Last van wind op uw balkon? METALURA IÉ 16 Voorarrest tegen van afpersing verdachte Klaas Otto verlengd ■WfllrrW Een woedende Klaas Otto, oprichter van motorclub No Surrender, blijft ondanks zijn verzoek om vrijlating langer vastzitten. Hij wordt verdacht van afpersing, witwassen en brandstichting. GRATIS BROCHURE. zaterdag 17 december 2016 Pieter van Klinken Breda „U bent een leugenaar! Allebei! Ik ben er klaar mee!" Ziedend schuift Klaas Otto zijn stoel naar achteren en staat op. „Ik hoef al geen schorsing meer. Ik kan er niet meer tegen. Het zijn pure leugens, mensen." Eén van de twee officieren van jus titie, Ingeborg van Dorst, had zojuist gesuggereerd dat de oprichter en ex- generaal van No Surrender vanuit de gevangenis zijn vrouw had proberen te bewegen te doen alsof ze ziek was. Zodat hij kon worden geschorst uit zijn voorarrest om voor zijn vrouw en kinderen te zorgen. „Daar is ook hele maal niks van waar", viel zijn advocaat Louis de Leon zijn cliënt gisteren bij. „Je gaat iemand toch niet naar het zie kenhuis sturen voor nep-operaties?" Voorarrest Mogelijk zagen we een splintertje van de Klaas Otto die mensen afperst als ze iets doen of laten dat niet naar zijn zin is, zoals het Openbaar Ministerie denkt. De uitbarsting van woede maakte op de rechtbank in Breda gis teren niet zo veel indruk dat de Bergse kamper kerst thuis mag vieren. De Vraa g'maariQP www.metalura.nl Open of dicht in een handomdraai Als u een fijn balkon heeft, dan kunt u door opvouwbare beglazing uw woonruimte vergroten. Ook als het stevig waait of als het wat kouder aanvoelt kunt u volop van uw buitenruimte genieten. U heeft er dus elk seizoen plezier van. Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag de gratis brochure aan of kijk op www.metalura.nl voor meer informatie. Bel 0184 - 70 10 08 om een afspraak te maken voor een vrijblijvend adviesgesprek bij u thuis of in onze showroom. geniet uan meer rut/rite Ik hoef al geen schorsing meer. Ik kan er niet meer tegen. Het zijn pure leugens, mensen —Klaas Otto rechtbank besloot het voorarrest niet te schorsen. Klaas Otto staat terecht voor afper sing van zijn voormalige zakenpart ners, van witwassen en van brand stichting in de woning van zijn voormalige maatje, van toen hij bij Satudarah zat. Onder de afge- persten is ook Joop M., de man die vo rig jaar in Poppel een pistool trok en Otto neerschoot. Automonteur Danny van der G. zou ook zijn afgeperst, de za kenpartner moest bijna 200.000 euro betalen en auto's en een speedboot af staan. De twee stapten in het kielzog van Jack J. naar de politie en zijn en kele van de weinige mensen die daad werkelijk durven getuigen tegen Otto. Extra verhoor Otto zou ook achter de brandstichting van het huis van J. zitten. De recht bank besloot gisteren om hen nog extra te laten verhoren. Klaas Otto legde gisterochtend, ruim voor zijn woedeuitbarsting, ook een korte verklaring af over een me dewerkster van het ministerie van Defensie die in oktober werd opge pakt omdat ze geheime stukken van het ministerie en de politie naar Klaas Otto zou hebben gelekt. Ze zou verliefd zijn op de oud-voor- man. Otto zei dat de vrouw hem stalkte en dat hij haar alleen wilde gebruiken om corruptie bij de overheid aan te tonen. GO OM niet onder de indruk van No Surrender-voorman Otto 4 Gemiddeld klantcijfer FpTO CHRIS VAN KLINKEM^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16