14 FAMILIEBERICHTEN Johanna Prudentia Maas-de Wael Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn lieve levensgezel, zoon, broer, schoonbroer, en oom Pieter Jacobus van der Hooft Piet 26 december 1946 17 december 2016 Levensgezel van Lieve Haegeman Weduwnaar van Suus de Feijter Biervliet: Lieve Haegeman ljzendijke: Moeder van der Hooft-de Jonge Waterlandkerkje: Mat en Arnold van Hoorickx- van der Hooft Liset en Piet Eline,Bram,Nienke Bert Oostburg: Karin en Reggie Thomaes-de Feijter Jurgen Wouter IJzendijkseweg 4 4522PP Biervliet De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 23 december 2016 om 15.00 u in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren U kunt Piet een laatste groet brengen en het rouwregister tekenen in het uitvaartcentrum 'De Nachtzon', Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, dagelijks van 14u. tot 18.30u. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, worden verzocht deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl O kükookop 0 flansen inq.nl Na een lang, lang leven overleed op 97-jarige leeftijd onze lieve moeder Gijsberta Johanna Heerebout-van Hoorn sedert 1996 weduwe van J.L. Heerebout Berry en Marijke Hessel en Melinda Madelief en Levi Rutger en Teresa Mara en Rogier Abel en Tuur Gerard en Joos Wietske en Stefan Floris en Renée Floor en Bart Geertje Bram en Nienke Simon Mynk Isolde Hans en Pettronella Jorma Remy en Marloes Julia Maya en Kevin Jamie en Marlou Prwcious en Willy Daryll Rachel Neo Amayawa Anneke (t) en Wim Tamara en Arendo Goes, 18 december 2016 Correspondentieadres: D.N. Heerebout Vrijburgstraat 40 4387 AJVlissingen We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op woensdag 21 december om 14:30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn, bent u voorafgaand aan de crematie welkom van 13:15 uur tot 13:45 uur in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. Piet van der Hooft Lieve Piet -Jo- J.F. Maas Dr. PJ.W.M. Müskens Coby Vereist - Wondergem Coby Vereist - Wondergem In de polder heeft hij gewerkt en geleefd, zijn mooiste dagen beleefd. Tussen de beesten, en in de zeeuwse klei. Niemand beter dan hij, wist van de seizoenen die komen en gaan, en de eindigheid van het bestaan. Geschokt en vol ongeloof zijn we, dat enkele dagen voor zijn 70e verjaardag, plotseling is overleden onze schoonbroer en oom, Levenspartner van Lieve Haegeman eerder gehuwd met Suus de Feijter Oostburg: Karin en Reggie Thomaes-de Feijter Breda: Jurgen Wouter en Fleur Wij wensen Lieve en de familie Van der Hooft alle sterkte toe in deze moeilijke dagen. Plotseling ben je van ons weggegaan En kwam de wereld even stil te staan. Het is een gemis, een stille pijn Dat onze neef nooit meer bij ons zal zijn. Sjaak en Suze Peter en Patricia, Esmay Annelies en Klaas Anja en Ben Yannick en Jebbien Brian en Susanne Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed op 17 december 2016 in de leeftijd van 99 jaar. Miep en Ben Meijer-Maas Eddy en Irma Maas-Haulez Tonny en Lydia Maas-van Reenen Paul t en Hannie Maas-Nonnekes Rudy en Janny Maas-Scheele Walther en Brigitte Maas-Abraham Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Churchilllaan 164, 4532 MG Terneuzen U kunt afscheid nemen van Jo in het Uitvaart centrum Monuta (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 23 december van 11.30 tot 12.00 uur. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in de aula van crematorium Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Directeur Kernfysische Dienst van 2003 tot 2011 Overleden op 15 december 2016 in de leeftijd van 68 jaar Levenslang in publieke dienst voor milieu en veiligheid Wij wensen Elly en de familie veel sterkte Namens Autoriteit Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming Inspectie Leefomgeving en Transport Oud-collega's Kernfysische Dienst Een mens te zijn op aarde is leven van de wind Met droefheid geven we kennis dat na een lang en zorgzaam leven is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 23 oktober 2012 weduwe van Johan Vereist West - Souburg Middelburg 30 maart 1922 8 december 2016 Sjaac en Agnes Hans en Sonja Johannes en Zembra Marrig, Robert en Kaya Madelief en Bas Guus Febe Herengracht 66 4331 PX Middelburg De afscheidsdienst en begrafenis hebben in familiekring plaatsgevonden. We danken de medewerkers van Hof Klarenbeek hartelijk die haar zo liefdevol hebben verzorgd. Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Middelburg J. Wattel - Vereist, J. Wattel (in herinnering) Middelburg P. Vereist (in herinnering) Zoetermeer M. Moerland - Vereist, J. Moerland (in herinnering) Den Haag J. Vereist (in herinnering) B. Vereist - in 't Veld Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71