 22 december 2016 PC Na maanden wachten een nieuwe rolstoel Willem Adriaansens Krabbendijke -Ton Brandenburg KLOETINGE Hij hield er al rekening mee, en jawel: opnieuw is de spiegel van de auto van Danker-Jan Oreel uit Kloetinge gereden. De bewoner van de Oostmolenweg had begin deze maand een twijfelachtig 'jubileum', toen het voor de tiende keer prijs was. Da ders rijden steevast door. Uit protest wilde Oreel toen zijn auto dwars op de smalle weg zetten, waar volgens hem te hard wordt gereden. Dat werd hem uit veiligheidsoverwegingen ten stelligste ontraden door politie en burgemeester, maar dit keer laat hij zich niet meer tegenhouden, schrijft de gedupeerde Kloetingenaar op Facebook. Hij wil nu een volle kliko net op de weg zetten en ook met kraaienpoten gaan strooien. „Het wordt oppassen, want an ders hebben er een paar geen fijne kerst", aldus Oreel. Bewoners lopen al langer te hoop tegen de verkeerssituatie in de Oostmolenweg. De gemeente verwacht dat de van origine smalle landbouwweg door de nieuwe aansluitingen op de A58 straks min der als sluiproute zal worden gebruikt. SAS VAN GENT De politie heeft gisterochtend bij het voormalige pand van Inter Sport aan de Gentsestraat in Sas van Gent een hennep kwekerij aangetroffen. De plantage bestond uit minstens zevenhonderd hennepplanten. Drie mannen, een 49-jarige Terneuzenaar, een 49-jarige man uit Wachtebeke en een 57-jarige inwoner van Sas van Gent, zijn voor onderzoek naar Torentijd in Middelburg gebracht. De politie heeft de plantage laten ontmantelen door een gespecialiseerd rui- mingsbedrijf. Er wordt nog on derzocht of er illegaal stroom werd afgetapt. TERNEUZEN De politie heeft afgelopen week 21 Zeeuws- Vlamingen met openstaande geldboetes en celstraffen thuis opgezocht. De huisbezoeken vonden plaats op meerdere plekken in Zeeuws-Vlaanderen. Agenten inden bij veertien mensen in totaal 13.000 euro aan geldboetes. Zeven mensen zijn daarnaast opgepakt om openstaande celstraffen, varië rend van één tot dertig dagen, uit te zitten. De politie deelde verder aan drie mensen von nissen mee. Zij kunnen daarte gen nog in beroep gaan. De politie bezoekt binnenkort nog meer mensen thuis om open staande boetes te innen. <D Buffetkast Surrey H211xB168xD47cm Fauteuil Dyce H80xB61xD73cm 399.- Hoekbank Bonita H89xB298xD105/213cm Zoals afgebeeld Dien Brandenburg en haar echtgenoot Ton. Zij kan eindelijk weer de deur uit met haar nieuwe rolstoel, foto marcelle davidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 38