14 FAMILIEBERICHTEN Elisabeth Neeltje de Krijger-van Popering Betsy lieve tante Matty Johannes Oosthoek -Jan - kükookop 0 flansen inq.nl Gijsberta Johanna Heerebout-van Hoorn Jan Oosthoek Matty de Jager - Slabbekoorn Maria Johanna de Vries - Verhage J Coby Vereist - Wondergem Coby Vereist - Wondergem Denk aan mij terug ,=J L—, maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende gon hoe ik was toen ik alles nog kon Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Jobina Dina Oosthoek-de Jong 's-Heerenhoek, Vlissingen, 20 september 1928 17 december 2016 Vlissingen: j.D. Oosthoek-de Jong Randwijk: Rens Oosthoek en Francoise Keulen Yanthe Nathan Dagmar Vlissingen: Nellie Oosthoek en Jaap Ventevogel Boulevard Bankert 342 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 22 december van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen Onpe dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Ter Reede en in het bijzonder van woning 26, voor de liefdevolle verzorging. Na een lang, lang leven overleed op 97-jarige leeftijd onze lieve moeder sedert 1996 weduwe van f.L. Heerebout Berry en Marijke Hessel en Melinda Madelief en Levi Rutger en Teresa Mara en Rogier Abel en Tuur Gerard en Joos Wietske en Stefan Floris en Renée Floor en Bart Geertje Bram en Nienke Simon Mynk Isolde Hans en Pettronella Jorma Remy en Marloes Julia Maya en Kevin Jamie en Marlou Prwcious en Willy Daryll Rachel Neo Amayawa Anneke (t) en Wim Tamara en Arendo Goes, 18 december 2016 Correspondentieadres: D.N. Heerebout Vrijburgstraat 40 4387 AJ Vlissingen We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op woensdag 21 december om 14:30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn, bent u voorafgaand aan de crematie welkom van 13:15 uur tot 13:45 uur in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. Na een moeizaam laatste jaar nemen wij met verdriet afscheid van onze zwager en oom Echtgenoot van onze zus Jobien Oosthoek-de Jong Dien en Jan de Kok-de Jong Sjaak t (2014) en Corrie de Jong-Stokx Jan en Cathrien de Jong-van de Waart Ad en Bora de Jong-Ludema Corrie en Henk Eekhout-de Jong Anton de Jong t (1961) Neven en nichten We omhelzen Mar, Monique en Menno en wensen hen veel sterkte toe. Henri en Rebecca Christiaan en Oliwia Tobias Famke Nienke Rust zacht We zijn verdrietig en geschokt en nemen afscheid van een heel mooi mens We wensen Mar, Monique en Menno veel sterkte toe. directie en medewerkers van bas en mar de jager "Mijn genade is U genoeg" 2 Corinthiërs 12:9 Zeer verdrietig, maar meteen onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sinds 2011 weduwe van Herman de Vries Middelburg, 7 juli 1928 t Middelburg, 11 december 2016 Minderhout: (België) Anneke Duijn-de Vries Henk Duijn Middelburg: Wout de Vries Lia de Vries-Roose Hoogstraten: (België) Annemarie Salewicz-Duijn Michel Salewicz Eloise, Stephan Merksplas: (België) Edwin Duijn Annebeth Duijn-Will Mats, Hannelore Middelburg: Mirjam Geldof-de Vries Christian Geldof Jane, Zara Wissenkerke: Evelien Flipse-de Vries Gijs Flipse Wij willen een ieder bedanken die onze moeder liefdevol heeft verzorgd. Correspondentieadres: Veerseweg 65 4332 BC Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. V Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Middelburg J. Wattel - Vereist, J. Wattel (in herinnering) Middelburg P. Vereist (in herinnering) Zoetermeer M. Moerland - Vereist, J. Moerland (in herinnering) Den Haag J. Vereist (in herinnering) B. Vereist - in 't Veld Neven en nichten Een mens te zijn op aarde is leven van de wind Met droefheid geven we kennis dat na een lang en zorgzaam leven is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 23 oktober 2012 weduwe van Johan Vereist West - Souburg Middelburg 30 maart 1922 8 december 2016 Sjaac en Agnes Hans en Sonja Johannes en Zembra Marrig, Robert en Kaya Madelief en Bas Guus Febe Herengracht 66 4331 PX Middelburg De afscheidsdienst en begrafenis hebben in familiekring plaatsgevonden. We danken de medewerkers van Hof Klarenbeek hartelijk die haar zo liefdevol hebben verzorgd. Zó kort op je nieuwe plekje; nét je draai gevonden... Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 13 januari 2009 weduwe van Jacobus Cornells de Krijger in de leeftijd van 86 jaar. Arnhem: Jos en Susette Breda: Marco en Elke, Mare, Tobe Nijmegen: Elly Een speciaal woord van dank voor de verzorgenden van Allévo en Cleijenborch, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 17 december 2016 Zorgcentrum Cleijenborch (kamer 333) Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Izaak Evertslaan 61, 6814 JH Arnhem Email: josdekrijger@hotmail.com Moeder is thuis. Daar is gelegenheid om nog even bij haar te zijn op donderdag 22 december van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 23 december om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 40