kiikeri Sluipschutter Deutschland'83 Binnenstebuiten The Fall In navolging gadget »game on demand Je komt ogen en oren te kort Deze nieuwe Nest Cam Outdoor ziet er onopvallend uit, zodat on gewenste bezoekers niet snel in de smiezen krijgen dat ze zijn gezien. De bewakinscamera heeft een royaal lang elektriciteitssnoer. Je hoeft je niet druk te maken over lege batterijen. Merkt hij beweging op dan zendt hij je automatisch een berichtje. Live meekijken kan ook, lekker binnen, bijvoorbeeld via een Apple TV. Dit waakzame oog voor buiten is trouwens even duur als zijn binnenbroertje: €199 magazine 27 Samenstelling: Sanne Tegelaar DRAMASERIE Wie de jaren 80 bewust heeft meegemaakt, treert in het West- Duitse Leger waar belangrijke beslissingen worden genomen over de plaatsing van kernraketten. De spanning tussen de beide Duitslan- den is raak getroffen. De Bhagwan- beweging, aids, de paranoia van de DDR, alle grote gebeurtenissen komen tot in detail aan bod. Ab Zagt MISDAADSERIE Gillian Anderson schittert in de mis daadserie The Fail. Het derde sei zoen is nu ook op dvd. Rechercheur Stella Gibson is nog niet klaar met de vrouwenmoordenaar (een rol van Jame Dorman, Fifty Shades of Grey). Deze ligt zwaargewond en lijdend aan geheugenverlies in een ziekenhuis. Dit laatste seizoen is vooral van psychologische aard. Lijdt de psychopaat echt aan ge heugenverlies of speelt hij een spel met zijn tegenstanders. Zelfs in deze hulpeloze staat is de man nog steeds levensgevaarlijk. Ab Zagt Het spel Dishonored 2 is zo'n zeldzame first person shooter waarin je helemaal niet hóeft te schieten. Liever niet zelfs als je ervoor kiest om als de afgezette keizerin Emily Kaldwin te spelen. Zij is het meest geschikt voor het geweldloze sluipwerk. Naast slaappijlen en een versuffende wurg greep heb je in het spel ook magische krach ten tot je beschikking om tegenstanders uit te schakelen. Kies je ervoor om in de huid te krui pen van mentor Corvo (de hoofdpersoon uit het eerste deel), dan vloeit er wel bloed bij de wraakacties op de complotsmeders. Hoe je speelt, heeft direct invloed op de spelwereld en hoe omstanders reageren. Dat maakt het bij uitstek een game die je minimaal twee keer speelt, om te kijken hoe het verhaal dan ver loopt. Ere wie ere toekomt: Dishonored 2 is met recht het spel van het jaar. —Anton Damen Voor pc, Xbox One en PS4 Videoland was nét wat eerder, maar nu mag je bij streaming- kampioen Netflix óók downloaden. Dat is handig als je onderweg wilt serie-bingen of op een wifiloze locatie zit. Het heeft overigens geen zin om de hele Netflix- bibliotheek nu binnen te slepen, want lang niet alle content is voor offlinegebruik beschikbaar. WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 88