COLOFON Familieberichten maandag 19 december 2016 klimop fDensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 25 Magdalena Goense - Marleen - Jan Ridderhof Neeltje Suzanna Benefield-Zoeteweij Nel Benefield-Zoeteweij J. (Jan) Ridderhof Uitvaartverzorging H. Jobse Doof nu het licht en sluit je ogen en vergeet de strijd jouw leven hier is omgevlogen maar jouw liefde blijft Intens dankbaar voor alle liefde, warme vriendschap en genegenheid die zij tijdens haar leven mocht ontvangen is in alle vrede heengegaan onze zorgzame mama, oma en grootoma echtgenote van Joseph Aloijsius Michielsen 29-6-2001 Driewegen, 31-7-1923 t Hulst, 17-12-2016 Anja en Frans Smet-Michielsen Rutger Arno en Sonja Mieke en Martijn -Jip Aloys en Veronique Michielsen-Sucaet Louis Michel en Juliette Claire en Stijn Stephanie Ineke en Benny van Duyse-Michielsen Anneke en Ronald Jos Carla Michielsen Schooldreef 1 4566 AR Heikant Vrijdag 23 december is er van 9.45 tot 10.20 uur gele genheid tot condoleren in de H. Theresiakerk te Heikant, waarna u bent uitgenodigd om de uitvaartdienst bij te wonen die aanvangt om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aldaar. Wij willen de medewerkers en vrijwilligers van 'De Blaauwe Hoeve' bedanken voor de liefdevolle verzorging. We hebben afscheid moeten nemen van onze oom Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Adrie en Hanny Sanny en Ko Janny en Gert Wilma en Henk Achterneven en -nichten Yerseke, 16 december 2016 The Lord is my shepherd Verdrietig, maar dankbaar voor haar lange leven, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten is overleden onze lieve moeder, oma, zus en schoonzus -Nel- sinds 10 april 1980 weduwe van Charles Arthur Benefield in de leeftijd van 95 jaar. Faversham: Susan en John Pilcher (Engeland) Anita en Adam, Freya, Dylan en Lucas Andre en Melanie, Jorja Yerseke: Dies Zoeteweij (in liefdevolle herinnering) Mies Zoeteweij-de Bel Toon Zoeteweij Corrie Zoeteweij-van Oosten (in liefdevolle herinnering) Jan Zoeteweij (in liefdevolle herinnering) Koos Zoeteweij-Smit Goes: Joep Zoeteweij Corrie Zoeteweij-Louwerse Yerseke: Sander Zoeteweij Corrie Zoeteweij-Bom (in liefdevolle herinnering) Goes: Maarten Zoeteweij Janny Zoeteweij -Pekaar Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging gedurende de laatste 15 jaar. Goes, 16 december 2016 Zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres: Violenlaan 11 4401 HS Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. S. Dierx, wordt woensdag 21 december om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in voornoemd verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Goodbye tante Nel Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze tante Wij wensen Susan, John en de kinderen veel sterkte toe. Neven en nichten Zoeteweij Met verdriet hebben wij het bericht ontvangen dat onze vriend en oud-collega, de heer is overleden. Vele jaren hebben we prettig samengewerkt bij N.V. De Meulemeester Co. Wij wensen Truus, Marco en Inge en hun kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Yerseke: Fam. J. deKoeijer Aakstraat 1 Yerseke 16 December 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. ia/WW. hjobse-uitvaart.nl uvuuuu.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24