TJuawgS BariHiisn E a üi/sfJadan Freerk Torensma Marijke Louise Kalkman Johanna Machelina Overbeeke - Joke - N Jannetje Smits-Neels 24 FAMILIEBERICHTEN ""0>" O fflensen inq.nl Geslaagd Matty de Jager - Slabbekoorn Matty de Jager - Slabbekoorn Z8 En blijft m' ook soms verborgen uw grote macht, Gij voert mij tot de morgen, ook door de nacht. Neem dan mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind! Gezang 2323 Verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader en opa Frits gehuwd geweest met Tannie Torensma-den Haan 14 augustus 2010 Oosternijkerk, 17 augustus 1924 Langbroek, t Bruinisse, 16 december 2016 Emke en Stoffel Tanneke en Bert Robert en Indra Joost Maarten Chris en Monique Jelle Emma Frederike en Ed Thijmen Femke Jan-Pieter Zierikzee, Jaap en Saar Manon Frederik Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Familie Torensma Kreeftstraat 50,4301 ZD Zierikzee De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 21 december om 13.00 uur in de "Johanneskerk" van de Protestantse gemeente aan de Ring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3", naast de kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "In 't Opper" voor de liefdevolle verzorging. Rotterdam 15 april 1946 Intens bedroefd delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase voor ons geheel onverwachts is overleden mijn lieve zus, schoonzus, onze tante en oudtante t Oost-Souburg 17 december 2016 Minoes Else Kole-Kalkman Kees Kole Judith en Bram Aimée Correspondentieadres: Daniëlsland 11 4337 BV Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden op donderdag 22 december om 14.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er daar van 14.00 tot 14.10 uur nog gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze lieve, zorgzame zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 59 jaar. 's-Gravenpolder. Elien Eggebeen-Overbeeke John Eggebeen Martijn en Anja, Lisa, Noa Gerij an en Sami, David, James Janneke en Johan, Tessa, Hanna, Julian Marieke en Gerard, Niek, Thijs Joalyn en Laurens Elise en Jean Paul Hoedekenskerke: Cobie Mudde-Overbeeke Rick Mudde Janine en Rien, Elena Gerhard en Maaike, Finn Hetty Willeke en Jeroen ZwolleMatja van der Haven-Overbeeke Wim van der Haven Marianne Joanne GoesMart Overbeeke 's-GravenpolderRia van der Lee-Overbeeke Marco van der Lee Marino Joske en Maarten Maarten Onze dank gaat uit naar huisarts J.A. van de Werff en de medewerkers van RST Thuiszorg, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 17 december 2016 Correspondentieadres Magnoliastraat 3, 4431 DN 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. donderdag 22 december om 14.00 uur in de zaal van de 'Sionkerk', (ingang Graaf Adolfstraat) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor aanvang van de dienst is er van 1315 tot 13.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Joke te nemen. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij mee dat plotseling is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Rinus en Rie Henk en Truus t Mina Rika en Gerard Jo en Hans Janna en Charles Neven en Nichten maandag 19 december 2016 2 x Master of Science. Onze tweeling nu beiden MSc. Drs. Jorine Vermaire in Maart dit jaar aan de Radboud Universiteit Nijmegen, Biomedische Wetenschappen en lr. Alise Vermaire deze week aan de Technische Universiteit Delft, Biomedical Engineering. Kattendijke, Marjolein en Ad Vermaire. IK zo weinig genomen en zoveel gegeven Tot onze ontsteltenis en verdriet, laten wij weten dat mijn vrouw en onze ma geheel onverwacht is overleden Eversdijk, Kruiningen, 17-1-1940 17-12-2016 Mar de Jager Marcel in herinnering 1979 Monique Menno Ravenstein 28 4416 HW Kruiningen Gelegenheid om van Matty afscheid te nemen: woensdag 21 december 19.00 - 20.00 uur, uitvaart centrum Peter Butler, Maalstede la Kapelle. Afscheidsplechtigheid: donderdag 22 december, 13.00 uur Hervormde kerk, Kerkplein 2 Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Kitskinderscheweg Kapelle. Hierna is er een samenzijn in de kerk. Liever geen bloemen. Geheel onverwacht is onze lieve schoonzus en tante overleden echtgenote van Mar de Jager Rinus en Martha -in liefdevolle herinnering- Jolande -in liefdevolle herinnering- en Henk Arie -in liefdevolle herinnering- en Joop Adrie en Lenie Sonja -in liefdevolle herinnering- Ko en Nel Bas en Adi Rita en Gerrit-in liefdevolle herinnering- Neven en nichten We wensen Mar, Monigue en Menno veel sterkte met dit grote verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52