reiskatern.nl Golden Tulip f) reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag 3 m Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Lentezon op Kreta 8-daagse vliegreis Griekse salade in de lentezon 3 TUI 2-daags Elysium arrangement Vanaf 2-daags kerstarrangement Vertrek: op zondag 2,9 en 16 april 2017 Volpension ApoLlonia Beach Resort Spa Inclusief 2 uitstapjes Direct aan prachtig zandstrand April in Kreta betekent terrassen in de zon en authentieke steden. Kreta pak je niet in één woord of foto. De ene dag bezoekje overblijfselen uit de oudheid, de andere dag maak je een fikse wandeling (16 km!) door de Samariakloof. Klinkt dat als een burg te ver? De Imbroskloof is met 7 kilometer een stuk korter en minstens zo mooi. Zelfs met je ogen dicht voel je het al: de Griekse zon op je huid, het warme zand tussen de tenen en het ruisen van de zee op de achtergrond. Je proeft die onovertroffen olijfolie, verse dadels, feta, tomaat, Griekse wijn en raki. Terwijl de zon zich in Nederland nog maar mondjesmaat laat zien, warm je alvast een week heerlijk op in de Griekse lentezon. Ammoudara als uitvalsbasis In Kreta logeer je in Ammoudara: in het Grieks betekent dat letterlijk 'het grote zand'. Drie keer raden dus wat je hier vindt. Eén van de betere stranden op Kreta met plaats voor iedereen, de kustlijn is namelijk zo'n 5 kilometer lang. Ben je uitgewandeld of heb je even genoeg van het stilliggen op een handdoek? In de gezellige hoofdstraat van Ammoudara bestel je frappé bij een typisch kafenion. Of in Heraklion natuurlijk. De reisleiding neemt je mee naar deze bruisende stad vol cultuur en historie. Ook een excursie naar Rethymon krijg je bij deze vakantie cadeau. Apollonia Beach Resort Spa Je verblijft in hotel Apollonia Beach Resort Spa. Pal aan het strand gelegen biedt deze accommodatie alle ingrediënten voor een fijne vakantie. Geniet van uitgebreide en afwisselende diners in het buffetrestaurant of van de Griekse, Italiaanse of Aziatische keuken in één van de drie a la carte restaurants. Aan het zwembad op de ligbedjes kom je helemaal tot rust in Griekse zon. En mocht de zon zich onverhoopt even niet laten zien, dan duik je lekker de Spa van het hotel in voor een sauna of een massage. Inclusief: TUIfly retourvlucht Amsterdam - Heraklion Luchthavenbelasting en brandstof heffing Retourtransfer luchthaven - accommodatie 7 overnachtingen in Apollonia Beach Resort Spa Verblijf op basis van volpension Water en wijn bij diner inbegrepen Nederlandssprekende reisleiding ii dag uitstapje naar Heraklion Vi uitstapje naar Rethymnon 8-daagse vliegreis, nu vanaf 465,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteiten fonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Vertrek op zondag 2,9 en 16 april 2017. Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken ga je naar de website reiskatern.nl. Je kunt ook bellen met TUI tel.: 0900-8847 (0,70 pg) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. 50+ lentezon-pakker Kreta - Apollonia Beach Resort Spa. Meer informatie en boeken: Ga voor Apollonia Beach Resort Spa naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1625 of bel met TUI 0900-8847 (0,70 pg) of ga langs bij een TUI winkel 2-daags Kerstarrangement Heerlijk zorgeloos genieten van de kerstdagen met zijn tweetjes of gezellig met het hele gezin? het totaal gerenoveerde 4-sterren Golden Tulip Zoeter- meer- Den Haag is daarvoor de ideale uitvalsbasis. Het zal u tijdens deze kerstdagen aan niets ontbreken. U wordt verwelkomt met een glas bubbels en een amuse van de chef, op onze nieuwe kamers vindt u een kleine kerstverrassing, waarna u kunt aanschuiven in ons Restaurant Bogatti's voor een heerlijk kerstbuffet met live cooking. De volgende ochtend nadat u heerlijk bent uitgeslapen staat er een uitgebreid kerstontbijtbuffet voor u klaar. 2-daags Kerstarrangement Ontvangst in het restaurant met 'bubbels' en een amuse van de chef Kerstverrassing op de kamers lx overnachting in een luxe comfort kamer lx uitgebreid kerstontbijt op 2e kerstdag lx uitgebreid kerstbuffet met live cooking op le kerstdag Late check-out tot 13:00 uur Aankomst op 25 december voor 95,- p.p. Aankomst op 24 en 26 december ook mogelijk vraag naar de mogelijkheden. Prijs is per persoon op basis van een tweepersoonskamer. Kinderen van 5 t/m 12 jaar krijgen 50% korting op het arrangement. 1-persoonstoeslag 30,-. Geldigheid arrangement op 25 december 2016. Op basis van beschik baarheid. Exclusief citytax a 6 3,10 p.p.p.n. Aankomst: tot en met 5 maart 2017 Luxe comfort kamer Entree Elysium Wellness resort Bleiswijk 1 x uitgebreid ontbijtbuffet 2-daags Elysium arrangement Het totaal gerenoveerde Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag is een schitterend modern 4 sterren hotel gelegen in Zoetermeer, aan de rand van Den Haag. Door de ligging van het hotel nabij de A12 en direct tegenover het NS station is de bereikbaar heid uitstekend. Combineer uw verblijf met een bezoekje aan het bekende Sauna, beauty en Wellnessresort Elysium, op slechts 15 minuten van het hotel. Elysium staat bekend om haar wereldse inrichting. Waan u van tropische watervallen naar lagunes en neem een duik in het duizend-en-een-nacht zwembad. Bij Elysium vindt u een groot aantal sauna's, baden en andere wellnessfaciliteiten en kunt u ontspan nen in de mooiste hamam van Nederland. 2-daags Elysium arrangement lx overnachtingen in nieuwe comfort kamers lx uitgebreid ontbijtbuffet Entreekaartje Elysium Wellness resort Bleiswijk Gratis parkeren Meer informatie en boeken: Ga voor informatie over kerstarrangement naar onze website reiskatern.nl/pzc/gtzo1602 en voor Elysium arrangement naar reiskatern.nl/pzc/gtzol603 Boeken kan alleen rechtstreeks via 079-320 31 60 of reservations@goldentulipzoetermeercentre.nl Aankomst tot en met 5 maart 2017 voor 59,- p.p. Prijs is per persoon op basis van een tweepersoonskamer, 1-persoonstoeslag 30,-. Geldigheid arrangement t/m 5 maart 2017 op basis van beschikbaarheid. Exclusief citytax a 3,10 p.p.p.n. Ook mogelijk om een bezoek aan het Elysium te combineren met het kerstarrangement, vraag naar de mogelijkheden. ZOETERMEER - DEN HAAG - HOTEL Aankomst: 25 december (andere dagen op aanvraag) Ontvangst met bubbels en amuse van de chef Kerstverrassing op de kamer Uitgebreid kerstbuffet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22