16 coverfoto Jacqueline de haas magazine 3 DEZE WEEK Baby Jezus en griesmeelpudding In dit nummer Rubrieken Dit weekend Reizen r Kaarsje branden Religieus of niet, veel mensen snakken naar rituelen. Juist met i de feestdagen. Alles glimt Wie wil schitteren aan de kerstdis, kiest voor glitters Ik ben zo'n kerkbezoeker die alleen met kerst plaats neemt in de banken. En zich dan een beetje opgelaten voelt als de bisschop van de prachtige kathedraal ons wel kom heet in de kerstnacht. Ik voel geen behoefte om wekelijks naar de kerk te gaan, zoals ik vroeger met mijn ouders deed. Maar het is voor mij pas kerst als we bij baby Jezus op het altaar hebben gekeken, Midden in de Winternacht hebben ge zongen en de kinderen door de kerk met een kaarsje heb ben gelopen. Op pagina 16 schrijft Gijs van der Sanden over rituelen. Kerst zit vol rituelen en tradi ties. Bij ons thuis gaan na de mis 's avonds laat de kaarsjes aan. Volgens goed Brabants gebruik mogen de worsten broodjes niet ontbreken. In dit magazine ook kersttips van styliste Pascalle Kolden- hoven. En topkoks stelden speciaal voor u een heerlijk kerstdiner van vier gangen samen. Met klassiekers als de garnalencocktail en gries meelpudding (met een twist). Over tradities gesproken! 08 Interview met Erica Terpstra „Ik zeg nu met nog grotere stelligheid: als je een droom hebt, ga er dan nü achteraan." 04 Mijn weekend 15 Monica 22 Binnenkijken 25 Geld geluk 29 Mijn ma 62 David Arjan 63 Die van mij 32 Hetzelfde, maar dan anders Vier topkoks geven een draai aan traditionele kerstgerechten 42 Past deze das hierbij? Kledingtips voor mannen van styliste Pascalle Koldenhof 06 Doen 21 Luisteren 27 Kijken 30 Lezen 51 Tv-kijken en puzzelen 44 Hans Avontuur 45 Ondergronds in de Dordogne 48 Wintersport in de Dolomieten Chef Magazine REAGEREN magazine@pers- groep.nl DVolg ons op Facebook - "^5? SS ir <1 S f Printing. Naturally Eco Print Center

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64