üunkbaiuiging 26 FAMILIEBERICHTEN kiikookop Q fTlensgnlinq.nL Jaap Hoek Geerard Johannes Eckhardt Etienne de Smet Francis Salomé Diena Krijger-Walhout c Jos Markusse Elly van Goudswaard - de Fouw Marc Francois André Mico Debora van Cleemputte-Wisse Boudewijn Frederik de Feijter -Geerard- Sara Catharina de Jonge-de Putter In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. joh. 14:1-5 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Helena Adriana Wondergem-Baveco sinds 14 september 2006 weduwe van Marinus Wondergem 21 november 1917 t 15 december 2016 Overijsse (B): J.M.J. Wondergem G.P.M. Wondergem-Eijsackers Rotterdam: Luuk en Marjolein, Lotte. Koen, Evi Untermeitingen (D): Mare en Hannah, Eric, Joseph Goes: M.J.P. Wondergem L.C. Wondergem-Pieper Goes: Martijn en Caroline, Ivan, Martine. Dianne 's-Heer Hendrikskinderen: Jorrien en )an-Jaap, Marit.Thijmen, Nathan, Julian Kapelle: Elsa en Elbert, Puck Arnhem: Jan-Jaap en Mirjam Diever: G.J.L. Wondergem J.M. Hoevers David, Adriaan, Pieter-Gerard Vancouver (Can.): Eva en Jamie Leo en Catherine Correspondentieadres: Westhavendijk 126 4463 AE Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 19 december om 13.30 uur in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'Rond-lnn' gelegenheid tot condo leren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Poelwijck en dokter Wolbers voor de jarenlange liefdevolle en respectvolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Trots op wie hij was. Bewonderenswaardig was zijn [evenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren. Nu is hij in afde rust van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, broer en oom Noyon (FR), Middelburg, 31 december 1950 15 december 2016 Boucftra Marcef Christophe en Safia Valerie, JDinand broers, neven en nichten Carla Wij willen 'Sintjans Hospice de Casembroot' en dr. Ponten bedanken voor de goede zorgen. Rusthofstraat 31 4337 KL Middelburg De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Vaarwel Hardy, We zullen je ongelooflijk veel missen. Jouw humor, praatjes, glimlach en kracht om door te gaan en het leven te vieren. Wij wensen Corina, Stein en Charlotte en familie enorm veel sterkte. M&M's: Karine en Harold, Sabine en Ruud, Lieneke en Jan, Jolanda en Edwin, Manual en Jet, Jan-Willem en Lous, Peter en Jolanda, Oscar en Jacqueline. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van Uw blijken van deelneming zijn ons tot troost en steun. Familie Hoek-Nijhout Terneuzen, december 2016 Hierbij willen we iedereen van harte bedanken voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en begrafenis van Mart van Nieuwenhuijzen Fam. Van Nieuwenhuijzen Fam. Beerepoot Fam. Kappers Kruiningen, december 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed. Wanneer je iemand die je lief hebt, voorgoed missen moet. Bedankt voor alle steun en medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder en oma Zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Terneuzen, december 2016 Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoon lijk als schriftelijk mochten ontvangen, na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Uw betrokkenheid, op welke wijze dan ook, heeft ons bijzonder goed gedaan. J. de Feijter-van Hoeve Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, december 2016 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa De vele uitingen van betrokkenheid waren ons tot grote steun. Nellie Eckhardt-van Rosevelt kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, december 2016 De vele lieve en warme blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa waren voor ons een grote troost. Onze hartelijke dank hiervoor. Oranda de Smet- van Poucke, kinderen en kleinkinderen. Aardenburg, december 2016. zaterdag 17 december 2016 Na het overlijden van mijn man en mijn vader, op 7 november 2016, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Francis door velen werd gewaardeerd. Anneke en Guy Salomé Groede, december 2016 Het gemis zal altijd blijven, maar voor de steun en het hartelijke meeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed te mogen ervaren hoe geliefd zij was bij velen. A.J. de Putter Jaap en Corry Verolme Hoek, december 2016 Uw belangstelling en uw meeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma heeft ons bijzonder goed gedaan. Wij zeggen u hartelijk dank voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, in welke vonn dan ook. Jaap Krijger Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Borssele, december 2016 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond, door uw aanwezigheid, kaartjes en telefoontjes tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zovelen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Uit aller naam L. Markusse - van de Sluis Vlissingen, december 2016 Tevens wensen wij u fijne feestdagen en een gezond 2017. V "de tijd gaat verder, al is alles anders Graag willen wij iedereen bedanken die, in welke vorm dan ook, zijn medeleven heeft getoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en lieve trotse oma Wij zijn diep getroffen door deze overweldigende belangstelling en het doet ons goed te weten dat zij voor velen van betekenis was. Het gemis is groot, evenals de leegte die zij achterlaat. Wij hopen dat wij op termijn ons verdriet een plekje kunnen geven en dat uw getoonde belangstelling daarbij tot troost kan zijn. Ad van Goudswaard Jacqueline en Menno, Julia Niels en Kelly, Lynn, Jay Denise en Erik Colijnsplaat, december 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 217