s 26 FAMILIEBERICHTEN Jannetje Smits-Neels Jan Hendrik Laurus Marchelinus Machiel Adriaan de Pree Machiel Adriaan de Pree onze trotse opa! O Illens9nlinq.nl Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een werkzaam leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootopa Maarten Dieleman echtgenoot van Maria Adriana van Fraaijenhove in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen M.A. Dieleman-van Fraaijenhove IJzendijke Carla en Ronald Claeijs-Dieleman Angelique en Rogier Madeion Zaamslag Maarten Dieleman en Diana de Cock Kathleen Ryckaert - in herinnering - Marie en Michel - Jinte, Jana Emelien en Dennis Celien en Justin Johanna en Frans 15 december 2016 Langs de kreek 47 4535 CB Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 20 december om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Na de dienst kunt u de familie condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. - geen bloemen - Maarten Hendrik Nieuwdorp Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en Superoma weduwe van Bart Smits 7t 29 september 1926 1 15 december 2016 Ada en Kees (in herinnering) Marianne en Martin Bart en Euridice Marjolein en Rien Klein- en achterkleinkinderen Graag willen wij de medewerkers van Allêvo bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mr. Pieter Moggestraat 23 4315 AB Dreischor De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 19 december om 16.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dienst willen wij graag met u herinneringen ophalen in de condoleanceruimte van het crematorium. Giel Lieve Oom Giel Wij herinneren ons de mooie momenten Sari Richard Kinderen- en kleinkinderen Catharina Delia Frederica (Tiny) de Jong-Schlecht zaterdag 17 december 2016 Tel je zegeningen... Verdrietig laten wij u weten dat onze lieve vader, opa en broer is overleden. sinds 1 mei 2004 weduwnaar van Nelly Nieuwdorp-van der Weele in de leeftijd van 88 jaar. Wij zullen zijn tevredenheid en positieve levens houding nooit vergeten. Henk, in liefdevolle herinnering Jessika Justin, in liefdevolle herinnering Laura en Ronald Hans en Ellen Chloë en Joost Cynthia en Jan Marcel en Mariëlle Rik Lorenzo Orlando Annemarie en Ron Yamila Luna Corry en Johan 's-Gravenpolder, 14 december 2016 Correspondentieadres: Simon Vestdijklaan 10, 4481 DM Kloetinge De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 19 december om 13.30 uur in de 'Maartenskerk', Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de begraafplaats) te Goes. Tot het laatst toe moedig en meelevend, overleed vandaag mijn man, onze vader, opa, over-opa en over-over-opa Thiawigebang (West-Java) t Goes 31-7-1925 91 jaar 10-12-2016 Annie Marchelinus - Appelman Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Perzikstraat 17 4461 EE Goes Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Liefde en levenslust, krachtig als de branding van de zee, je gaf ze aan ons door en nemen we voor altijd met ons mee! Op 13 december 2016 moesten wij de hand loslaten van mijn dierbare man, liefdevolle vader en trotse opa C. de Pree-Kramer Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze waardering gaat uit naar Dr. H. Slager voor alle goede zorgen. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Ooststingel 10A, 4461 KC Goes Onverwachts is overleden onze lieve oom en zwager Echtgenoot van C. de Pree-Kramer in de leeftijd van 88 jaar Colijnsplaat: G. Kramer J. Kramer-Janse Goes: C. Kramer t M. Kramer-Platschorre Colijnsplaat: P. Kramer P. Kramer-van Hakken Neven en nichten 13 december 2016 Trots! Dat was je op mij, op ons en ons gezin... Je hebt ons gekoesterd en die liefde hebben we altijd gevoeld, daar zijn wij je voor eeuwig dankbaar voor. Michel Kim Stijn, Fenna en Nina. Met droefheid geven wij kennis dat op hoge leeftijd op 13 december is heengegaan onze lieve, energieke en altijd meelevende Wolvega, 2 april 1913 Hardegarijp, 13 december 2016 Sinds 1991 weduwe van Drs. J.K. de Jong Middelburg: Tjerk de Jongt Marjan de Jong-Luyendijk Domburg: Marijke Schade-de Jong Lex Schade Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie: Domburgseweg 19, 4357NE Domburg Grote dank zijn wij verschuldigd aan de medewerkers van Bennemastate voorde bijzondere wijze waarop zij moederde laatste jaren hebben begeleid. De crematie vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 198