FAMILIEBERICHTEN 25 üyarJsdöf) Jacob Hoogerwerf Jacob Hoogerwerf Jaap Hoogerwerf Jaap Hoogerwerf Wilhelmina Johanna Sies - Flikweert A Cornells Johannes Kurt Steutel Q fflensen inq.nl Nooit klagendnooit vragend zijn lasten in stilte dragend. Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Dankbaar, voor zijn liefde waarmee hij ons altijd omringde en met respect voor de manier waarop hij met zijn ziekte omging, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Jaap r 21 november 1936 115 december 2016 Willy Hoogerwerf-Feijtel Kees en Ester Ilona Arne Grevelingenstraat 8 4311 GC Bruinisse Dinsdag 20 december nemen we om 13.15 uur afscheid van hem tijdens een rouwdienst in 't Durps'uus De Vanger, Molenstraat 52 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof"aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 't Durps'uus. Toch nog onverwachts moesten we afscheid nemen van mijn zwager, onze oom en oudoom We wensen Willy, Kees, Ester, Ilona en Arne veel sterkte toe. Lieneke in herinnering en Wim Henrietta en Marco Willianne en Jeanine Nienke Janneke en Pieter Bowien Jan-Willem Willeke en Auke Lieke Karlijn Kees in herinnering Bruinisse, 15 december 2016 Zijn werk, zijn kracht Zijn interesse voor het leven Zijn moed zo sterk Hij heeft er alles voor gegeven Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wij zullen hem missen. W.M. Feijtel Ankie en Piet Visser-Feijtel Lenie en Jaap van Duivendijk-Feijtel Nella en Bart de Jonge-Feijtel Jan en Corma Feijtel-van Zielst Wim en Mariëtte Feijtel-van Zielst Neven en nichten Verdrietig en geschokt, maar met een glimlach van herinnering, nemen wij afscheid van onze vriend Jaap wij zullen je missen in onze club. Wij wensen Willy, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kees en Lenie Jan en Rina Marien en Annie Johan in liefdevolle herinnering en Hanneke Jaap De laatste koers is gevaren Vaarwel vriend Rinus en Nanny Dit is de dag die mijn Heer heeft voorzien. Bedroefd, maar trots op wie en hoe zij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, lieve oma en trotse overgrootmoeder Mientje *2 juli 1929 114 december 2016 J. Sies Linda Sies f Peter Sies Ilona Frets Klein- en achterkleinkinderen Onze welgemeende dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo zorgcentrum "Cornelia" afd. "Hoge Duin "voor de goede en liefdevolle verzorging. Zierikzee, Allévo zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres: P.J. Sies Kustersstraat 10 5126 GL Gilze De herdenkingsdienst zal worden gehouden donderdag 22 december om 13.00 uur, in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35,4301 CM Zierikzee. Voorafgaande aan deze dienst is er van 12.15 uur tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dienst is er tot 15.30 uur gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van de kerk. Aansluitend zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden. Wilhelmina Johanna Flikweert Na een steeds verder afnemende gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, bijzondere en onvergetelijke man, onze vader en opa - Cees - "Zijn liefde en wijsheid nemen wij met ons mee. rjÜ' 15 mei 1946 1 15 december 2016 Els Steutel-de Witte Wouter Janine Meike Floor Anna Frank Isabella Olivia Steven Correspondentieadres: Familie Steutel Filosofentuin 92 2908 XB Capelle a/d IJssel De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 20 december om 13.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Ouden Havendijk 3. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Heel verdrietig, maar vol mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze grote broer en dierbare zwager Cees Steutel Vlissingen 15 december 2016 15 mei 1946 Jan en Atie Hans en Martina Thea en René en onze kinderen We delen in het verdriet van Els, haar kinderen en haar kleinkinderen Cees Steutel zaterdag 17 december 2016 kijk ook op Nog onverwacht is overleden onze lieve zus en tante, echtgenote van J. Sies Nieuwerkerk: C.P. Flikweert M.N. Flikweert - Brommersma t Nieuwerkerk: M.E. Rentier - Flikweert M.C. Rentier t Zierikzee: P.G. Bij de Vaate - Flikweert O. Bij de Vaate t Neven en nichten Zierikzee, 14 december 2016 Schrijver, schilder, historie-, literatuur- en cultuurliefhebber, sporter Onze markante, intellectuele en geliefde zwager, oom en opa is overleden. Zijn humor en wijsheid zullen wij zeer missen. Wij wensen Els, de (klein)kinderen en overige familie en vrienden veel sterkte bij dit verlies. Rijnie Remco Bart Dorien llco, Boaz, Sarai Odette Hans, Julius Marcel Elma, Levi Seran Benjamin Sivar Renske

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 182