'Mensen denken dat wij goud geld harken in de autosport' ROLVERDELING FAMILIE 2 PATAT uitgedokterd. Dat moetje niet aan Tim en mij overlaten, want dat wordt niks. Tim en ik zijn de herriemakers..." Tim„De creatieve pioniers." Tom„Weet je, je moet wel een beetje mensen met mensen werken die je vertrouwt en met wie je prettig werkt. Je loopt ergens tegenaan en je denkt: hé, dit is een kans. Bijvoorbeeld Wet 'n Wild, de water skibaan in Alphen aan den Rijn. Die was van een vriend van Tim en die gozer ging failliet. Wel een wijze tent, die moetje toch rendabel kunnen maken? Zullen we eens met die cura tor gaan praten? En voor ik het wist, was die tent van ons. We hebben de exploitatie nu uit besteed. Je kunt je niet op alles concentreren." Tim„Wij zijn 24 uur per dag bezig met dingen die ons vrolijk maken. Wij hebben het geluk dat onze oudste broer financieel goed onderlegd is en dat hij de structuur met de holding en de werkmaatschappijen heeft gecreëerd. Wij zijn de creatievelingen en hebben het gevoel met de markt. Neem nu het klimmen. Een broer van ons had een keer in Frankrijk buiten in bomen geklommen. De karthandel liep even wat minder en toen dachten we: waarom gaan wij niet een indoorklimplayground maken? We hadden er de ruimte voor." Tom: „Bomen erin, paar experts gevraagd, plan gemaakt en... actie! Nou, je mag ook wel weten dat we de eerste twee jaar dachten..." Samen: „Waar zijn we in godsnaam mee begonnen?" Tom: „Net als de Febo. Die heeft de eerste vijf jaar alleen maar geld gekost." Tim: „Dat zijn de duurste kroketjes die we ooit hebben gehad." Tom: „We hebben ooit een indoorskibaan -* TOM CORONEL Tim: 'Tom de details, ik de grote lijnen. Tom maakt zich nog druk om een boutje voor onze Dakar-buggy's. Samen komen we tot een hoger niveau.' Tom: 'Weet je hoe dat met familie werkt? Het ene moment maak je iemand uit voor klootzak en het volgende moment trek je samen een biertje open. Een manager gaat thuis zitten miepen. Wij niet.' Tom: 'De heftigste discussies krijgen Tim en ik over de kleinste dingen. Over de paprikapoeder op de patat. Maar als het om een brug van de ene naar de andere hal gaat van 180 ruggen? Ja, is goed.' GO 27

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 152