maar ik kan Frank ook aaien' Bezoek de Feenstra-schepen tijdens de Open Dagen 2016 feenstra"rijn lijn ÏULTUUR 25 INTERVIEW DOMIEN VERSCHUUREN Glazen Huis. Mijn moeder belde me met het nieuws. Mijn vader is sinds dien halfzijdig verlamd en dat veran derde het leven van het hele gezin natuurlijk behoorlijk. Boven de 23ste hangt altijd een grijs wolkje, ja. Ik koppel dit emotioneel niet zo erg aan Serious Request hoor, maar ik stuur mijn ouders die dag altijd wel een ex tra hartje of fotootje." „De schijnwerpers staan natuurlijk bijna letterlijk op ons, maar de echte helden zijn al die mensen die geven aan het Rode Kruis en zich inzetten voor kinderen met longontsteking. Het goede doel krijgt ditmaal meer aandacht dan ooit." „Ik zal niet liegen: ik vind het echt heel jammer dat we toch geen huis dier meenemen. Al ben ik natuurlijk nog blijer met het feit dat het beestje weer een onderkomen heeft. Ach, Frank heeft ook het juiste haar om lekker te aaien." NPO 3FM-dj Domien Verschuuren laat zich morgen met collega Frank van der Lende opsluiten in het Glazen Huis in Breda voor Serious Request. Hij zet zich schrap voor een emotionele en voedselloze week. „Dat je moet loslaten. Ik ben name lijk een enorme controlfreak, zo ie mand met een agenda vol kleurmar- keringen. Ik wil exact weten wat ik op welk moment ga doen. Dat heeft in het Glazen Huis natuurlijk geen zin, omdat je je nergens aan kunt vastklampen. En de draaiboeken houden ze bewust voor ons achter slot en grendel." „Ik zou alvast extra kunnen bijsla pen, maar daar staat alles zo op z'n kop; dat heeft weinig zin. Ik probeer deze week al wel minder en gezonder te eten. Veel sla, weinig brood. Sinds ik de ochtendshow doe op 3FM, drink ik doordeweeks geen biertje meer. Dat scheelt al." „Tegen dag 3 en 4, dat zijn altijd weer de zwaarste. Alle dj's die dit hebben gedaan, weten dat en waarschuwen ervoor. Dan breekt het gebrek aan eten je voor het eerst echt op en word je emotioneel. En ik ben goed in hui len, vooral bij muziek met van die begeleidende strijkers." „Dat was in 2oro toen ik voor 3FM nog een andere rol had buiten het www.feenstrarijnlijn.nl Tel. 026-4452805 zaterdag 17 december 2016 '(■een poes, In hoeverre gaat deze Serious Re quest verschillen van voorgaande edities? Jullie zouden eigenlijk worden ver gezeld door een asielpoes, maar die vond eerder dan verwacht een huisje. Baal je daar stiekem niet een beetje van? Gudo Tienhooven Dit is je derde Glazen Huis-avon tuur. Welke les neem je van die vo rige edities mee? Kun je jezelf dan nergens op voor bereiden? Frank van der Lende heeft 'het juiste haar'. Waar kijk je het meest tegenop? Je vertelde ooit dat je vader een ernstig herseninfarct kreeg tijdens een eerdere editie van Serious Re quest. Maakt dat deze onderne ming extra beladen? ïjuvviiA' -Leuvehavën) Feenstra Rijn Lijn is de grootste Nederlandse aanbieder van Europese riviercruises over de Rijn, Donau, Moezel, Main, Neckar en Saar. De vloot van Feenstra bestaat in 2017 uit elf comfortabele passagiersschepen. Vanwege het grote succes van de afgelopen jaren en de groeiende interesse voor de reizen van Feenstra organiseren wij weer een Open Dag op maandag 19 december 2016 van 10.00 tot 16.00 uur in Rotterdam en op dinsdag 20 december van 10.00 tot 16.00 uur in Arnhem. Rembrandt van Rijn, Calypso, Salvinia, Horizon, Azolla en de Poseidon. Onze medewerkers vertellen u tijdens een rondleiding meer over alle mogelijkheden om met Feenstra zo'n prachtige riviercruise te maken. Na afloop van de rondleiding bieden wij u een kopje koffie met iets lekkers aan. Metro-Wilhelminaplein Rotterdam Een belevenis op zich Een riviercruise van Feenstra staat garant voor comfort, afwisseling, gezelligheid en een uitstekende verzorging. Zonder uw koffers in of uit te pakken, reist u van de ene naar de andere locatie. Een riviercruise is een belevenis op zich, onze schepen brengen u naar de mooiste plaatsen van Europa. Ervaar zelf op 19 en 20 december hoe mooi en comfortabel onze schepen zijn! Bezoek onze prachtige riviercruise schepen Graag nodigen wij u uit om een kijkje te komen nemen aan boord. Op maandag 19 december liggen zes van onze schepen afgemeerd in Rotterdam aan de Boompjeskade. De volgende schepen zijn te bezichtigen: Da Vinci, Rembrandt van Rijn, Salvinia, Horizon, Azolla en de Poseidon. Op dinsdag 20 december liggen zeven van onze schepen afgemeerd in Arnhem aan de Nieuwe Kade. De volgende schepen zijn te bezichtigen: Da Vinei, Arnhei Vaar ook mee op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 25