Greta Post Greet Marie-Louise de Kort-van Dinther op O fflonson .nl FAMILIEBERICHTEN 24 Jan van den Knaap Neeltje Johanna van der Weele-Stoel Helena Adriana Wondergem-Baveco Suzanna Dorresteijn-Pieper Greet Till we meet again Nel Post Jan van der Knaap Ad de Kort Trots op wie hij was. Bewonderenswaardig was zijn [evenskracht Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren. Nu is hij in alle rust van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, broer en oom Marc Francois Andre Mico Noyon (FR), Middelburg, 31 december 1950 15 december 2016 Boucfuu Marcef Christophe en Safia Fakrie, IDinand broers, neven en nichten Carla Wij willen Sintjans Hospice de Casembroot' en dr. Ponten bedanken voor de goede zorgen. Rustftofstraat 31 4337 KL Middelburg De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. zaterdag 17 december 2016 De zon scheen, de bloemen bloeiden, de vogels floten en toen was het stil. Dankbaar voor alle liefde en zorgzaamheid, die wij van haar hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, oma en overgrootoma weduwe van Cornelis van der Weele in de leeftijd van 90 jaar. Rineke Jos Maurice Oskar Nelleke Niek Cora Andrie Janneke 14 december 2016 Correspondentieadres: Zuiddijkstraat 27, 4318 BD Brouwershaven De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 19 december om 13.00 uur in de Ichtuskerk, M.P.M. van de Kloosterstraat 1 te Brouwershaven (ingang Bostonplein). Voorafgaand is er van 12.15 tot 12.45 uur afscheid nemen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Brouwershaven aan de Provinciale Straatweg. - Geen bezoek aan huis - - Onze moeder hield van bloemen - In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14:1-3 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 14 september 2006 weduwe van Marinus Wondergem 21 november 1917 t 15 december 2016 Overijsse (B): J.M.J. Wondergem G.P.M. Wondergem-Eijsackers Rotterdam: Luuk en Marjolein, Lotte, Koen, Evi Untermeitingen (D): Marc en Hannah, Eric, Joseph Goes: M.J.P. Wondergem L.C. Wondergem-Pieper Goes: Martijn en Caroline, Ivan, Martine, Dianne 's-Heer Hendrikskinderen: Jorrien en )an-)aap, Marit.Thijmen, Nathan. Julian Kapelle: Elsa en Elbert, Puck Arnhem: )an-Jaap en Mirjam Diever: G.J.L. Wondergem J.M. Hoevers David, Adriaan, Pieter-Gerard Vancouver (Can.): Eva en Jamie Leo en Catherine Correspondentieadres: Westhavendijk 126 4463 AE Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 19 december om 13.30 uur in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'Rond-lnn' gelegenheid tot condo leren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Poelwijck en dokter Wolbers voor de jarenlange liefdevolle en respectvolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid nam de Heere uit onze familiekring weg, na een moeizame levensavond, onze geliefde (schoon)zuster en tante weduwe van Steven Dorresteijn op de leeftijd van 95 jaar. De Heere trooste en sterke de (klein)kinderen en verdere familie. Gouda: A.M. Bezemer-van Kreuningen A. Bezemer Krabbendijke: Q. Pieper E. Pieper-Buteijn neven en nichten Lunteren, 14 december 2016 De zee zingt haar lied golven dansen tot ze breken op het strand Een zachte wind bespeelt de sporen die ik achterlaat in het zand Paula Hagenaars Met veel verdriet, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Koudekerke, f Vlissingen, 14 maart 1947 15 december 2016 Leonie Danny Daan Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Post Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 21 december om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Het zal even duren maar we vinden je terug In de geur van de bloemen In de golvende zee In het licht van onze tranen De wind neemt ze mee. onze zus, schoonzus en tante. Tineke Bakx-Post Frans Bakx in liefdevolle herinnering Sandra en René Mischa en Meike Jack en Marga Peter en Desiree Els Boone-Post Chris Boone llona en Francois Gerjo en Joeri Barbara en Rody Isabel Enige kennisgeving Als ik heen ga moeten jullie niet huilen, want echt weg ben ik eigenlijk niet. Verdrietig geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van onze dierbare in de leeftijd van 80 jaar. Kinderen en kleinkinderen Rie Goulooze, kinderen en kleinkinderen Antwerpen, 13 december 2016 Correspondentieadres: Nieuwstraat 13, 4484 CL Kortgene De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 20 december om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn stil en verdrietig omdat onze gewaardeerde vrijwilliger. is overleden. Wij zijn hem dankbaar voor zijn warme betrokkenheid en langdurige inzet voor onze bewoners. Wij wensen Riet en zijn verdere familie veel sterkte toe. Namens de Raad van Toezicht, directie, medewerkers, vrijwilligers en bewoners Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland /Zorgcentrum Cleijenborch, Jolanda Meijer, directeur/bestuurder. En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moetje weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die ik met haar mocht beleven, heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Sluiskil: Ad de Kort 11 december 2016 Baljuwlaan 18, 4541 EG Sluiskil De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 57