3 dagen Gent 4 dagen Sauerland +diner QQ 07 Authentiek Sauerland €49.- Q reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 3 dagen Gent Voor maar p.p. 4 dagen Sauerland De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 3-5 dagen nu vanaf SS&ÉK,, Sauerland... een van de populairste gebieden in Duitsland. De dichtbeboste heuvels, besneeuwde weilanden en traditionele vakwerkhuizen zijn slechts een paar redenen waarom dit gebied zo geliefd is. Boek nü met supervoordeel! Boek vóór 4 januari op Kras.nl/LR51801 Vertrek: 21 december t/m 29 april 2017 2 overnachtingen incl. ontbijt V Verblijf in het historische centrum Gevestigd in een voormalig klooster Hotel Monasterium PoortAckere 3* is gevestigd in een voormalig klooster (daterend uit 1278), in het prachtige historische centrum van Gent. Vanuit het hotel bezichtig je eenvoudig, te voet, alle bezienswaardigheden die Gent rijk is. Het Hotel beschikt over 47 netjes ingerichte kamers, welke voorzien zijn van een eigen badkamer, gratis wifi, televisie en koffie- en theefaciliteiten. Het ontbijt wordt inde historische Kapittelzaal geser veerd. In deze mooie ambiance smaken de verse broodjes nog beter. Vanuit het hotel loopje direct het oude centrum van Gent in. Bekende bezienswaardigheden zoals de Sint-Baafskathedraal en het Belfort liggen vlakbij en zijn het bezichtigen meer dan waard. Een wandeling langs de prachtige grachten van Gent is ook een aanrader. Duik ook eens de smalle steegjes in die daar aan grenzen, hier liggen de mooiste pareltjes van Gent verborgen. Goed eten kan in de oudste wijk van de stad, het Patershol. Shopliefhebbers zullen zich vermaken in de winkel straten de Vlaanderenstraat, de Veldstraat, de Koestraat en de Vrijdagmarkt. Bij de prijs inbegrepen: 2 keer overnachting in een tweepersoonskamer 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet •Gratis gebruik van wifi Gratis gebruik van koffie- en theefaciliteiten Maximaal 2 extra bedden op de kamer op aanvraag bij het hotel. Kinderen tot 2 jaar gratis, oudere kinderen en volwassenen betalen 35,- per nacht incl. ontbijt Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, exclusief reserveringskosten 20,- en toeristenbelasting 3,- p.p.p.n. Betaal pas bij aankomst! Vertrek: 13 januari t/m 27 april 2017 3 overnachtingen incl. ontbijt V1 keer een welkomstdiner V Vlakbij skigebieden Züschen en Winterberg Hotel am Steinschab 3* ligt in Hallenberg en wordt omgeven door de prachtige natuur van het Sauerland. Vlakbij het hotel vind je diverse ski gebieden zoals Züschen (6 km) en Winterberg (14 km). Dit maakt het hotel de perfecte uitvalsbasis om er lekker op uit te trekken. De 25 eenvoudige en comfortabele kamers van Hotel am Steinschab zijn warm ingericht. Alle kamers hebben een eigen badkamer, voorzien van een douche en toilet. In het lichte restaurant van het hotel geniet je 's och tends van een uitgebreid ontbijt en na een lange dag kan je 's avonds aanschuiven voor het diner. Of geniet van een welverdiend drankje in de hotelbar. r VVV ■WMHWPP" Prachtige bergen, dichte bossen, kronkelende wan delpaden en adembenemende vergezichten, het Sauerland heeft het allemaal! De omgeving leent zich uitstekend voor outdoor activiteiten. Naast de diverse skigebieden kunnen ook wandelaars en fietsers hier hun hart ophalen. Ontdek de vele routes door de bergen. Wil je een schitterend uit zicht? Kies dan voor de Rothaarsteig route. Neem ook zeker een kijkje in Hallenberg, bijzonder is het historische centrum met de schilderachtige vakwerkhuizen. Bij de prijs inbegrepen: 3 keer overnachting in een tweepersoonskamer 3 keer uitgebreid ontbijt Inclusief een welkomstdrankje 1 keer een welkomstdiner (hoofdgerecht) Gratis gebruik van wifi in de openbare ruimtes Gratis parkeren bij het hotel Maximaal 1 extra bed mogelijk op aanvraag bij het hotel Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, exclusief reserveringskosten 20,- en toeristenbelasting 2,- p.p.p.n. Betaal pas bij aankomst! Meer informatie en boeken: Ga voor de 3 dagen Gent naar onze website reiskatern.nl/pzc/zow1603 en voor 4 dagen Sauerland naar reiskatern.nl/pzc/zow1604 of bel met Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 per gesprek) Dit unieke 4-sterren-plus-hotel is al meer dan 200 jaar oud en is gevestigd in traditionele vakwerkhuizen. Het hotel ligt in Bad Sassendorf, op een prachtig landgoed in een aangelegd kuurpark. De gezellige stad Lippstadt ligt op ca. 20 km. Het hotel beschikt over gratis wifi, een lift, restaurant, bar, lounge, terras en een binnenzwembad, Fitness en sauna (allen gratis). U verblijft in een comfortabele kamer. Parkeren tegen betaling bij het hotel. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR51801 Inbegrepen: 3/4/5 dagen (2/3/4 nachten) verblijf in Maritim Hotel SchnitterhoF, ontbijtbuffet, welkomst drankje, 2 x diner (op 1e en 2e avond), 1 fles water op uw kamer bij aankomst en gratis gebruik van het zwembad, de Fitness en de sauna in het hotel. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 2 januari t/m 30 oktober 2017. van voor u 3 dagen nü vanaf 89,- 4 dagen JSTj- nü vanaf 119,- 5 dagen 224?- nü vanaf 149,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 4 januari 2017 Ga naar Kras.nl/LR51801 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR51801 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief res.kosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 12