Rie Dekker-Mulder Corrie Flipse-Baas Jan Poortvliet Elly van Goudswaard - de Fouw Willem Kik Diena Krijger-Walhout Izaak Reinhoudt Geerard Johannes Eckhardt Jos Markusse Ko de Pauw Andries Francke klimop fTlensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 28 Rosa de Buck-0brie Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgroot moeder Lucy Manni-de Bruijne wil ik iedereen, mede namens mijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Jan Manni Middelburg, 17 december 2016 Hartelijk dank voor uw warme medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat zij bij velen zo geliefd was. Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, december 2016 C Wij bedanken u voor de hartvennarmende belangstelling, steun en troost die wij hebben ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Lies Poortvliet Paul en Lisa Hans en Lea Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2016 V I lierbi j willen we iedereen van harte bedanken voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en begrafenis van Mart van Nieuwenhuijzen Kruiningen, december 2016 Fam. Van Nieuwenhuijzen Fam. Beerepoot Fam. Kappers "de tijd gaat verder, al is alles anders" Graag willen wij iedereen bedanken die, in welke vorm dan ook, zijn medeleven heeft getoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en lieve trotse oma Wij zijn diep getroffen door deze overweldigende belangstelling en het doet ons goed te weten dat zij voor velen van betekenis was. Het gemis is groot, evenals de leegte die zij achterlaat. Wij hopen dat wij op termijn ons verdriet een plekje kunnen geven en dat uw getoonde belangstelling daarbij tot troost kan zijn. Ad van Goudswaard Jacqueline en Menno, Julia Niels en Kelly, Lynn, Jay Denise en Erik Colijnsplaat, december 2016 Een hand, een woord, een kaart. Het doet je zoveel goed als je iemand missen moet Voor uw blijk van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Frida en Kees Adry en Han Klein- en achterkleinkinderen Bruinisse, december 2016 Uw belangstelling en uw meeleven tijdens het ziek- zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma heeft ons bijzonder goed gedaan. Wij zeggen u hartelijk dank voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, in welke vonn dan ook. Jaap Krijger Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Borssele, december 2016 Onze oprechte dank voor uw medeleven en belangstelling, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Familie Reinhoudt Kamperland, december 2016 Uw medeleven en deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Dirk van de Plasse heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. Francien en Hans Leupen Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, december 2016 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa -Geerard- De vele uitingen van betrokkenheid waren ons tot grote steun. Nellie Eckhardt-van Rosevelt kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, december 2016 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond, door uw aanwezigheid, kaartjes en telefoontjes tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zovelen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Uit aller naam L. Markusse - van de Sluis Vlissingen, december 2016 Tevens wensen wij u fijne feestdagen en een gezond 2017. Hartelijk dank voor het medeleven en de lieve troostende woorden bij het afscheid van Uw bezoek en condoleances en de vele kaarten waren hartverwarmend. Riet de Pauw-Walrave Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hansweert, december 2016 Voor de vele blijken van medeleven -in welke vorm dan ook- na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze hartelijke dank. Het deed ons goed dat zovelen meeleefden. Fam. A. Francke - Kodde Fam. A. de Munck - Francke Fam. J. Francke - Kodde Middelburg, december 2016 Cornelia Adriana Lorier- Marinissen willen wij u hartelijk bedanken. Dit heeft ons goed gedaan. Familie Dekker December 2016 zaterdag 17 december 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Fam. de Buck-Buijze Fam. Jacobsen-de Buck Terneuzen, 17 december 2016 In plaats van kaarten Wij bedanken U voor de belangstelling, steun en troost die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Ina en Rinus Provoost-Lorier Greta en Rinus Francke-Lorier Kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, december 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60