deondernemer.nl Wat jo nog niet wist over facturatie MEMBER PITCH MARIANNE STURMAN 'To druk? Mol oon \irliiclc assistent hob jo lijd voor hol eohto work' BESTE BLOG GESELECTEERD VAN ONZE WEBSITE Als innovatieve ondernemer kun je het eigenlijk niet maken je papierwerk niet te optimaliseren. Je uniformiteit is namelijk bepalend voor de algemene indruk die je achterlaat. Maar welke indruk laat je als goed geklede en verzorgde ondernemer achter als je een slordige factuur vanuit Word stuurt? Tegenwoordig zijn er veel boekhoud- en fac tuurprogramma's die je helpen bij het maken en versturen van factu ren. Naast een betere indruk bij je klant brengt een factuurpro gramma ook veel gebruiksgemak met zich mee. Ik heb vijf factura- tieweetjes voor je. de moderne boekhoudtools de gegevens in je offerte na ac ceptatie hiervan over kunnen nemen op de conceptfactuur? je het salesproces kunt moni toren met een tooi? Door gebruik te maken van de statusbalk zie je hoe je ervoor staat. Welke offertes staan nog open? Welke zijn geac cepteerd? Zo heb je snel overzicht of je met de beentjes omhoog kunt of toch nog even hard aan de bak moet op het gebied van acquisitie. facturen sneller betaald wor den wanneer ze digitaal worden verstuurd? Het scheelt natuurlijk ook enveloppen en postzegels. veel factuurprogramma's te genwoordig mooie kant-en-klare factuurtemplates hebben? Factu reren was nog nooit zo makkelijk. je met een facturatietool in een oogopslag ziet hoeveel geld je dat jaar aan een klant gefactu reerd hebt, welke facturen er nog openstaan en watje omzet in een bepaald tijdvak is? Uitproberen Ben je nieuwsgierig geworden? Probeer dan gewoon een keer een factuurprogramma uit. Bij de meeste aanbieders kun je voor 14 tot 30 dagen een account gra tis proberen. Welke indruk wil jij achterlaten bij je klanten? Al Capone wist het wel: Tm. just a businessman, giving the people what they want.' Meer blogs en vlogs: deondernemer.nl/weblogs samenstelling BRAM DE VRIND De hele dag door nieuwe kennis, inspiratie en events die jou als ondernemer aanspreken. Op deondernemer.nl ontmoeten leden elkaar. Zij bloggen regelmatig en nemen deel aan events en workshops. Hieronder stellen ze zich voor. ONDERNEMER Marianne Sturman is oprichter van Money- penny, dat bedrijven helpt medewerkers efficiënter in te zet ten. moneypenny.nl goede redenen om lid te worden van De Ondernemer Ondernemersverhalen uitjouw regio Relevante kennis voor iedereen met ondernemersbloed Inspirerende ontmoetingen tijdens onze eigen events Kennis vergaren bij onze webinars Het kanaal om jouw expertise te etaleren Extraatjes van de redactie En: het is nog eens gratis ook Wist jij dat... Dit is een korte versie van de blog van van Arjan Nieuwbeerta, online- marketeer. Lees de hele blog op deondernemer.nl. Sanne Cramer - Hoe krijg ik meer volgers op Twitter? Je hebt een Twitteraecount en verstuurt tweets. Sanne Cramer legt uit hoe je meer publiek krijgt. Yolanda Vermeulen - Zo werfje de beste kandidaten met een doordacht vacatureplan Net als bij het starten van een onderneming is een goed plan onmisbaar als je personeel wilt werven. Tips voor een sterk vacatureplan. Benjamin Hehenkamp - 8 tips voor een vliegende start als ondernemer In 2017 verandert er veel voor starters. Benjamin Hehenkamp geeft acht adviezen voor een vliegende start. GO 33

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 158