Jannetje Bouwman-van den Berge FAMILIEBERICHTEN 27 Erik Ronny Ingemar Spang Adriaan van der Welle Deze strijd kon ik niet winnen Laat een ieder opnieuw beginnen Ik kijk op jullie neer Zorg samen voor een goede sfeer Leef in liefde met elkaar ter mijn gedachtenis Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor wat zij ons gaf, geven wij u kennis dat, verlangend naar het einde, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "oma bootjes" Jannie echtgenote van Willem Bouwman f 6 juli 1983 Zierikzee, 14 juli 1926 Zierikzee, 15 december 2016 Rina en Piet in herinnering van Maanen-Bouwman André Bouwman in herinnering Diana en Daan van der Wekken-Bouwman Teun en Marian Bouwman-Oomens Jeannet en Jos den Boer-Bouwman Wim en Marleen Bouwman-Trommel Gerard en Janny Bouwman-Schot Nelleke en Ronald van Iersel-Bouwman Maartje en Frans Bolier-Bouwman Wout Bouwman kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Nieuwe Haven 67,4301 DK Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 20 december om 13.15 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Ingang en parkeren via Hoge Molenstraat. Parkeermogelijkheid: Mosselboomgaard/Gasthuisboomgaard. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "De Wieken", dokter Van Rijn en dokter Jumelet en in het bijzonder de medewerkers van Allévo en Hospice Kaaskenshuis. O fïlensen inq.nl Oma Bouwman - Oma Bootjes - Bedroefd, maar met een gevoel van grote dankbaarheid, zwaaien we in onze gedachten voor de laatste keer naar boven. Gevangen door de zon op haar balkon. Dag oma! Jannie Bouwman-van den Berge Zierikzee 14-07-1926 t Zierikzee 15-12-2016 kleinkinderen: Petra, Bram, Jolanda, Peter, Pascale, jan, Mischia, Arleen, Jan-Willem, Petra, Lennard, Marianne, Wouter, Nathalie, Angelique, Richard, Jannita, Patrick, Wilco, Sandra, Andre, Venneke, loanne, Jennifer, Kees, Leandra, Willem, Gemma, Jurrian, Dennis, Claudia, Lester, Linda, Sander, Anne, Eline, Wilco, Jeske, Remko en Sil. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame partner, vader en trotse opa Jan Ridderhof sinds 4 mei 1974 weduwnaar van Jaantje Ridderhof-Eckhardt in de leeftijd van 83 jaar. Yerseke: G.T. Dagevos Yerseke: Wim Ridderhof in liefdevolle herinnering Kapelle: Marco en Inge Angela, Bart Wemeldinge: Anne en Jack Cathalijne, Susanna, Rebecca 16 december 2016 Van Tienhovenstraat 5 4401 KJ Yerseke De herdenkingsdienst zal worden gehouden op donderdag 22 december om 10.30 uur in kerkelijk centrum 'De ffaven', Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na afloop is er in 'De Haven' gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. "HIJ WAS EEN ECHTE VIKING - Ron - Christina Trientje Rollingswier Johanna Nagelkerke-Noorlander Roger Charles Vanbesien Gij zijt zo diep vertrouwd met mij: wie weet mijn wegen zoals Gij? Psalm 139 2 (berijmd) Na een zorgzaam en zorgvol leven is toch onverwachts overleden onze oom en oudoom Adrie echtgenoot van Jeanne van der Welle-Koevoets f 2005 31 maart 1930 114 december 2016 Namens de familie, Henny van Os-Koevoets Zierikzee, Caustraat 20 Correspondentieadres: Sloestraat 15 4374 BN Zoutelande De herdenkingsdienst zal gehouden worden woensdag 21 december om 13.30 uur in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetings ruimte van de kerk. kijk ook op - Ik heb vannacht een ster uitgezocht, voor oma die moest gaan. Nu straalt daar steeds die ene ster. Dus is mijn oma eigenlijk nooit weggegaan. Zierikzee* 14-7-1926 Zierikzee t 15-12-2016 Voor altijd in onze gedachten. Achterkleinkinderen: Sam, Lynn, Mare-Lalou, Jelle, William, Froukje, Guus, Liz, Jade, Emma, Liske, Jarren, Robee, Stan en Sandy. We hebben samen genoten. Met grote bewondering en respect heb ik je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. Ik heb je los moeten laten partner van Boras, Vlissingen, Zweden, 3 augustus 1940 8 december 2016 Vlissingen: Christina Rollingswier Correspondentieadres: Marktstraat 51, 4381 EV Vlissingen De afscheidsdienst heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Enige kennisgeving Eindelijk bij Pa. Degene die ik lief heb verlaat ik, om degene die ik lief had terug te vinden. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd die zij in ons midden was, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma 'Bram' Rotterdam, 7 april 1918 Goes, 11 december 2016 weduwe van Marinus Nagelkerke Goes: Nell en Dick Schipper-Nagelkerke Goes: Marjo en Harry Kok-Nagelkerke Kattendijke: Leonieen Ronald Lamers-Nagelkerke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Krommemeet 1, 4464 AA Goes Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Vaicke in Goes, voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. De zee, zingt haar eeuwig lied de zeeman luistert.... en geniet Folkert Janssens Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader en opa Drager van het Burgerlijk Ereteken Koninkrijk België Sinds 14 juni 2008 weduwnaar van Jenny Roman t Oostende, 15 oktober 1935 Vlissingen, 15 december 2016 Mare en Monique Dimitri Anouchka Sandra Mitch Kaya Correspondentieadres: Donker Curtiusstraat 9 4384 GG Vlissingen Wij nodigen u uit voor een laatste samenzijn op dinsdag 20 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeghuis Ter Reede Vondellaan woning 7 voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 199