Jfl ffl 2 C? aujorjïw) COLOFON Familieberichten MAREA Engelbertus Rentmeester Jannis Salomé Jo Wijkhuijs Maria Martha Schoolmeester-Dieleman Elisabeth Zwets - Lagace Voor betaalbare kwaliteit Kees Sanders Ultyaartverzorg -Ingel- V. Susan Smit-van Meeteren Het heeft ons enorm goed gedaan. Jan Vaessen Gerrit Pieter Verhage Betsie Leendert Willeboordse Wilhelmina Leuntje Willeboordse-de Wolf JOHN JANSEN De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. ing DE VLIEGER Janneke den Besten Ditsy den Besten UITVAART Met warme gevoelens denken we terug aan het afscheid van onze vader, opa en overopa Dank aan iedereen die daarbij aanwezig was en dit met ons heeft willen delen. Ook willen we iedereen bedanken voor alle hartverwarmende kaarten die we na zijn overlijden hebben ontvangen. Sjaak en Martha Rentmeester Rocco en Mandy - Isis, Nevynn Monica en Dennis - Mika, Max Zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor het hartverwarmende medeleven na het overlijden van mijn lieve man, mijn lieve vader en onze trotse opa Het heeft ons heel goed gedaan. M.P. Salomé - Poley Anita Michelle en Marco Yara en Mitchel Esmée en Bram Kruiningen, december 2016 8 november 2016 en zijn levenspartner 112 oktober 2016 Cindy en Johannes Kagenaar-Sanders Sijo en Fernanda Sanders Leona, Elisa Middelburg, december 2016 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Adri en Tony Els Klein- en achterkleinkinderen Nieuwdorp, december 2016 Wij willen u hartelijk bedanken voor het medeleven en de belangstelling zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van onze lieve moeder en oma Nicolien Lievense-Smit Kees Lievense Henk Smit Edith Smit-Rotte klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, december 2016 -In plaats van kaarten- Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuiging na het plotseling overlijden van onze vader, schoonvader en opa Uw aanwezigheid, warme woorden, mooie bloemen en kaarten hebben ons getroost bij het afscheid van mijn lieve man, onze fijne pa en opa Het heeft ons goed gedaan dat hij bij zo velen geliefd was. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Alice Vaessen-Schalkens Kinderen en kleinkinderen Hulst, december 2016 Overweldigend en hartverwarmend was de belangstelling na het overlijden van De vele kaarten, het medeleven en de komst van zoveel mensen bij het afscheid hebben op ons een diepe indruk gemaakt. Het gemis zal blijven, het doet ons goed om te weten dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Aagtekerke Nel Verhage - Riemens Kinderen en kleinkinderen Voor de overweldigende belangstelling en het meeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma willen wij u hartelijk danken. J. Zwets Gonny en Maaike Marcel en Kim, Noa Ronald Middelburg, december 2016 Voor de warme belangstelling en blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze ouders willen wij u heel hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. In liefdevolle herinnering 17-12-2014 17-12-2016 Geen dag dat ik niet aan je denk of over je praat. Zonder tranen gaat het niet. Ik voel weer hoe het was, het gemis dat doet pijn. Maar door mijn tranen heen blijft de liefde voor jou levend en vind ik mijzelf terug. Nellie Braamse -tr Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland -V Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. UZZL Overtoom Groen UITVAARTCENTRUM OVERTOOM GROEN Telefoon (0118) 413 417 www.overtoom-groen.nl info@uzzl.nl "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 187