Topkop verwen? Heet van de naald Floor knutsel kaart®*1 Nodig E&n gat in de markt, kennel^- magazine 7 jaar zijn Nick en Simon al een onafscheidelijk zangduo. Dat vieren ze dit weekend met een concertreeks in Ahoy. Terwijl jij je dit weekend suf shopt op de kerstmarkt, kunnen de kinderen racen, zwieren, draaien, vallen, opstaan en weer doorgaan op een XL-ijsbaan. Ze zijn er in soorten en maten. Groot: vanaf de ijsbaan van 600 m2 óp de gracht loop je zo onder de brug door naar de drijvende kersmarkt op de Nieuwe Rijn in Leiden. visitleiden.nl Groter: de ijsbaan op het Vrijthof in Maastricht van 900 m2 is overdekt en heeft een speciale kinderschaats baan met winterlounge van waaruit jij de boel in de gaten kunt houden. vwmaastricht.nl Grootst: de afmeting van de ijsbaan van Ice Village Amsterdam is met 1300 m2 imposant en de locatie ook. Want schaatsen met het Rijksmuseum op de achter grond heeft iets magisch. Opwarmen kan op de winter- markt. icevillage.nl Hij neemt geen ruimte in, kost haast niks en zorgt toch voor gezelligheid in huis: deze hertenkop van washitape op de muur. Ook goed te doen als je niet zo best kunt tekenen. Begin bij de kop. Werk symmetrisch en van boven naar beneden, dus plak steeds links en rechts dezelfde stroken. Plak tot slot het gewei op de muur. Geen probleem trouwens als je per ongeluk een strook verkeerd plakt; washitape kun je heel makkelijk lostrekken en opnieuw bevestigen. Rol washitape Schaar Wat begon als een handwerkclub in Rotterdam is uitgegroeid tot een sociaal netwerk van vijfhonderd breiende senioren. Granny's Finest is booming! Dankzij dit project zijn eenzame oma's gezamenlijk aan het breien geslagen. Het resultaat van al die noeste arbeid - van mutsen en sjaals tot plaids en kussens - is te koop in de webshop. Extra leuk: bij elk product zit een handgeschreven bericht zodat je de granny in kwestie een kaartje kunt sturen. Muts 'Joke' en col Greet', elk €54,95 grannysfinest.com KNITTING IS THE NEW YOGA HANCO KOLK Kleine liedjes, zachte tonen, magische melodieën: op festival Stille Nacht in de Underground in Lelystad trakteren singer-song- writers in indie-artiesten zaterdag op zoveel mooie muziek datje er stil van wordt. Line-up: Danny Vera, Qeaux Qeaux Joans en Douwe Bob. festivalstillenacht.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68