Marie-Louise de Kort-van Dinther Maria Jacomina Quaak Ben Snelleman Coby Vereist - Wondergem Coby Vereist - Wondergem kijkookop fTlensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 25 Catharina Maria de Bruijn-Leenderts Tineke Bedroefd, maar met een gevoel van grote dankbaarheid, zwaaien we in onze gedachten voor de laatste keer naar boven. Gevangen door de zon op haar balkon. Dag oma! Jamtie Bouwman-van den Berge Zierikzee t Zierikzee 14-07-1926 15-12-2016 kleinkinderen: Petra, Bram, Jolanda, Peter, Pascale, Jan, Mischia, Arleen, Jan-Willem, Petra, Lennard, Marianne, Wouter, Nathalie, Angelique, Richard, Jannita, Patrick, Wilco, Sandra, Andre, Venneke, Joanne, Jennifer, Kees, Leandra, Willem, Gemma, Jurrian, Dennis, Claudia, Lester, Linda, Sander, Anne, Eline, Wilco, Jeske, Remko en Sil. Ad de Kort Cees Steutel Heel verdrietig, maar vol mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze grote broer en dierbare zwager Cees Steutel 15 mei 1946 Vlissingen 15 december 2016 Jan en Atie Hans en Martina Thea en René en onze kinderen We delen in het verdriet van Els, haar kinderen en haar kleinkinderen Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame partner, vader en trotse opa Jan Ridderhof sinds 4 mei 1974 weduwnaar van Jaantje Ridderhof-Eckhardt in de leeftijd van 83 jaar. Yerseke: G.T. Dagevos Yerseke: Wim Ridderhof in liefdevolle herinnering Kapelle: Marco en Inge Angela, Bart Wemeldinge: Anne en Jack Cathalijne, Susanna, Rebecca 16 december 2016 Van Tienhovenstraat 5 4401 KJ Yerseke De herdenkingsdienst zal worden gehouden op donderdag 22 december om 10.30 uur in kerkelijk centrum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na afloop is er in 'De Haven' gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Marian Diegenen die ik liefheb verlaat ik Om diegenen die ik liefhad weer te ontmoeten Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom sinds 29 januari 2001 weduwnaar van Ineke Rammeloo 25 -09 - 1943 115-12-2016 Sint-Jansteen Terneuzen Sas van Gent, 15 december 2016. Overeenkomstig de wens van Ben, zal de crematie plechtigheid in familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres Van Hogendorplaan 2, 4565 EP Kapellebrug zaterdag 17 december 2016 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve mama en oma weduwe van Ramuntcho Jean de Bruijn 's-Gravenhage, t Terneuzen, 3 februari 1944 16 december 2016 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: DELA uitvaartcentrum t.a.v. familie de Bruijn Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 21 december van 13.00 tot 13.30 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Na de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moetje weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die ik met haar mocht beleven, heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Sluiskil: Ad de Kort 11 december 2016 Baljuwlaan 18, 4541 EG Sluiskil De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Schrijver, schilder, historie-, literatuur- en cultuurliefhebber, sporter Onze markante, intellectuele en geliefde zwager, oom en opa is overleden. Zijn humor en wijsheid zullen wij zeer missen. Wij wensen Els, de (klein)kinderen en overige familie en vrienden veel sterkte bij dit verlies. Rijnie Remco Bart Dorien llco, Boaz, Sarai Odette Hans, Julius Marcel Elma, Levi Seran Benjamin Sivar Renske Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Middelburg J. Wattel - Vereist, J. Wattel (in herinnering) Middelburg P. Vereist (in herinnering) Zoetermeer M. Moerland - Vereist, J. Moerland (in herinnering) Den Haag J. Vereist (in herinnering) B. Vereist - in 't Veld Neven en nichten Een mens te zijn op aarde is leven van de wind Met droefheid geven we kennis dat na een lang en zorgzaam leven is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 23 oktober 2012 weduwe van Johan Vereist West - Souburg Middelburg 30 maart 1922 8 december 2016 Sjaac en Agnes Hans en Sonja Johannes en Zembra Marrig, Robert en Kaya Madelief en Bas Guus Febe Herengracht 66 4331 PX Middelburg De afscheidsdienst en begrafenis hebben in familiekring plaatsgevonden. We danken de medewerkers van Hof Klarenbeek hartelijk die haar zo liefdevol hebben verzorgd. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING "Ik zie een poort wijd open staan..." Na een veelbewogen leven hebben wij met intens verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve mama, dochter, zus, schoonzus, onze tante en mijn maatje Sluis, 17 maart 1959 Sluis, 15 december 2016 Sluis: Ruben en Marlijn Sluis: Johanna en Adrie (in herinnering) Heille: SjaakenElly Arjan en Arianne Koen en Maud Sluis: Gerard Correspondentieadres: Johan van Dalestraat 5 4524 BW Sluis Het afscheid vindt vervolgens Marian haar eigen wens in besloten kring plaats. Geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 216